Кой е домейна, който съжалявате, че не сте регистрирали/подновили?

Spyrax

Active Member
Стори ми се интересна тема, нека всеки сподели домейн, който е бил на прага да го регистрира и се е отказал, а след време е съжалявал. Както и за подновяване, домейн, който сте сметнали, че е безмислен или сте забравили, а после сте съжалявали.

Аз лично може би около 2013-2014 исках да регистрирам mafia.bg , заради SA-MP Roleplay сървър, но тогава ми се струваха много пари, а сега даже след оферта от 1000лв, собственика не иска да го даде. Имаше някои, които съжалявах, че не съм подновил около тези години, но като се сетя ще добавя.
 
съжелявам че изпуснах един домейн хахаха

bitcoinbet.io

бях го регистрирал и беше към 50-60$ на година.. държах го за 2 години.. бях го пуснал да се продава домейна за 2000 долара..
обаче никакъв интерес нямаше и след което го оставих да се дропне.. и изведнъж след 1 година получавам емайл от годади че домейна е продаден за 2000 долара и да го прехвърлям на тях.. обаче домейна не беше мой и така от там ми направиха някаква глобичка даже и не им платих и сега не мога да им ползвам домейн услугите хахаха щяха да са добре 2 бона ..
 
Няма такъв, има леко съжаление за домейни, които съм регвал и не съм ползвал, но не и за изпуснати
 
мафиа;.бг не струва нищо.
Да бе ама един домейн струва толкова колкото го искаш, нали знаеш? Все пак бих дал и сега 1000лв за него, стига продавача да отговори и да приеме де.
 
  • Like
Реакции: Sky
И аз нямам някакъв, който да ме е фиксирал.

Но това
мафиа;.бг не струва нищо.
е супер тъп хейт, защо да не струва нищо.
Да бе ама един домейн струва толкова колкото го искаш, нали знаеш? Все пак бих дал и сега 1000лв за него, стига продавача да отговори и да приеме де.

И като име струва, според мен.

Някой ще казва на друг, кое струва и кое не струва, баш в такъв форум... Странна история.
 
И аз нямам някакъв, който да ме е фиксирал.

Но това

е супер тъп хейт, защо да не струва нищо.


И като име струва, според мен.

Някой ще казва на друг, кое струва и кое не струва, баш в такъв форум... Странна история.
Човече напиши един адекватен коментар моля те
 
Човече напиши един адекватен коментар моля те
Не мога да се меря с изкуствения интелект . . ...
 

Горе