Кой е правилният модел за справяне с COVID-19

Некой че каже ли кво се случи между 1-3 Май, че олабихме полижението, при положение, че от там на сетне, дневните цифри са си същите?

За тия дето гледат клипчета от Теско, нека потърсят и снимки от Кауфланд седмица след първите заразени у БГ и да я приключваме тая тема с навременните мерки.
 
Нещо много интересно по повод ваксините казва този щатски доктор, който е против заключването и за стадния имунитет. И тоя лобира за лабораторията на Мангъров явно.

И понеже знам, че няма да го гледате, ще извадя най-важното, което е на 3:50: "ковид-19 прилича много на сезонния грип, който се появява всяка година през периода декември, януари и февруари, затихвайки през март. И имаме ваксина за грипа - and how well is that working??? Само през 2017 имаме 60 000 смъртни случаи от грип, а имаме ваксина!! Затова разговорът трябва да бъде за стадния имунитет"...

 
Само с това изгуби правото да те приемам сериозно. Преди време пуснах клип, в който доцентът категорично заяви, че никога не се е занимавал с тестване (тестове/лаборатории). Фактите са проверими, но за твърденията срещу Мангъров не можем да кажем същото. Можем да кажем, че до момента никой не е дал доказателства в подкрепа на това твърдение. Ти знаеш ли, че сестра ти е курва? Нямаш сестра? Няма значение - курва е, щото някакви хора го твърдят.
Казваш, че няма лаборатория?
 
Нещо не ми разбираш въпроса. След като мерките са единственото правилно, защо в Беларус нещата се развиват по същия начин като в повечето държави. Идеята е че с мерки или без, в някои държави нещата пак щяха да са зле, а в други не толкова.

И още нещо, защо не наблюдаваме бум на вируса, след като никой не ебава нищо от една седмица? Поне във Варна е така. Задръствания, народ, всичко е както беше, а бум няма. Защо?
Не знам как може за енти ден да пропускаш очевидното...
Във Варна много циганье май нямахте?
А и негрите не са значителна популация.

Гледай какво става:
Защо мислиш САЩ така силно го отнасят?
В Беларус колко негъра има?
А в Швеция?
Испания чия провинция е била преди Ел Сид да се изяви?
и т.н. и т.н.....
 
Ако щеш ми вярвай, днес щях да пиша - В крайна сметка @Noke ще излезе прав, ама забравих. Това във връзка с новините за пиковете в циганските махали.

Не знам как може за енти ден да пропускаш очевидното...
Във Варна много циганье май нямахте?
А и негрите не са значителна популация.

Гледай какво става:
Защо мислиш САЩ така силно го отнасят?
В Беларус колко негъра има?
А в Швеция?
Испания чия провинция е била преди Ел Сид да се изяви?
и т.н. и т.н.....
 
А в Швеция?
В Швеция колко тъмни етноси има, не е истина просто. Ма там не мрат те, а старците в домовете, демек кореняците.

Казваш, че няма лаборатория?
Той го казва. Дори използва думата декларирам. Беше интервю при Цветанка Ризова. Намери го и виж/чуй лично как го казва.
 
В Швеция колко тъмни етноси има, не е истина просто. Ма там не мрат те, а старците в домовете, демек кореняците.


Той го казва. Дори използва думата декларирам. Беше интервю при Цветанка Ризова. Намери го и виж/чуй лично как го казва.

https://bird.bg/tr?v=view&guid=201533487&q=Атанас мангъров
Не знам нанди :D
 
Интересно инфо, тъй наречената "лаборатория" на Мангъра е всъщност лаборатория за разработване на крем против подсичане, който Мангъра е имал идея да разработва, казвам "имал" щото май до никъде не е стигнал с ЕС проекта, поне аз не стигнах до крайния продукт.

Та.. айде да приключваме и с "Мангъра има лаборатория..."
 
1:27 и 2:50

 
Интересно инфо, тъй наречената "лаборатория" на Мангъра е всъщност лаборатория за разработване на крем против подсичане, който Мангъра е имал идея да разработва, казвам "имал" щото май до никъде не е стигнал с ЕС проекта, поне аз не стигнах до крайния продукт.

Та.. айде да приключваме и с "Мангъра има лаборатория..."
Да ти кажа честно, не съм проучвал точно за какво става въпрос, просто го срещнах в търговския регистър преди 3-4 месеца с това. Благодарение на нанди се сетих и споделих. Та, напълно възможно е да греша.
 
Та, напълно възможно е да греша.
Напълно възможно е без проверка да се дискредитира експерт с дългогодишен опит, който държавата не пожела да чуе. Слава богу, връщаме се постепенно към нормален ритъм на живот. Дали си заслужаваше целия шум и дискомфорт? Времето ще покаже, но за момента мисля, че не.
 
Напълно възможно е без проверка да се дискредитира експерт с дългогодишен опит, който държавата не пожела да чуе. Слава богу, връщаме се постепенно към нормален ритъм на живот. Дали си заслужаваше целия шум и дискомфорт? Времето ще покаже, но за момента мисля, че не.
Голям дискомфорт , голямо нещо.... а сега за какво ще мрънкаш след като се върнахме към нормален ритъм ?
 
