Кои социални мрежи ползвате?

webstil

Well-Known Member
Колеги помогнете малко, че вече се изнервям, гледам всякакви списъци със социални мрежи. И всеки втори сайт или не се отваря или има проблем с регистрацията или с добавянето на линк или нещо друго. Кажете ми 7-10, повече не ми трябват, но да знам, че работят :)
 
От: Кои социални мрежи ползвате?

Ако имаш предвид български букмарк сайтове:

1. svejo.net
2. trohi.com
3. xopama.com
4. nakafe.net
5. nishto.net
6. ibox.bg
7. dailine.net
8. elada.info
9. digg.bg
10. cenbg.com
11. crokodile.eu
12. bghot.net
13. bgrstar.com

Наистина не останаха много...
Има още 10тина, но тези ми идват на първо четене
 
От: От: Кои социални мрежи ползвате?

Ако имаш предвид български букмарк сайтове:
6. ibox.bg

Не знам дали е само при мен, но имам пробелм с входа в ibox.bg. Вече две регистрации си правя, но не ми приема име/парола. когато пробвам регистрация със същия имейл, ми дава, че вече е зает. давам забравена парола, пращат ми новата и пак не я приема.
 
От: Кои социални мрежи ползвате?

Явно е при теб само.
Мога да добавя още една:
kovni.me
 
От: От: Кои социални мрежи ползвате?

И при мен го има този проблем. Дава, че мейла е зает. Пробвах с gmail и abv и не се получи. Някой да знае нещо по въпроса?

Не знам дали е само при мен, но имам пробелм с входа в ibox.bg. Вече две регистрации си правя, но не ми приема име/парола. когато пробвам регистрация със същия имейл, ми дава, че вече е зает. давам забравена парола, пращат ми новата и пак не я приема.
 
От: Кои социални мрежи ползвате?

bghot.net не работи. Списъка с работещите е около 40.
 
От: Кои социални мрежи ползвате?

може би не приемат повече регистрации, или имат проблем с регистрационната форма. по-скоро второто, защото ме брои за потребител, имат ми мейла дори ми пращат нова парола на него. може би старите потребители като колегата нямат проблем с входа
 
От: От: Кои социални мрежи ползвате?

Ако имаш предвид български букмарк сайтове:

1. svejo.net
2. trohi.com
3. xopama.com
4. nakafe.net
5. nishto.net
6. ibox.bg
7. dailine.net
8. elada.info
9. digg.bg
10. cenbg.com
11. crokodile.eu
12. bghot.net
13. bgrstar.com

Наистина не останаха много...
Има още 10тина, но тези ми идват на първо четене

Мерси много, без някъде 5-6 другите станаха. На тези 5-6 нз защо, ама регистрацията и входа ми е мисия невъзможна.
 
От: Кои социални мрежи ползвате?

С ibox също имах подобни проблеми. Само веднъж успях да се свържа, дропнах си връзката и доволно се отървах от този ангажимент. Иначе сайта има PR и привлича но с тези проблеми се създава ненужен bad user experience.
 

Горе