Кой крадна динята?

uni-web

Well-Known Member
Е това не можах да се стърпя да не го споделя, ако някой още не е слушал пародията на "Дим да ме няма" - "Динята я няма" да слуша:

[video=youtube;tEvv76lzlbQ]http://www.youtube.com/watch?v=tEvv76lzlbQ[/video]

И си признавайте кой крадна динята! :lol:
 
От: Кой крадна динята?

ХАХАХА, яко :lol: Не мога да ти дам реп, ама ме разсмя доволно :clap:
 
От: Кой крадна динята?

ХАХАХА, яко :lol: Не мога да ти дам реп, ама ме разсмя доволно :clap:

Баце не мога се спра от смях и постоянно я въртя от как я изнамерих. :D
 
От: Кой крадна динята?

Аз я краднах динята! :p 8)


Yellow_Watermelon_2.JPG
 
От: Кой крадна динята?

Вискяре - на снимката си напиши сайта както си се влиза в него: вискяр.com
Така се казва сайта ти, така ще го запомнят хората много по-лесно, тия символи които използваш никой няма ги запомни, нищо, че така се изписва сайта ти, понеже е на кирилица. Твой проблем си е, че си взел сайт на български и е неудобно изписването: едновременно с кирилица и латиница, но поне гради марка и го изписвай както трябва.
 
От: От: Кой крадна динята?

този сорт дини изобщо не са вкусни, а за клипа :D много са забавни с нетърпение очаквам следващия им хит
Я ела в градината, да ти цепна която диня посочиш, и после ще говорим за вкус! :clap:

Вискяр каква е тази диня м/у жълт и оранжев цвят ? ;д
Виж сините букви по горе. ;)
 
От: Кой крадна динята?

Може динята да я няма, но зелена репичка от мен има. Няма да стоим гладни известно време.

На единия му е леко диалектно произношението, но карай. Клипчето е уникално.
 
От: От: Кой крадна динята?

този сорт дини изобщо не са вкусни, а за клипа :D много са забавни с нетърпение очаквам следващия им хит

Сортът с дребни черни семки е един от най-вкусните..., задминава поне половината от "карпузите" с марка "Любимец". А тва, че динята на снимката изглежда зелена и е с дебела кора, е отделен въпрос. Вероятно е била резната ненавреме :)
 
От: От: От: Кой крадна динята?

Сортът с дребни черни семки е един от най-вкусните..., задминава поне половината от "карпузите" с марка "Любимец". А тва, че динята на снимката изглежда зелена и е с дебела кора, е отделен въпрос. Вероятно е била резната ненавреме :)
Дебелата кора зависи от два фактора. Единия е сорт. Другия фактор, с много голямо значение, е поливния режим. Тази година в градината ми, общо взето, няма никакъв ред. Семената от дини дойдоха късно, за първи път рътих семена...
А за рязането - кое как дойде. :D

Noke, а дали при вас ще се намерят оранжеви и бели дини? Не знам в новите семена дали има такива. Досега води розовия цвят.
 
От: От: От: Кой крадна динята?

Я ела в градината, да ти цепна която диня посочиш, и после ще говорим за вкус! :clap:
с най-голямо удоволствие, че тази година не съм ял още диня а ,че тази диня е най-гадния сорт не можете да ме убедите .Дядо ми една година целия 'бостан' беше засадил с такива дини и имаха вкус на тиква :)
А къде се намира тази градина ?
 
От: От: От: От: Кой крадна динята?

А къде се намира тази градина ?
Имаш пет минути да намериш градината, след като влезеш в темата. Иначе получаваш червено и вечен бан от форума.
Преди няколко дни завърши SEO олимпиадата. Беше открита китайската ферма, която ще произведе памука; черничевите дървета, необходими за коприната; залива в Индийския окен, където се въдят мидите, даващи перли с нужния оттенък на бисерите; дизайнера, бижутера и шивача на тоалета на Червената шапчица. Всичко това, за деня на нейното пълнолетие - когато го достигне. Само не бе открит бъдещия дефлоратор...
А ти питаш къде е моята градина?! Във форум за разкриване на всякакви тайни в Мрежата!
 
От: От: От: От: От: Кой крадна динята?

Имаш пет минути да намериш градината, след като влезеш в темата. Иначе получаваш червено и вечен бан от форума.
Преди няколко дни завърши SEO олимпиадата. Беше открита китайската ферма, която ще произведе памука; черничевите дървета, необходими за коприната; залива в Индийския окен, където се въдят мидите, даващи перли с нужния оттенък на бисерите; дизайнера, бижутера и шивача на тоалета на Червената шапчица. Всичко това, за деня на нейното пълнолетие - когато го достигне. Само не бе открит бъдещия дефлоратор...
А ти питаш къде е моята градина?! Във форум за разкриване на всякакви тайни в Мрежата!
Отне ми точно 1 минута и 18 секунди да открия градината признавам домързя ме да потърся и затова попитах.Доста ми е далеч иначе с удоволствие бих я разгледал и бих си набрал нещо
за да не кажеш, че мамя градината се намира тук
дано съм си спестил червеното и най-вече банана :wink:
А по темата вижте и това http://vbox7.com/play:2535c8a4b4
 

Горе