Кой Афилиейт Програми са надежни???

От: Кой Афилиейт Програми са надежни???

Може ли някои да ми предложи няколко добри Афилиейт Програми.
Може. Ето погледни тук: Trusted Affiliate Programs

Ако искаш нещо, друго - ккажи какво точно търсиш. Но определено зависи и какъв трафик имаш, или ще започваш да градиш на база това с какви продукти почваш.
 
От: Кой Афилиейт Програми са надежни???

Ми мислех да направа 1 вит саит (например:за козметика, за пц-та) и за това питам ако може да ми дадете няколко вариянта да разгледам и да започна. Защото саита ми няма много голям трафик.
 
От: Кой Афилиейт Програми са надежни???

Надеждни са тези, които ти плащат независимо дали клиента е изтрил бисквитките. Това значи, че трябва да си направиш собствен сайт, където да примамваш клиентите (обикновено ти дават шаблон и само си пишеш съдържание и го качваш на домейна, който си купил). Такива са CB и CM.

Обаче трябва да оправиш грешките в текстовете, които ти дават - ако не можеш (или не желаеш да платиш на някой за това) по-добре не си губи времето и зарежи онлайн бизнеса. И грешките в кода на сайтовете също трябва да оправяш (и разбира се първо да ги намериш).
 
От: Кой Афилиейт Програми са надежни???

Здравейте. Имам сайт с около 500 - 600 хиляди импресии и 100 хиляди уникални на месец. Може ли да се правят някакви пари чрез афилейт програма и коя е най-подходящата.
 
От: Кой Афилиейт Програми са надежни???

Здравейте. Имам сайт с около 500 - 600 хиляди импресии и 100 хиляди уникални на месец. Може ли да се правят някакви пари чрез афилейт програма и коя е най-подходящата.
Дай повече инфо, като:

- Език на сайта
- Тематика на сайта

Виж и тук, affiliate programs, но е само за чудестранни сайтове. Дай повечко инфо, за да помогнем и ние тук. ;)
 
От: Кой Афилиейт Програми са надежни???

Кажете кои са проверените и коректни афилейт програми за сайт на български език?
 
От: Кой Афилиейт Програми са надежни???

Кажете кои са проверените и коректни афилейт програми за сайт на български език?

Без да си посочил тематиката на сайта, каква насока искаш. Може да ти препоръчам някоя афилейт програма за гледане на Боб.
 
От: Кой Афилиейт Програми са надежни???

Моля ви, давайте повече инфо. Така ще имате много добри и точни коментари след вашия пост. :)

Аз лично ще давам, най-вече ако става дума за сайтове извън бг. :)

Явно не са чели нищо, щом се търсят БГ афилейти :)
 
От: Кой Афилиейт Програми са надежни???

Явно не са чели нищо, щом се търсят БГ афилейти :)
Може пък май аз съм в грешка, защото все пак сме на БГ територия и по default трябва да не питам. :) Но искам малко повечно инфо, защото много хора имат и EN сайтове, които са добра гаранция, че не са загробили само на БГ пазара.

Ще давам информация само за чужди сайтове, защото за момента още не съм се запознавал и с бг аф. програмите. И като казвам запознавал, имам предвид, че до момента не съм почвал работа с тях. Познавам добре тази на Summer Cart, тъй като имаха кампания тук.

Ще очаквам по-конкретни въпроси, моля. :)
 
От: Кой Афилиейт Програми са надежни???

А за афилиейт програма на магазин за продаване на часовници, кои сайтове ще ми препоръчаш? Държа да са български, понеже скоро имах проблем с ДДС-тата на adsense
 
От: Кой Афилиейт Програми са надежни???

Аз предлагам такава програма. За повече информация в подписа ми.

Поздрави,
Стефанов!
 
От: Кой Афилиейт Програми са надежни???

Все повече търговци предлагащи Афилиейт програми се изхитрят да не плащат на афилиейтите си. Някои от тях пък стигат до такава наглост, че сменят ID-то на афилиейта си със своето афилиейт ID?! Така не плащат комисионни хората...

Как можем да се предпазим от такова мошенничество? И как да разберем дали компанията чиято Афилиейт програма сме избрали е коректна с нас?!
 
От: Кой Афилиейт Програми са надежни???

Аз отскоро започнах да се занимавам с афилейт програми и се оказа, че човек доста неща трябва да знае.
Радвам се, че тук се обсъждат тези теми, защото много въпроси си задавам и човек израства по-бързо, когато общува. При мен нещата се развиха така, че преди три години си платих за обучението, което тогава не използвах и сега неволята учи, взех и го научих. Включила съм се в няколко програми. Ще ви кажа ако плащата, засега нямам нищо налице, но мога да дам линк и който е работил с тези фирми, да даде повече информация. Има компании, които разпространяват реклама в много страни от 40 до 230 забелязах. Това може ли да се смята за някаква гаранция? Щото по пътя на логиката, поне така си мисля, че щом разпространяват реклама в толкова много държави, значи са стабилни или не е гаранция? Има и няколко нови оферти, те са предимно за дами, но обичам красивите банери и се включих към тях, ще видим. Друго което си мислех, как смеят да не плащат някои фирми, все пак не са фантоми и тези, които ги рекламират нали после може да ги изтъпанчат на всички места за реклами, по целия свят, че лъжат? Не се ли притесняват от това или могат добре да си прикрият следите? Но това последното не всеки го може, само уеб специалисти предполагам. Или пак греша.
Интересни са ми тези въпроси и искам да се занимавам с този бизнес, още съм в началото. Харесва ми да следя нови неща, които излизат, а всичко ново минава първо през рекламата. Можеш да се възползваш от добри оферти и да печелиш трето предимсто. Работи се от дома, без шеф и работно време. Стига човек да има добри стратегии, да е постоянен и навярно още много други неща. Ще се радвам да споделите нещо повече и може да погледнете публикацията, която пействам, тя е с няколко фирми за афилейт програми. Някой е работил с тях може да сподели повече. Аз до тук докато стигна беше .... беше ми доста трудно предимно заради английският, защото всичко превеждам и става двойна работа. Ще се радвам и други да споделят своя опит по този път.
Доста си играх да оформям страници и сайтове, но вярвам, че така ще ми е по-лесно за в бъдеще.
Ето тези фирми съм си подбрала, ако някой има отзиви за тях, ще се радвам да сподели:)
http://cveta1.blogspot.com/p/blog-page_76.html
 

Горе