Кои български сайтове печелят най-много?

cskasofia

Member
Кои български сайтове печелят най-много? Много ми е интересно. Предполагам, че АренаБГ и Замунда. Вие как мислите?
 
От: Кои български сайтове печелят най-много?

Мисля, че класацията трябва да е така -> Абв.бг, Дир.бг, Замунда и т.н.т :) Според мен по-интересна тема е, кои от средно големите сайтове печелят много и по колко. Сега ако някой ми каже, че АБВ печелят по 10 милиона на година, мен това не ме грее много. Но би било интересно, ако някой ми каже, че сайт с 5000 уникални печели по 10 000 лв на месец. Това ще ми е от полза :)
 
От: Кои български сайтове печелят най-много?

що бе това вярно
един курвоазие сайт с 1 000 уникални на ден 10% звъннат от тях 10 си поръчат по 100 лева 1000 лева на вечер 30 по хиляда 30 000
от тях 15 000 за девиците 5 000 за униформените девици и 10 000 остават за собственика :)

става така :)
 
От: Кои български сайтове печелят най-много?

Абе, AMOUN, във всеки втори от постовете ти става дума за курви :D
 
От: Кои български сайтове печелят най-много?

Абе, AMOUN, във всеки втори от постовете ти става дума за курви :D
по голяма лъжа от това не бях чувал
освен ако не броиш brad1985 за курва?

щото него споменавам често и роднините му намазват и те кихат и ги сърбят задниците покрай него :)

иначе за курви за първи път май споменавам :)

просто споделям опит
едно време поддържах два такива сайта та така... 8)8)8)

за един нормален сайт с 3-5 000 посещения нормалната печалба месечно е 500 - 1000 лева то зависи и от сайта може и по 30 да прави може и 50 стинки
 
От: Кои български сайтове печелят най-много?

Хора луди сте :)
Най-много печели vbox7.com и мафията НЕТИНФО
 
От: Кои български сайтове печелят най-много?

Хора луди сте :)
Най-много печели vbox7.com и мафията НЕТИНФО

за vboxa си у грешка...

от какво печели - само реклами...

докато вземи за пример едно гепиме - как хвърчат смс-сите особенно вечер като ги засърбят ....
 
От: От: Кои български сайтове печелят най-много?

за vboxa си у грешка...

от какво печели - само реклами...

докато вземи за пример едно гепиме - как хвърчат смс-сите особенно вечер като ги засърбят ....



Ей вярно прав си... , но пак вбокса печели супер много.
 
От: Кои български сайтове печелят най-много?

някой 6те излезе ли с предположение за по малките сайтове?
 
От: Кои български сайтове печелят най-много?

Истината за трафика е тук: http://www.alexa.com/topsites/countries/BG

А за методите за печалба, то те са различни. Запознанствата печелят най-много от sms-и. Други ситове разчитат на adsense i banner реклама предимно.
 
От: Кои български сайтове печелят най-много?

Има ли някой, който не знае как се гледа Бг топ 500 в Алекса?
 
От: Кои български сайтове печелят най-много?

Разгледай месечните класации за големи български онлайн брандове на Nielsen Online, сметни че всички от големите провадат реклами на импресии, и изводите сами ще дойдат.

Уебсайтовете на Нетинфо са сред най-печелившите, защото са първи по посещаемост. АБВ.бг има средно 450 000 посещения дневно, Vbox7.com близо 250 000, а Гювеч към 120 000. Инвестор също са в листата с Aha.bg и Start.bg.

Понеже сметки не ми се правят, ето ти тарифата на Нетинфо и тази на Инвестор.
 
От: Кои български сайтове печелят най-много?

Топ 500 е платена услуга в Алекса.


Може и да е платена но аз преди малко си търсих сайтовете в топ 500 пък не съм плащал:) От тукашните само на Бг Кулинара сайта беше около позиция 200.
 

Горе