Който линкове събира - тук се спира

chokoev

Active Member
Рейтинг - 100%
26   0   0
Здравейте Предприемачи,
от доста време съм член на форума, но винаги съм предпочитал да чета вместо да пиша, затова и сигурно повечето от вас не са виждали никнейма ми.

През последните шест месеца се бях изнесъл предимно в digitalpoint, като там развивах услугите си, но ето че реших да се завърна на родна земя.

През последната седмица търсих из интернет социални мрежи (боокмарк сайтове), директории, форуми, блогове, сайтове за обяви и какво ли още не. В резултат на това, в момента разполагам с прилични БГ списъци които могат да помогнат за линкбилдинга на Вашите проекти.

И след толкова общи приказки, ето и самата оферта:

Добавяне в социални мрежи (боокмарк сайтове):
Български - Подбрах 35 социални мрежи като всичките дават реален dofollow линк.
Мога да добавям и много линкове в един сайт.
Предпочитам да работя с моите акаунти, понеже ги пингвам профилактично, но ако държите мога да направя ваши акаунти или да ползвам вече създадени от вас такива.

Международни
- Имам 80 бройки като всички са dofollow + отделен списък с още 30 които са nofollow.
Положението с акунтите тук е същото.
Цена: 0.05 лева/линк


Добавяне в директории:
Български - Събрах 58 директории (45-50 за да сме точни, другите са сайтове класации), които дават реален dofollow линк без никакви редиректи и имат индикации, че администраторите им ги наглеждат.

Международни - Тук имам доста прилично списъче с 250 хубавки директории, които не са изоставени от администраторите си.
Седмичен абонамент за нови директории. (повече информация)
Цена: 0.08 лева/директория



Сайтове за обяви:

Български - 20 сайта, които дават възможност да се добави линк към вашият сайт. Сайтовете за обяви са чудесно допълнение към колекцията от линкове на вашите сайтове.

Световни - Все още изготвям списъка.
Цена: 0.08 лева/обява

Създаване на профили във форуми:
Български - Подбрах 50 реномирани форума, които дават възможност да се добави линк в профила на всеки създаден акаунт. В 30-тина процента от случаите линка дори може да бъде покрит с текст (котва, anchor). В останалите 70-тина процента информацията в профила като интереси, професия, за мен, могат да бъдат запълнени с текст, подходящ за сайта който се линква.

Световни - 150 форума.
Цена: 0.09 лева/профил

Блог коментари
Български - Събрах 20-тина редовно обновявани блога, в които коментарите не са с nofollow атрибут. Спокойно, няма да спамя, нямам намерение да пиша повече от 5-10 коментара дневно, а и пиша само ако имам какво да кажа.

Световни - Услугата е само за БГ.
Цена: 0.20 лева/коментар


Ами, това е от мен, дано това което предлагам предизвика интерес у някой.

П.П.
Цените съм си ги преизчислил спрямо времето което отнема извършването на всяка една услуга. Според мен не са високи, но може и да поговорим за отстъпки.
Всичко се върши ръчно, като единствено се ползва Autofill Forms плъгина за FireFox.
При желание на клиента създавам пощата и пиша нужните текстове за субмита.
Възможно е ползването на няколко различни текста при субмита.
Имам навика да спазвам срокове.
За всяко нещо се получава отчет както следва:
- социални мрежи - линк към профила на акаунта с който е добавен линка
- директории - достъп до пощата която е ползвана за добавянето
- форуми - линк към създадения профил
- обяви - линк към обявата
- коментари - линк към коментара

Очаквайте скоро, спининг на статия и добавянето на спиннатите вариянти в директории за статии и добавяне на линкове в микроблогинг платформи.

За малко да забравя, за връзка с мен:
- Лично съобщение във форума
- Скайп: chokoev
- E-mail: [email protected]
 
Последно редактирано:
От: Който линкове събира - тук се спира

Изключително добри услуги.
Чакам да добавиш спининг на статия и добавянето и в БГ директории за статии (20 броя).
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Доволен съм от услугата, време за изпълнение и цена! :D Ще ползвам отново! :)
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Ползвах услугата добавяне в социални мрежи и съм изключително доволен.
1. Колегата работи изключително бързо.
2. Сам измисля заглавията и описанията напълно безплатно.
3. Цената от 5 стотинки на линк е направо смешна.
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Добре свършена работа.Получих обещаното.
Приятно ме изненада, че колегата уточнява и най-дребните детайли.
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Много е точен колегата, каквото обеща го направи в срок. И накрая получих и отчет за свършената работа.
Доволен съм
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Всичко което са казали колегите по нагоре е истина.Човекът наистина работи.. свърши цялата работа за много кратко време.Всичко както трябва да е!
Препоръчвам Ви го!.
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Чокоев, това което си направил е хубаво, но защо не си улесниш работата с малко инвестиции:

ScrapeBox за коментари - отнема ти около 1 час за да бластнеш 4000 линка
Xrumer / SeNuke - за регистрацията в профили и спам по форумите
Sick Submitter - за директории и всичко друго

Е с тия програми точно за 2 месеца от услуги в чуждите форуми би си избил парите поне 5 пъти ако си кадърен.
 
От: Който линкове събира - тук се спира

AlienFort, мерси за съветите но:

1. Там където одобряват коментарите от ScrapeBox има по 400-500-1000 коментара...
2. Регистрацията в хубавите форуми няма как да стане с Xrumer/SeNuke
3. 2000 събмита в директории с софтуер струва 15-20$. Хората които поръчват такава услуга се лъжат 1 път и не повтарят след това. Ефекта е НУЛЕВ. Я получих 20 линка я не. Докато ръчният събмит върви около 6-9 цента на директория и е много по-успешен.

