Кой мобилен оператор ползвате? Анкета с мнения.

Кой мобилен оператор ползвате?

  • Mtel

    Votes: 44 33.6%
  • Vivacom

    Votes: 39 29.8%
  • Telenor (ex. Globul)

    Votes: 61 46.6%
  • BOB

    Votes: 14 10.7%

  • Общо гласове
    131
От: Кой мобилен оператор ползвате? Анкета с мнения.

Добре, във влаковете не трябваше ли да има wi-fi
или и това бяха поредните празни приказки на някои от управляващите :)
 
От: Кой мобилен оператор ползвате? Анкета с мнения.

На Mtel съм, безлимитен план с 10 GB на месец интернет на пълна скрост. Най ме мъчи липсата на минути роминг.При по-ниските плановя все пак има някакви включени. Принципно проблема ми е отдавна решен. Имам Astrrisk центарала и на телефона си имам вътрешен номер. Имам изходящи с 1-2 цента на минута практически към всички мрежи, вкл. и мобилни, и държави, но трябва да влизам през интернета на Mtel в централата. Не винаги обаче има 3G покритие и тогава разговорите накъсват през VOIP.
 
Re: От: Кой мобилен оператор ползвате? Анкета с мнения.

Хм битката май ще е за интернет,,, кой дава повиче

Ама това чакаме всички. Аз нямам търпение да пуснат нещо читаво за по 5 лева. Не че няма да дам и повече, но не съм чак такъв наркоман, а и 100 интернета не ми се плащат, отделно няма кафе без фри уи фи. ;) Не стигна, че некви скапани айфони ще ни пробутват за по 2-3 бона, а един нет не могат да дадат на нормални цени. :) :) :)
 
От: Re: От: Кой мобилен оператор ползвате? Анкета с мнения.

Ама това чакаме всички. Аз нямам търпение да пуснат нещо читаво за по 5 лева. Не че няма да дам и повече, но не съм чак такъв наркоман, а и 100 интернета не ми се плащат, отделно няма кафе без фри уи фи. ;) Не стигна, че некви скапани айфони ще ни пробутват за по 2-3 бона, а един нет не могат да дадат на нормални цени. :) :) :)

Че той нета вече е почти без пари. Избираш някакъв план с включен нет и готово. Преди време плащахме много повече за минути и смс-и, отколкото сега. Цената на мобилния нет е задоволително ниска, че да се коментира. По-скоро трябва да се гледа покритието, като засега Виваком са с най-добро, поне според моите тестове.
 
От: Кой мобилен оператор ползвате? Анкета с мнения.

След 6 години клиент на Мтел, преминах на бизнес план в Globul/Telenor. 1000 безплатни минути към всички + 300 роуминг в ЕС. Отнотно интернета, с Nokia 210 не ме вълнува особедно. :D Като цяло смартфоните не ме влекат, колкото и да са удобни толкова са и вредни, много хора станаха зомбита. :)
 
От: Кой мобилен оператор ползвате? Анкета с мнения.

Telenor от повече от 10 години.
 
От: Кой мобилен оператор ползвате? Анкета с мнения.

Минал съм и през трите оператора. В момента съм на Теленор и покритието на 3G-то им е ужасяващо.
 

Горе