Кое е хубавото на Impulse.bg?

Статус
Not open for further replies.

Moko

Well-Known Member
Знаете ли кое е хубавото на импулса? Че няма 'nofollow' ;) Правите 1 профил и получавате безплатен ПР5 линк :Р Най-хубавото е, че можете да правите колкото си щете профили... Налазвайте, ама с мярка, че ще вземат да се усетят :Р
 
От: Кое е хубавото на Impulse.bg?

Аз с моя профил на близо година нямам пр на страницата. Moko, това че индекса е 5 не значи, че линковете по вътрешни тежат и наполовина толкова ;).
 
От: От: Кое е хубавото на Impulse.bg?

Аз с моя профил на близо година нямам пр на страницата. Moko, това че индекса е 5 не значи, че линковете по вътрешни тежат и наполовина толкова ;).
Хм.. Прав си обаче - имат N/A ... Деба... Карай бе, пак е линк...
 
От: Кое е хубавото на Impulse.bg?

Добре де, мене ми е интересно...Кои точно страници имат N/A page rank? Тия с никакви линкове към тях ли? Защото специално BG сайтовете хващат ПР2 с по 20 линка към себе си, ебаси! Може и друга мушингия някаква да има... Примерно, може ли с "robots" файла да има някаква мушингия?
P.S
Сега като се разгледах в пр чекъра и причините за N/A ранк - може би всичко в импулса и него подобните сайтове ги филтрира като 'supplemental results' , а едно от "изискванията" за такива резултати е : "Да има прекалено много еднаква информация на страниците" . Т.е всички тоя текст, който се повтаря "профил, мрофил, град, ау..." сигурно еднаквия текст го прави така? ТО има и бая уникален "контент" (драсканиците на хлапетиите едва ли можем да ги наречем контент..), ама... Само това ще е - съплементъл! Щото проверих профила на една приятелка, дето се регистрира преди 3 години и пак дава N/A. Явно Гугъл не обича сайтове за запознанства :)
И все пак линк с N/A , дори и да няма същата тежест като линк с ПР0 или с ПР1, няма ли изобщо никаква тежест?
 
От: Кое е хубавото на Impulse.bg?

Абе аз си мислих, че темата е за някоя мацка от импулс-а, а то кво било - линкове някакви. Извратени копелета сте, ей ;)
 
От: Кое е хубавото на Impulse.bg?

Абе аз си мислих, че темата е за някоя мацка от импулс-а, а то кво било - линкове някакви. Извратени копелета сте, ей ;)

Стига бе, и ти :D Само тоя форум остана чист от разврат, сега и него да го оскверним! :D (като изключим моите безуспешни опити за сваляне на една колежка тука :D)

Мисля че доста от вас знаят прочутата фолк песен - циганката гащи няма, баджанак, баджанак, и да има - файда няма, баджанак, баджанак :D Моят гений, естествено, не остава безучастен и реши най-нагло да изкопира тази икона в махленските и фолк песни и да я поправи дотам, че тя да изглежда подобаващо за импулса и ... Et voila! :

Impulse-a Nofollow няма, баджанак, баджанак,
и да има - файда няма, баджанак, баджанак!

:D :D :D
Данкешуйн!
 
От: Кое е хубавото на Impulse.bg?

Не си много умен. PR e page rank, а не website rank.
Хайде, след като си направиш профил, провери page rank-a на страницата, на която ти е линка, а не на началната страница на сайта... :p
 
Статус
Not open for further replies.

Горе