Кой е най-ценния ви линк

Akademika

Active Member
Какъв е най-ценния ви линк, за който сте били адски щастливи или доволни, че сте успели да го вземете.
 
От: Кой е най-ценния ви линк

Натуралните линкове ме правят най-щастлив. Като видиш как нормалния юсер му е харесал сайта или страницата и от любов e към нея е линкнал :p
 
От: От: Кой е най-ценния ви линк

Натуралните линкове ме правят най-щастлив. Като видиш как нормалния юсер му е харесал сайта или страницата и от любов e към нея е линкнал :p

И аз съм като теб. Адски се кефя на линковете добавени от посетители, а не фабрикуваните за Гугъл
 
От: Кой е най-ценния ви линк

честно казано - този форум. откакто взех да чета и пост-вам помалко седмично ПР-а ми стана 2. много интересно как стават тези работи. браво на създателите на форума.
 
От: От: Кой е най-ценния ви линк

Натуралните линкове ме правят най-щастлив. Като видиш как нормалния юсер му е харесал сайта или страницата и от любов e към нея е линкнал :p
Определено съм съгласен с тебе. Няма нищо по-хубаво да видиш, че блога/сайта ти е линкнат без да плащаш или пък си направил размяна.
 
От: Кой е най-ценния ви линк

Линкове на потребители:) най-ценни, защото изразяват качеството и ценността на това, което правиш. А как може да се trackne точно такъв линк? Съжелявам за тъпия въпрос
 
От: Кой е най-ценния ви линк

сичкуту линк е ценно, само да не е спам
 
Re: От: Кой е най-ценния ви линк

сичкуту линк е ценно, само да не е спам

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

след малко че додат да те нахраняат, споко :wink:
 
От: Re: От: Кой е най-ценния ви линк

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

след малко че додат да те нахраняат, споко :wink:

аз и без туй съм загладнял... е да'н излъгах?
 

Горе