Кой да избера

human

Member
Здравейте,
колебая се между два хостинга.Трябва ми евтин хостинг с доста трафик.
Кой да избера между cbox.biz и ns1.bg ?
 
От: Кой да избера

ns1.bg със 2 ръце и 3 крака :d Въпреки, че ти препоръчвам международен хостинг ;)
 
От: Кой да избера

Не искам чужд хостинг заради скоростта :)
Попринцип и аз мисля да си взема от ns1.bg , но не ми харесва лимита на натоварване.
 
От: Кой да избера

Прецени на какви критерий искаш да ти отговаря хостинга и според това си избери - мисля че всякакъв ти върши работа. Не съм запознат с Бг хостинг фирмите, но мисля че навсякъде би трябвало да има добра оферта. И защо си се ограничил само с тези две? Само те ли ти отговарят на всички кретерий, или ти бяха препоръчани. Има много хостинг провайдъра - въпроса да си вземеш най-добре пастващия за нуждите ти. Упсехи. ;)
 
От: Кой да избера

добре де ок...
ако си гледал на нс1 офертата за лече и 1% натоварването на ЦПУ-то, и ако сайта ти няма да е HTML забрави за офертата им

На Цбокс сайтовете се отварят на интервали през 10 минути има през 10 минути няма
Не че сървъра се омазва, ама и с тях съм имал разправии (както и със всички бг-та) не ми обясниха какво се омазва точно, но дава Not Found, а сайта си е ОК
такива простотии...
 
От: Кой да избера

ИЗвинявам се за поредните мнения , ама ....

Отказах се от ns1 поради няколко причини.
Ще взимам от cbox.biz .
Те ми дадоха хостинг за 7 дена да ги тествам и останах доволен :)
 
От: Кой да избера

не беше мои сайта, а на клиенти.
Радев защо е в кавички.. Нещо .. нарицателно ли станах?
Защото нито те знам как ти е ника, нито нищо.Пък и ме мързи да ти удебелявам името и вместо това - кавички :)
 
От: Кой да избера

Аз също ползвам на един проект cbox.biz =- и съм доволен! Пет години го ползвам някъде - нито един проблем не е имало.
 

Горе