Кое е по добре - нови страници, или ъпдейт на старите....

FERRARIST

New Member
.....значи въпроса ми е за това кои от тия начини се харчи по добре в търсачките, и при кои от двата имаш по голям шанс да изплуваш нагоре......;
Единия е да променяш контента на настоящите си пейджове регулярно, другия да слагаш нови такина с нов контент......
При мен първия ще е в пъти по лесен, тъй като го правя с софтуер тъй като всеки сайт има към 100000 страници, ако е нужно ще намеря начин и за втория, но искам да знам по принцип кое е по СЕО френдли.....
 
и двете са добре :) микс и от двете е най добре :)

ъпдеитваи старите като за начало и от време на време добавяи някои нов...

ако ползваш блог платформа пиши коментари
 
Добре, а при положение че някой домейни имат индексирани само половината страници, тъй като са отскоро, добре ли е да изчакам всички страници да се индексират, и тогава да почна с нови......щото още не съм намерил начин или софт да правя страници с произволен контент, и ще ми дойде малко нанагорно......
 
Аз лично стари страници променям само като код, контента не го пипам. Ако можеш да пускаш нови страници пускай направо нови сайтове, щото знам как боли като паднеш от 100,000 страници.
 
И според мен новото съдържание е по-гъвкаво от варианта с опреснямане на стар кънтент, особенно ако имаш възможност за SE Friendly - да добавяш самостоятелни ключови думи и описание на всяка нова страница + rewrite модула задължително :)
 
Брей аз си мислех, че Г. обича сладолед, аз съм на мнението на кулайса, и двете е най-добре
глупости ...
ето разгледай тук - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=3337

a page on a site or subdomain of a site with significant age or link related trust can rank much better than it should, even with no external citations
което се наблюдава й в действителност, как страници без никакви външни линкове, но не променяли никога съдържанието си се класират по-напред.
 
От личен опит знам че като променя стар контент има полза, сега няма да споря всеки сам си решава, най-хубаво и двете да ги съчетаеш. Все пак ъпдейтваш старата информация, ти непроменяш пейджа напълно а просто добавяш ново исвежо инфо :), от опит глава неболи.
 

Горе