Кой е този?

eshk0

Member
Има един потребител от WJ, който не знае, какво ще му се случи ако разбера кой е.
Знам, че има и профил тук.

Ето го и профила в WJ - тук

Ако някой знае кой е, моля да каже.
 
От: Кой е този?

Какво толкова ще му се случи ? Ще го черпиш бира?
 
От: Кой е този?

Какво е направил? :twisted:
 
От: Кой е този?

Много сме виждали и такива които да се надъхват пред монитора.

П.С. Един съвет от мен - никога недей се захваща с непознат човек, защото незнаеш кой е и какви връзки има.
 
От: Кой е този?

Вместо да си губиш времето с глупости, хвани се и свърши нещо полезно за себе си :)
 
От: Кой е този?

Много неща им се случват на такива дето ги наричам "мъжкари пред монитора".

А теб какво те прави по-различен?

Вместо тъпи заплахи, можеше да обясниш кое, какво и защо и тн.
 
От: Кой е този?

A, какъв аватар? :)
 
От: Кой е този?

Много сме виждали и такива които да се надъхват пред монитора.

П.С. Един съвет от мен - никога недей се захваща с непознат човек, защото незнаеш кой е и какви връзки има.

Точно както го казваш и ти.

Никой неможе да знае кой какви връзки има и на какво е способен.

Както и да е ,такива боклуци много съм ги видял, дето се опитват постоянно да навредят на околните си.
 
От: Кой е този?

Вместо да се ежиш пред монитора и да надуваш бузи, се опитай да помислиш.

1. Ако има регистрация тук, то е вероятно да знае български.
2. Ако знае български, то, като потребител на този форум, и ти би трябвало да си чел как се ползва търсачка. Пробваш да вкараш ника от профила в Гугъл и търсиш дали излиза нещо българско. В случая излиза 28-годишен мъж от Габрово (със снимка).
3. В същото време Гугъл показва много резултати от Виетнам, може да е популярно име или да означава нещо на виетнамски. За всеки случай ползваме Google Translate - превежда го като "няколко пъти". Чекваме може ли човек, роден през 1984г., знаещ български и живеещ в България, да има нещо общо с Виетнам. Да, има вероятност, тогава напускаха виетнамските работници от България и може да е потомък от смесена виетнамско-българска връзка.
4. Преглеждаме му форумните постове и търсим информация - как владее съответния език, дали разбира от определени теми, дали е грамотен и т.н.
5. За всеки случай проверяваме и често срещаното по техническите форуми съкращение "LAN" - може пък да е има нещо общо с интернет-доставчик.

Не казвам, че гореописаното е вярно, но във всички случаи е по-добре да се опиташ да поразсъждаваш пред перспективата нервно да сипеш заплахи в безкрайната шир.
 
От: Кой е този?

Евалата на Страната на това му се вика дедукция
 
От: Кой е този?

Originally Posted by vAiLan
Gledam che si pisul v predpriemach kak da si izteglish parite ot webmoney.. v kraina smetka razbra li kak da stane tova poneje gledam nishto konkretno ne sa ti pisali v temata.

Аз: nikade nqma obqz bez pari... sreshtu komisionni si gi vzimash.

Originally Posted by vAiLan
ima ima kolko parichki davash da ti spodelq kak da si gi teglish bez komisionna.

След което му теглих една майна и му докладвах PM-то в WJ.

Всичко потръгна оттук и после ми е писал в една публикация от блога ми, че ще почне да ми докладва линковете и както редовно си го прави вече.
Какви хора има ей... Направо не е за повярване.
Аз пък се чудя на кой с какво да помогна, защото в началото и аз бях пълен Noob и питах много хора но никакви отговори и никаква помощ не получавах (говоря за форума WJ). Оттам знам какво е!

Както и да е. Моля, заключете темата.
 
От: Кой е този?

В тоя разговор нищо нередно не виждам освен, че си му теглил една майна?
Това са селски тарикати.
Т.е. той ти дава оферта която трябва да си малоумен да приемеш но той да се пробва.
Ти му теглиш майни което го провокира да си избие селянията с доклади.
Ти след това искаш да "му се случи нещо" защото се е опитал за те измами?

Добре си репортнал лс-то това е достатъчно но да се стига до саморазправи заради абсолютни и пълни глупости е нелепо.
 
От: Кой е този?

Грешката беше моя. След като беше писал коментар, трябваше да му банна айпито, но аз отдавна съм го изтрил този коментар. Късно се сетих за това.
 
От: Кой е този?

A, какъв аватар? :)

Като на тоз издирвания. Вижда се там част от "вилицата" на freebsd дявола. Нямаше ли преди такъв аватар, или се бъркам? Дан си ти тоз търсения? - Шегувам се, разбира се...

Иначе фаст, прав си, но нормално човека да го приема вече лично. Ай поскарали се малко, ама да почнат ти докладват страниците вече си е съвсем целенасочено и трабва да има някакъв ривендж. Не може да оставяш всеки да се ебава с теб...

А и аз като почитател на здравия селски бой с лопати с поучителен характер приканвам въпросния човек ако има профил тук и ако е мъж, да се покаже :)
 

Горе