Кой е вашият избор за SEO WP plug in?!

blackout8

Well-Known Member
Здравейте,

На кой избор сте се спрели за вашите WP сайтове. Аз съм с SEO Ultimate.
 
От: Кой е вашият избор за SEO WP plug in?!

Yoast, само че ме мързи да се занимавам до като не се натрупат поне 500 статии :lol:. Инсталирам го по навик.
 
От: Кой е вашият избор за SEO WP plug in?!

Yoast плъгина съм аз.
 
От: Кой е вашият избор за SEO WP plug in?!

И аз мисля да минавам на него, ама малко ми се вижда сложен, не знам що
 
От: Кой е вашият избор за SEO WP plug in?!

All in One SEO Pack, и не смятам да се отказвам от него.
 
От: Кой е вашият избор за SEO WP plug in?!

All in One SEO Pack и Yoast WordPress SEO - и двата ги ползвам и съм доволна. :)
 
От: Кой е вашият избор за SEO WP plug in?!

All in One SEO Pack, и не смятам да се отказвам от него.

и аз съм с него винаги.

ЙОАСТ е омазан и ултимата също омазва и ме дразни сингъл пост мета данните как ги прави.
 
От: Кой е вашият избор за SEO WP plug in?!

Доволен съм от All in One SEO Pack
 
От: Кой е вашият избор за SEO WP plug in?!

All in One SEO Pack и SEO Ultimate, нямат на категориите SEO заглавие, Meta ключови думи и Мета описание. И като още по-голям недостатък за мета описание ползват полето за текст в категория. И представете си че искате да класирате категории, поставяне във всяка от тях малко текст + снимки и тези неща ви отиват в Мета описание, на мен никак не ми звучи добре. Аз ползвам Yoast в блог на който ми са важни категориите и All in One SEO Pack на блогове в които категориите не ми трябват да се класират. Недостатъка пък при Yoast е че не добавя автоматично зад title на страниците името на сайта ви а трябва да пишете %%sitename%%. Ако оставите полето за title празно, ще добави „името на поста | името на сайта” , но ако напишете нещо, трябва сами да си слагате %%sitename%%.
Аз за URL-тата модифициран custom permalink, който сам ми пиши url-to да не си играя да го правя както му е реда
 
същия контент го имаш и като постове на блог хоум пейджа с малки разлики там сам си прави дупликейт категориите са но индекс при мен

то зависи колко категории имаш но освен ако не си директория или доста мулти нишов сайт с много различни категории по скоро ще вреди да им правиш сео на категориите по до бре да са ноиндекс
 
От: Re: Кой е вашият избор за SEO WP plug in?!

и аз съм за All in One SEO Pack върши работа за всичко :)
Давам едно силно рамо за това. От както се знам и оперирам с WP, все това търся, когато става дума за SEO оптимизация на WP, говорейки за мета тагове и заглавия. :)
 

Горе