Кой мобилен оператор да избера ?

LovechGuy

Active Member
Здравейте,
Скоро наближа да ми изтече договора и се чудя дали да го продължа още 1 година, или да сменя оператора.
Предложете оферти, които използвате и сте доволни от тях.
В момента съм на Mega Loop - 2000мин към лууп и 5 номера от мтел + 1000 смса към мтел + 30мин към останалите = 10лв :)
 
От: Кой мобилен оператор да избера ?

Виж в Bob за 10лв. 300мин.към всички 300мин.към станционарни +300sms Виж им офертите
 
От: Кой мобилен оператор да избера ?

Бях на тоя лооп и два пъти ме на**аха със сметки от по 200 лева, тей че имай едно на ум като избираш мтел.
 
От: Кой мобилен оператор да избера ?

@goran - гледах това на боб само че не е ли 150мин + 150 смса ?
@Amigo0o - точно затова се замислям към кой оператор да премина. :)
Ами аз от година съм на vivacom и съм доволен за сега, отчитат ме на секунда, не на минута което е много важно... На ден проверждам около 10 разговора към мтел и глобул, а към виваком доста и не надвишавам сметка от 11-12 лв месечно.
 
От: Кой мобилен оператор да избера ?

Ами аз от година съм на vivacom и съм доволен за сега, отчитат ме на секунда, не на минута което е много важно... На ден проверждам около 10 разговора към мтел и глобул, а към виваком доста и не надвишавам сметка от 11-12 лв месечно.
На кой точно план си ? :)
 
От: Кой мобилен оператор да избера ?

Трябва ли ти мобилет нет, защото смартфоните без мобилен нет губят голяма част от възможностите си ?
 
От: От: Кой мобилен оператор да избера ?

Трябва ли ти мобилет нет, защото смартфоните без мобилен нет губят голяма част от възможностите си ?
Не, търся предимно минути и по възможност смси.
 
От: Кой мобилен оператор да избера ?

Всеки си прави сметка за себе си, никой нищо не може да ти каже. Прецени си познатите ти на кой оператор са, тези с които говориш повече и виж офертите, сравнявай, не чакай на готово някой да ти каже на кое да си. Има си тарифи в сайтовете на компаниите, аз така реших на Глобул да съм, защото почти всички с които говоря и те са там.

Та моята тарифа е за 25 лева - 1500 минути към Глобул, 1500 SMS към Глобул, 150 MMS към Глобул (такова чудо не ползвам), 30 минути към другите оператори и 1000MB интернет (после пак има, но нали скоростта става по-бавна. Между другото тези 1000MB са ми напълно достатъчни, даже не мога да ги изразходвам всичките.)
 
От: Кой мобилен оператор да избера ?

Само Вивател предлагат най-добрите оферти към жсички.Боба беше преди 600 сега не е актуален!
 
От: Кой мобилен оператор да избера ?

http://www.mtel.bg/tarifen-plan-mtel-mobi Това са на Мтел плановете с минути към всички. На Боб беше много добре за 15лв 500 минути и 500смс към всички, ама беше отначалото да зарибят и сега я няма.
 
От: Кой мобилен оператор да избера ?

Ама за Боб дали не се заблуждавате, че минутите са месечни? Само веднъж са - като си купиш 'стартов пакет', после плащаш колкото си изговорил, поне аз така разбрах от сайта им.
 
От: От: Кой мобилен оператор да избера ?

Ама за Боб дали не се заблуждавате, че минутите са месечни? Само веднъж са - като си купиш 'стартов пакет', после плащаш колкото си изговорил, поне аз така разбрах от сайта им.

Е то има различни пакети, има и такива които плащаш което си изговорил.
 
От: Кой мобилен оператор да избера ?

Аз от Мтел гледам да бягам далече, да не говорим че офертите им за мобилен интернет са много зле.
 
От: Кой мобилен оператор да избера ?

Аз от Мтел гледам да бягам далече, да не говорим че офертите им за мобилен интернет са много зле.

Тука няма спор, ама пък им е най-добър, след тях са Вивател и Глобул, там пък е мн зле, 3г-то никъде го няма (за Глобул) Иначе за парите които Мтел предлагат само минути, Глобул имат и нет.
 
От: Кой мобилен оператор да избера ?

Потвърждавам, наистина на Глобул 3g-то е зле. От всички обвинения, които съм чувал, че мтел са некоректни си имам едно на ум и гледам да нямам общо с тях.
 
От: Кой мобилен оператор да избера ?

Аз от BOB съм много доволен! Нямам договор, а пакета си го купих още първия ден без месечна такса и по 12 стотинки на минута към всички :)
А относно 3G - и на М-Тел е зле и то много...
 

Горе