Напълно възможно е без проверка да се дискредитира експерт с дългогодишен опит, който държавата не пожела да чуе. Слава богу, връщаме се постепенно към нормален ритъм на живот. Дали си заслужаваше целия шум и дискомфорт? Времето ще покаже, но за момента мисля, че не.
Абе нанди банди :D :D :D кажи кво взимаш? Кой съм аз, че моето мнение да повлияе на имиджа на мангъров? И второ, какъв имидж има той? Къде му е взаимния имунитет? Това не разбра ли, че не работи? Защо почти всяка една страна по-света реши да "отнеме свободата на гражданите"? Борката Джонсън беше на същото мнение, уви за една седмица си обърна мнението на 180 градуса и сложи карантина? Що бе? Холандия по същия начин. това са просто два примера. Уви... мангъров все още си държи на неговото. И всъщост мангъров ако беше толкова загрижен за теб и останалите българи, нямаше да дава по 2-3 интервюта на ден за 2-3 различни телевизии, а щеше да работи някъде по въпроса. Така се прави, когато искаш да помогнеш, а не просто да говориш, говориш и нищо повече.

Какъв дискомфорд ти причинява наложеното извънредно положение в България? Нали каза преди много много страници в другата тема, че така или иначе ти си живееш почти така, дори когато няма пандемия? Нещо не разбирам за какъв дискомфорд ми говориш? Аз живея почти по-същия начин и без корона, единственото "неудобство" в случаяе, че трябва да нося маска. Така, че не те разбирам?Раздвоение на личността ли имаш или? Интересно как не си споделила някои друг линк за трейлъра на новия филм пландемик или нещо за Бил Гейтс и 5г-то. Изненадан съм наистина.
 
Абе нанди банди :D :D :D кажи кво взимаш? Кой съм аз, че моето мнение да повлияе на имиджа на мангъров? И второ, какъв имидж има той? Къде му е взаимния имунитет? Това не разбра ли, че не работи? Защо почти всяка една страна по-света реши да "отнеме свободата на гражданите"? Борката Джонсън беше на същото мнение, уви за една седмица си обърна мнението на 180 градуса и сложи карантина? Що бе? Холандия по същия начин. това са просто два примера. Уви... мангъров все още си държи на неговото. И всъщост мангъров ако беше толкова загрижен за теб и останалите българи, нямаше да дава по 2-3 интервюта на ден за 2-3 различни телевизии, а щеше да работи някъде по въпроса. Така се прави, когато искаш да помогнеш, а не просто да говориш, говориш и нищо повече.

Какъв дискомфорд ти причинява наложеното извънредно положение в България? Нали каза преди много много страници в другата тема, че така или иначе ти си живееш почти така, дори когато няма пандемия? Нещо не разбирам за какъв дискомфорд ми говориш? Аз живеяпочти по-същия начин и без корона, единственото "неудобство" в случаяе, че трябва да нося маска. Така, че не те разбирам?Раздвоение на личността ли имаш или? Интересно как не си споделила някои друг линк за трейлъра на новия филм пландемик или нещо за Бил Гейтс и 5г-то. Изненадан съм наистина.

Няма да влизам в обяснителен режим, заради някаква клавиатурна нинджа.

Прав си, ти си никой и мнението ти за Мангъров не би повлияло, ако не бяхте цяло стадо овчици, дето чули-недочули 100 пъти повторихте, че Мангъра е корумпиран, има лаборатория и лобира за бързите тестове, за да печали. Фактът, че Ризотото (цветанка) трябваш да го кара да "декларира", е показателен.

И понеже виждам как страдате и виете като линейки, понеже животът влиза в нормалното си лустро, бързам да ви съобщя, че никой не ви спира да си стоите заключени у дома и завити през глава под юргана в очакване на торбалан. Успех. :
а сега за какво ще мрънкаш
Сега съм ок, мерси. :) Ти сега кво ще броиш като няма да има ежедневна статистика на умрелите? Няма да ти е леко... сори. :)
 
Инструкция за това, как да се отчитат смъртните случаи от “идентифициран и неидентифициран COVID-19” са получили директорите на болници в страната чрез Регионалните здравни инспекции (РЗИ).

 
Последно редактирано:
Няма да влизам в обяснителен режим, заради някаква клавиатурна нинджа.

Прав си, ти си никой и мнението ти за Мангъров не би повлияло, ако не бяхте цяло стадо овчици, дето чули-недочули 100 пъти повторихте, че Мангъра е корумпиран, има лаборатория и лобира за бързите тестове, за да печали. Фактът, че Ризотото (цветанка) трябваш да го кара да "декларира", е показателен.

И понеже виждам как страдате и виете като линейки, понеже животът влиза в нормалното си лустро, бързам да ви съобщя, че никой не ви спира да си стоите заключени у дома и завити през глава под юргана в очакване на торбалан. Успех. :

Сега съм ок, мерси. :) Ти сега кво ще броиш като няма да има ежедневна статистика на умрелите? Няма да ти е леко... сори. :)
Аз за разлика от теб , корона вируса не ми е фикс идея и с него и без него си имам работа. Не е като да отварям нова темичка, като ми заключат предната. Виж мрънкачите ще трябва да си намерите нещо друго за големите несправедливости които ви се случват. Все някой друг е виновен - Герб , Бойко, Генерала, вируса, но никога грешката не е в самия мрънкач/тулуп.
Иначе маска още си нося , въпреки гадната жега :D Ама наоколо 90 % са без.
 
Иначе маска още си нося , въпреки гадната жега :D Ама наоколо 90 % са без.

Можеш и шнорхел да си сложиш. Ще постигнеш същия успех. :D
 
Призоваваме за разследвания на Фондация "Бил и Мелинда Гейтс" за медицински злоупотреби и престъпления срещу човечеството!

 
Последно редактирано:
  • Haha
Реакции: Sky
ШОК! Видео от победата на ЩЕБът срещу невидимия враг КОВИДя.

Видеото е заснето в късния следобед на 01.05, ден след това строгите мерки бяха отменени, което гарантира автентичността на заснетото.

 

Горе