Кои освен еконт предлагат наложен платеж с пощенски паричен превод

mazoku

Member
Здравейте,
можете ли да ми кажете кои куриери освен еконт предлагат наложен платеж с пощенски паричен превод. Т.е да е възможно онлайн магазин да работи без касов апарат чрез тях.
Служителите на еконт в локалния офис явно не искат да работим заедно. Изключително неприятно отношение.
 
Почти всички куриери имат такава услуга. Примерно Speedy, Rapido ...
 
Спиди имат наложен платеж, за друго не знаят.
Добре какви служители наемат - на еконт ще ме откажат да работя с тях заради грубо отношение, на спиди нищо не знаеха по въпроса, предположих че нямат.
Европът само човека отсреща на телефона се оказа сериозен а не биобот, но те все още не предлагат услугата.
 
наложен платеж и пощенски паричен превод са две различни услуги

за онлайн магазин ползваш наложен платеж и не ти трябва касов апарат
 
Явно си попаднал в кофти офис на еконт.При мен отношението винаги е на ниво.Спиди също ги ползвам, макар според мен на Еконт качеството да е по-добро поне към момента и поне в града където аз живея.
 
наложен платеж и пощенски паричен превод са две различни услуги

за онлайн магазин ползваш наложен платеж и не ти трябва касов апарат
Точно, защото са различни, за да не ползваш касов апарат ти трябва лицензиран оператор, който да извършва пощенски паричен превод.
Само с наложен платеж не става, разлика за клиента почти няма, но трябва да е ППП.
 
@mazoku а защо си се насочил към куриери?
Примерно epay регистрация + такса 1лв. в офис на easypay да вдигнеш левел 3 и си готов :).
+ парите са ти в сметката в epay и може да си ги изтеглиш когато ти е кеф по посочената банкова сметка;
+ офиси навсякъде, повече са от еконт;
+ може да сключиш договор ако искаш и да станеш по адвансед :);
+ няма как да ти объркат името като при еконт;
 
Спиди предлагат. Потърси търговски представител. Това е разликата с Еконт - имаш си търговец.

Наложен платеж и Пощенски паричен превод са много различни за търговеца и еднакви за потребителя.
 
Да ползвам темата, известно ли ви е до каква сума можем да минем между капките с наложени платежи в Еконт без да имаме фирма и тн. Говоря за продажби на някаква стока.
 
Да ползвам темата, известно ли ви е до каква сума можем да минем между капките с наложени платежи в Еконт без да имаме фирма и тн. Говоря за продажби на някаква стока.
Аз не не занимавам с подобен бизнес, но до колкото съм чел във форума- Еконт имат база данни за преведените пари към теб. НАП имат достъп до тази база данни и могат да те глобят. Не гарантирам за достоверността на споделеното, просто с такова впечатление съм останал.
 
Да ползвам темата, известно ли ви е до каква сума можем да минем между капките с наложени платежи в Еконт без да имаме фирма и тн. Говоря за продажби на някаква стока.
Директен отговор едва ли ще имаш за ТОЧНИЯТ threshold (какъв и на какъв период от време) започваш да „мигаш“ за проверка. Но трябва да си на 100% сигурен, че всичко се record-ва и записва.
 
  • Like
Реакции: Lezz
Директен отговор едва ли ще имаш за ТОЧНИЯТ threshold (какъв и на какъв период от време) започваш да „мигаш“ за проверка. Но трябва да си на 100% сигурен, че всичко се record-ва и записва.
Мерси, изчерпателна тема. По-добре на чисто и да няма ядове.
 
Здравейте,
можете ли да ми кажете кои куриери освен еконт предлагат наложен платеж с пощенски паричен превод. Т.е да е възможно онлайн магазин да работи без касов апарат чрез тях.
Служителите на еконт в локалния офис явно не искат да работим заедно. Изключително неприятно отношение.

Свържи се с шефовете на Еконт в Русе и им обясни какво е положението. Сигурен съм, че ще вземат мерки за лошото отношение.
 

Горе