Код или плъгин, с който да направя определени елементи видими само за админа

stan4o12

Member
Привет,

търся код или плъгин, с който да направя определени елементи в сайта видими само за администратора. Идеята ми е примерно да направя брояча на WP- са видим само за администратора (за мен).

И другото което търся е плъгин за wordpress, с който да пращам имейли на потребителите, които имат регистрация в моя сайт.


Благодаря предварително !!!
 
От: Код или плъгин, с който да направя определени елементи видими само за админа

Относно първия ти проблем, на този линк може да намериш информация как да показваш съдържание само за определени user-и. За изпращането на мейли към регистрираните ти потребители има доста плъгини, ето ти някои от тях:

1. Email users: линк
2. Email users 2: линк
 
От: Код или плъгин, с който да направя определени елементи видими само за админа

Относно първия ти проблем, на този линк може да намериш информация как да показваш съдържание само за определени user-и. За изпращането на мейли към регистрираните ти потребители има доста плъгини, ето ти някои от тях:

1. Email users: линк
2. Email users 2: линк


Благодаря ти, инсталирах втория плъгин и за сега съм много доволен.

Относно първото ми питане за показването на съдържанието малко не мога да ги разбера нещата. Малко ми е кофти английския и затова не мога да разбера, какво точно да направя.
Къде да го поставя този код? Ако може малко помощ.
 
От: Код или плъгин, с който да направя определени елементи видими само за админа

http://wordpress.org/extend/plugins/user-specific-content/

За публикациите стана перфектно, но искам да скрия и брояча за посетителите на сайта. Иска ми се да е видим само за администратора.

Бихте ли ми препоръчали и за там някой код или плъгин.
 

Горе