Кой е най-добрия USB интернет провайдер ?

ekm

Member
Здравейте,

Мисля да си взема USB интернет, но е колебая коя фирма да избера.
Гледам, че глобул предлагат, но там има някакви врътки първите два месеца върви с толкова а следващите месеци скораста пада няколко пъти.
Бихтели ме насочили, към най-добрия вариант?

Благодаря предварително!
 
От: Кой е най-добрия USB интернет провайдер ?

В момента пиша точно от такъв интернет от мтел. Аз съм на 1 стотинка на МБ и съм доволен. Преди да извадят тази оферта бях на 500 МБ и няколко пъти плащах по 100 лв само мобилен интернет.:) Ползвам го от две години и няма от какво да се оплача, освен скоростите понякога, но последно време се поуправиха.

Ако те интересува нещо конкретно питай.


Ето да видиш текущите скорости:




 
От: Кой е най-добрия USB интернет провайдер ?

Много зависи кой от къде си и какво покритие имаш. Скоростите нарастват по следния начин:
GPRS (навсякаде) -> EDGE (градовете) -> UMTS (големите градове и по морето) -> HSPA (май само в София)
 
От: Кой е най-добрия USB интернет провайдер ?

Благодаря за отговора. Имам няколко въпроса.
Има ли месечна такса или е каквото си навъртиш?
Как стои въпроса с вклучването колко се плаща и договора за колко години е?
 
Последно редактирано:
От: Кой е най-добрия USB интернет провайдер ?

Аз съм на ето това - M-Tel Power Surf най-долу. Таксата е 9.90 и по 2 стотинки на МБ. Преди беше по 1 сега гледам, че са го променили на 2.

Аз платих към 40 лв за устройството, друго не си спомням да съм плащал. Когато го пусках нямаше такава оферта, най добрата беше за 500 мб трафик и по 20 стотинки за всеки МБ над 500. Като таксата беше към 20 и няколко лева. Договор не съм подписвал. Предполагам, че ще има някакви бонуси ако подпишеш договор.
Най добре да отидеш в офис и да видиш какво предлагат, защото моята информация е стара. Иначе интернета е на ниво, трябва обаче хубаво да си прецениш за какво ще го ползваш тоя интернет. На мен ми се е случвало цял месец да не го ползвам, друг път да съм само на него. По тези причини този план на мен ми пасва най-добре. На тебе обаче може да не ти е удобен...




Благодаря за отговора. Имам няколко въпроса.
Има ли месечна такса или е каквото си навъртиш?
Как стои въпроса с вклучването колко се плаща и договора за колко години е?
 
От: Кой е най-добрия USB интернет провайдер ?

Глобул имат неограничен за 24 лева на месец, но искат да купиш и лаптоп от тях за да го ползваш и да подпишеш договор за 2 години. Аз ще изчакам, защото след като почнаха да пускат неограничени пакети, значи скоро ще ги направят достъпни и без лаптоп, поне така мисля.
 
От: Кой е най-добрия USB интернет провайдер ?

достъпни са и без лаптоп, днес бях в глобул
 
От: Кой е най-добрия USB интернет провайдер ?

Проблема при интернета от мобилни оператори, е че е най-зле точно където най-много ми трябва. Например зимата в Банско мТел са пълна скръб. Миналото лято в Царево беше като нета от преди 12 години.
 
От: Кой е най-добрия USB интернет провайдер ?

Това което ти трябва е Макс Телеком

Не съм го пробвал но чувам добри отзиви

Виж дали имаш покритие
 
От: Кой е най-добрия USB интернет провайдер ?

достъпни са и без лаптоп, днес бях в глобул

Без лаптоп за неограничен ли? Защото аз като питах миналия месец ми казаха за неограничен само с лаптоп. Имаше и без лаптоп, но с ограничения на трафика.
 
Аз имам на виваком и изобщо не съм доволен. Прилична скорост има само в големите градове, модема забива и прекъсва редовно. А да го инсталираш е цяло изкуство. Но ако е само като резервен вариант да си свършиш нещо набързо става.
 
От: Кой е най-добрия USB интернет провайдер ?

Глобул имат неограничен за 24 лева на месец, но искат да купиш и лаптоп от тях за да го ползваш и да подпишеш договор за 2 години. Аз ще изчакам, защото след като почнаха да пускат неограничени пакети, значи скоро ще ги направят достъпни и без лаптоп, поне така мисля.

АБЕ ТОЙ Е НЕОГРАНИЧЕН АМА ПОТЪРСИ НЯКЪДЕ С ПО МЪЪНИЧЪК ШРИФТ ТРЯБВА ДА ПИШЕ ЧЕ СЛЕД ТРИ ГИГАБАЙТА СКОРОСТА ПАДА ДЕСЕТОРНО :)

ползвал съм виваком и глобул / имам от двете жмъчки на предплатен и на глобул ми е по добре да ви кажа... вивакомци - поостоянно губят сигнал и при най малкото сътредсение... и промяна на позицията по бавен е и с повече загуби !
 
От: Кой е най-добрия USB интернет провайдер ?

А ползва ли някой нет от МаксТелеком. Интересувам се за София, Надежда II.
 

Горе