Кой е рибока?

eLast

Active Member
Докато си ма'ам цацка с биричка, уж ненатоварващо, стигнах до една дилема, породена от слабите ми познания в рибешкия свят.
Та тъй като много не ги разбирам "сортовете" риби се чудя тези рибоци дали са "тарикатус булгарикус продавачес" или "баламурникус купувачес".
Бонуса водорасли не съм го снимал. Причислих ги към декорацията - все пак 12 кинта килото цаца не може да не се постараят и декорация да има.


Та така де, към кой вид я причислявате?

SANY2598.jpg
 
От: Кой е рибока?

Това определено спада към трета категория, така популярна из тукашните среди - ''булгарикус гъзаракис автоспойлерус баламурнициус'':)
 
От: Кой е рибока?

[video=youtube;HgNRN7qAPn0]https://www.youtube.com/watch?v=HgNRN7qAPn0[/video]
Това определено спада към трета категория, така популярна из тукашните среди - ''булгарикус гъзаракис автоспойлерус баламурнициус'':)
е Валдес ако не е на ти с рибите
 
От: От: Кой е рибока?

[video=youtube;HgNRN7qAPn0]https://www.youtube.com/watch?v=HgNRN7qAPn0[/video]
е Валдес ако не е на ти с рибите

frabz-Dude-I-approve-7a67f0.jpg
 
От: От: Кой е рибока?

[video=youtube;HgNRN7qAPn0]https://www.youtube.com/watch?v=HgNRN7qAPn0[/video]
е Валдес ако не е на ти с рибите
Мда, добро чувство за хумор:). Добре че ника ми не е павароти, тогава яко тримата тенори ще се шерва:)

Сега остава да пуснем някое парче на братя Мангасарян, специлано за Нокето:)
 
От: Кой е рибока?

Това не е само цаца, има и попчета и май хамсия е третото, за кво се жалваш не разбрах :)?
 
От: Кой е рибока?

Следващия път сафрид си поръчай, нямаш грижи иначе имаш цаца и хамсия
 
От: Кой е рибока?

И попчета има, това дето е отделено, ама не виждам кво не му харесва?
 
От: Кой е рибока?

И попчета има, това дето е отделено, ама не виждам кво не му харесва?

Цената, която са го одрусали за порция от родния морски добитък се има на предвид:)
 
От: Кой е рибока?

Това не е само цаца, има и попчета и май хамсия е третото, за кво се жалваш не разбрах :)?


Да се жалвам чак... не.
Просто бях удивен от асортито, което ми се падна, след като си поръчах, очаквах (и платих) цаца в чинията. :)) и викам да пусна една петъчно-разтоварителна тема.

Очаквах включване и от dalasweb :)))
 
От: Кой е рибока?

Това е като вълча салата, само че от риби :)
 
От: Кой е рибока?

Да се жалвам чак... не.
Просто бях удивен от асортито, което ми се падна, след като си поръчах, очаквах (и платих) цаца в чинията. :)) и викам да пусна една петъчно-разтоварителна тема.

Очаквах включване и от dalasweb :)))
Аз пък очаквах той да е автора на темата ,а по-добре зарежи тея рибоци и си поръчай другия път едни картофки с сирене
 
От: Кой е рибока?

Аз пък очаквах той да е автора на темата ,а по-добре зарежи тея рибоци и си поръчай другия път едни картофки с сирене
Аз пък мислех, че в Казанлък имате само крачни помпи за москвичи, пък то се оказало, че има и баш рибари:)
 
От: Кой е рибока?

Аз пък мисля че попчетата са много вкусни...ей сега да имаше порцийка попчета с биричката.
 
От: Кой е рибока?

Това е дребосък, дали е цаца, хамсия или попчета - се тая - морски дебоськ.
Аз си падам по речния - уклей, дебна таранка и малки червеноперки - речна цаца :D.
 
От: Кой е рибока?

Ц дребосък е ама попчетата са една класа над хамсията и цацата, даже ако са по едрички вървят в порция примерно само 6 броя и са мнооого вкусни.
 
От: Кой е рибока?

Яде ли се с главата - дребосък е. Две пържоли унищожих, ама ми се прияде :D. Ще се ходи за риба явно...
 
От: Кой е рибока?

Лично аз предпочитам сякаш цацките. Нещо като солетки са - хващаш и пердашиш на ред. Докато попчето трябва да го пощиш... А аз меко казано не обичам да ровя в яденето си.
 
От: Кой е рибока?

Аз попчетата ги обичам малко препържени като чипс, че имат много кости. Направо са убиец с бира:). Същата работа е с червеноперката:)
 

Горе