Общо взето всеки който търси качество не иска да се ползва софтуер. Точно това предлагам и аз - качество, а не количество и бързина.

П.П.
До преди 1 седмица работих само с чужденци и съм горе долу наясно как стоят нещата ;)
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Не знам, но си тотално объркан :).
1во - скрапбокса си има харвестер, с който събираш блогове от различен тип и по keywords + това се тества лесно колко от тях са аутоапров и колко не са. А пък отностно това, че има 400-500-1000 коментара - ти няма да използваш едни и същи листи, да не говорим за плъгините като dofollow/nofollow , проверка на PR на домейна, на поста и т.н.
2. - А ти нали знаеш, че "хубавите" форуми блъскат NOFOLLOW в сигнатурите и повечето полета, тъй че пак си прецакан.
3. - Върви, защото е на килограм, а тоя съксес ( от 2000 само 20 ) може да се получи ако сайта ти е някой индийски или български - нормално да не ти одобрят кирилица, пък и попринцип от директориите те бавят. Много добре знаеш, че някои директории почват да изпращат писма, че си одобрен чак след месеци.
Както и да е, ти си знаеш, щом си решил да ставаш индиец и машинка, твоя работа
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Добро утро AlanFort,
по принцип не ми се влиза в спорове, но...

1. Направо не знам защо спорим по тази точка. Кой ползва SB за БГ сайтове? Аз ЕН коментари не предлагам, но самото събране на блогове може да стане лесно ако знаеш как да ползваш търсачката. Това дали одобряват автоматично или не е тотално без значение за мен. Дори е за предпочитане такива които не одобряват автоматично. За листите си прав. А за проверката на dofollow/nofollow и проверката на PR на домейна те това става с един прост плъгин за Firefox. Проверката за наличието на коментара след това не е трудно при положение че на ден пишеш по 30-40 коментара...
2. Не, хубавите форуми имат сложни капчи - измести триъгълника до кръга, колко е 3*(((4+9)+5)*2)+(((5+10)*3)-11)=? Изберете жената от 5-те картинки и така на татък... Хръмер като те регистрира в тия форуми - свирни.
3. Прикачам ти един списък от една популярна програма за аутосъбмит. Мини списъка и кажи в колко ще те одобрят. Списъка има около 4 000 директории. В момента в който някоя директория влезе в такъв списък тя спира да се администрира! Разгледай ги да ги видиш с по 200 000 чакащи за одобрение сайта.

+ това, ако бях решил да ставам Индиец или машина щях да работя точно по начина по който ти посочваш.
И още нещо, щом има доволни клиенти (следователно и аз съм доволен), значи стилът ми върши работа. Ако искаш, можеш да си закупиш посоченият от теб софтуер и да си отвориш една тема в която да продаваш каквито си искаш услуги.

Поздрави
Христо
 

Прикачени файлове

  • directories.txt
    118.6 KB · Преглеждания: 45
От: Който линкове събира - тук се спира

Абе айде и капчите се бутат със декапчери, 1000 капчи ти струват доларче, тъй че ще дам 10 долара на китайците за декапча сервиз и ще си свиркам наистина :) . Аз не казвам, че аутобеклинк кампаниите са по-добри от ръчните - говоря ти като на колега - сам се мъчиш разбираш ли - можеш да продаваш същите услуги без да се напрягаш толкова, отколкото като ретард да стоиш по цял ден и да регваш за 90 лева като луд по директории и социалки. А това, че имаш некадърен софтуер за директории - твой си е проблема, недей ми праща някакъв некадърен списък. Аз само съвет исках да ти дам, оттам изписахме куп глупости и офтопик, айде със здраве.

пс: точно индийците работят ръчно.
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Нова услуга
Абонамент за нови EN Директории

Описание на услугата:
Всяка седмица в интернет се появяват 30-50 нови директории. Както всеки занимаващ се с събмит знае, шанса за бързо одобрение на сайт в току що стартирала директория доближава 100%. След определен период от време добавянето в тях става или платено или реално невъзможно. Вярно е, че част от директориите след месеци престават да съществуват, но част от тях си остават директории.
Следя всички големи международни форуми в които собствениците анонсират стартирането на нова директория. Често се правят и промоции за безплатно добавяне на сайтове в иначе платени директории.
Посредством тази услуга можете да си набавяте редовно линкове от директории.

За повече информация:
Skype: chokoev (Христо Зиков)
Лично съобщение във форума
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Много добра работа ми свърши, имах по различна поръчка от изброените горе и едни социални мрежи, всичко беше направено бързо и ми представи хубав репорт, точно както аз исках, препоръчвам го! :)
 
От: Който линкове събира - тук се спира

Много добра работа ми свърши, имах по различна поръчка от изброените горе и едни социални мрежи, всичко беше направено бързо и ми представи хубав репорт, точно както аз исках, препоръчвам го! :)

Христо ще се чуем по скайп, за да ти предоставя данните на сайтовете и какъв пакет от услугите ти може да измислим. :)

п.п. Welcome back, Sammy.
 
От: От: Който линкове събира - тук се спира

Христо ще се чуем по скайп, за да ти предоставя данните на сайтовете и какъв пакет от услугите ти може да измислим. :)

п.п. Welcome back, Sammy.

Ще се радвам да работим заедно.

П.П.
Sammy влезна само за да даде оценка за работата ми ;)
 
От: От: Който линкове събира - тук се спира

Ще се радвам да работим заедно.

П.П.
Sammy влезна само за да даде оценка за работата ми ;)

Може и за малко по-дълго да остана, не се знае :) Но определено повече ми харесва форума отколкото преди :)
 

Горе