Кои са най-продаваните стоки в Базар и OLX ?

canev66

New Member
Здравейте!

Как да разбера кои са най-продаваните стоки в Базар и OLX между 5 и 10 лв?

Благодаря!
 
Здравей. Няма токова детайлни филтри, за да разбереш от там кой са най-продаваните, но има поне да селекираш по цена. Ако се водим по логиката на "като повечето" - виждаш, които са най-много като продукти и така може да се даде отговор. Не знам друг начин да се научи. Специално за olx.bg говоря. ;) Другият начин, за който се сещам, е чрез публикуване на твои продукти и да видиш ти самия какво най-много се купува от тях. ;)

За bazar.bg не знам, но там по-ограничени опции има като гледам, поне при търсенето. Ако бяха изнесли някакви такова, щеше да се има някаква идея. Виж дали в сърч бокса може да ти се подскаже по някакъв начин, благодарение на предложенията. ;)
 
От: Кои са най-продаваните стоки в Базар и OLX ?

Интересно ще бъде да се разбере какво върви най-много , но в този ценови диапазон.
 
Re: От: Кои са най-продаваните стоки в Базар и OLX ?

Интересно ще бъде да се разбере какво върви най-много , но в този ценови диапазон.

Първо проучи какво влиза като по-масов продукт в тези ценови диапазони. После виж кой продукт обхваща по-голяма маса от хора и ето ти решението. :) Но пак не е на 100% сигуно, но определено си по-близо от всички останали с предположенията. :)
 
От: Кои са най-продаваните стоки в Базар и OLX ?

Попаднах на една таблица в OLX, тя поне може да ми даде уникалните посетители на ден за отделните категории:
http://allegrogroup.bg/advertising_t/19-kategorii

Prodavalnik.com Импресии / Уникални потребители


Електроника, Битова техника 1,500,000 65,000
Мода 2,000,000 65,000
Автомобили и авточасти 1,000,000 45,000
Дом и градина 600,000 30,000
За бебето и детето 700,000 30,000
Свободно време 350,000 25,000
Недвижими имоти 250,000 20,000
Категория Други 120,000 15,000
Домашни любимци 200,000 15,000
Форум 100,000 15,000
Услуги 25,000 10,000
Екскурзии, Почивки 15,000 5,000
Работа 30,000 5,000
 
От: Кои са най-продаваните стоки в Базар и OLX ?

Ахахахах охххххххххххххх най-продаваните са тези, които вие продавате най-много. Другото са просто картинки - парлама - статистика за Еконт и т н.... за мен най-продаваното е Котешка тоалетна Нестор :) ще забогатея скоро от този продукт САМО - деа знам защо го купуват като побъркани.
 
От: Кои са най-продаваните стоки в Базар и OLX ?

Ахахахах охххххххххххххх най-продаваните са тези, които вие продавате най-много. Другото са просто картинки - парлама - статистика за Еконт и т н.... за мен най-продаваното е Котешка тоалетна Нестор :) ще забогатея скоро от този продукт САМО - деа знам защо го купуват като побъркани.

По нешънал-а даваха филм за хора забогатели без да искат. Този дето е измислил тоя "камък" за котешките WC-та (не се сещам как се казваше) първо е предложил на съседка този чудат "камък" защото не можела да си вземе пясък от замръзналата земя. И тогава му светнала идеята. И така направил няколко милиона. :) А първоначално предназначението му било съвсем друго, от което не вадил никакви пари.

EDIT: А сега като го потърсих изобщо не е това за което говоря. :)
 

Горе