Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

uni-web

Well-Known Member
Аз ми писна от тея простащини в гошо тоя и глупавата му чета да си ходят вече.

Баси гламотията силно поддържан сайт с ежедневен нов контент на ден се качват по 10 игри, и новини се качват, и линкбилдинг с статии му дупчим поне по 30 на месец и вместо да дига летвата той започва да пада!!!

Днес попадам на едно сайтче създадено 2013 с много по-малко контент и много по-малко игри и PR0. обаче гошо яко го обслужва с 3-4к. на ден. Направо нямам думи вече за това което става тоя или ме е намразил или не знам всичко вече е ни в клин ни в ръкав. Да си оди Оставка!
 
От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

Не намесвай БГ. политиката в тази тема ПЛС.

Не е виновен Мат Кътс , Бойко е виновен ! :cry:
 
От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

Не намесвай БГ. политиката в тази тема ПЛС.
Верно ли това го каза , след като си използвал КОЙ и ОСТАВКА в едно изречение :)
По темата - отдавна съм се отказал да разгадавам гоогле . За мен си е до късмет . 2 сайта да правиш и 1 към едно линкове и оптимизация да им прилагаш , ще имаш 2 различни резултата. Единствено продължавай с работата и се надявай на промяна в класирането. Успех !
 
От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

Ем, вие както копирахте музиките от филма Четвърта Власт, за политически цели и аз ви копирах въпроса. ;)
 
От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

Не знам за какви музики говориш, но ти в момента протестираш срещу един човек който работи в една частна фирма :shock: :shock: :shock:
 
От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

@норт протестирам срещу неправилната политика на гошо и Мат Кътс. Няма общо с протеста на студентите и моля по темата и не я политизирайте, просто помогнете като дадете съвети на колега, аз бих помогнал, ако мога!
 
От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

според теб политиката на Мат е неправилна, а на БСП е правилна
съвсем се обърках...но май е обратното :D
 
От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

Какви са ти спаданията? Понякога позициите играят надолу и нагоре в краткосрочен план, но в дългосрочен да се издигат. Ако ти е такъв случая значи си ОК. Ако падаш само надолу, значи бъркаш някъде. Никой не може да ти каже къде, тъй като не е участвал в самата оптимизация. Възможно е например линковете да не са качествени.
 
От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

Друг метод е да прегледаш линковете на тоя конкурентия сайт дето е по напред и да се опиташ и ти да си набавиш от там от където той има.
 
От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

@BurnX - добър монтаж на репликите. Супер комедия.

Днес попадам на едно сайтче създадено 2013 с много по-малко контент и много по-малко игри и PR0. обаче гошо яко го обслужва с 3-4к. на ден.

дай да го видим :)
 
От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

Ами дига по ключови с голям трафик, но самият трафик пада, а в момента докато дигне още малко по главни ключови дето носят сериозен трафик явно иска доста, но защо и как сайт който анализирах има супер много повече посещения спрямо мен и както описах всичко му е много по-надолу и е по-нов от мен. Това не мога да го разбера.:(

Какви са ти спаданията? Понякога позициите играят надолу и нагоре в краткосрочен план, но в дългосрочен да се издигат. Ако ти е такъв случая значи си ОК. Ако падаш само надолу, значи бъркаш някъде. Никой не може да ти каже къде, тъй като не е участвал в самата оптимизация. Възможно е например линковете да не са качествени.
 
От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

Сайта е с доста повече и по-качествени линкове днес цял ден съм анализирал това. Ако му предложа размяна то аз ще го дигна защото съм много по-напред.

Имам предвид моят спрямо този с големия трафик.

Друг метод е да прегледаш линковете на тоя конкурентия сайт дето е по напред и да се опиташ и ти да си набавиш от там от където той има.
 
От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

линкбилдинг с статии му дупчим поне по 30 на месец

Според Него е грехота да се манипулира Неговата търсеща машина с връзки. Съгрешил си и затова Той те наказва.

vy9xrn.png


Link schemes

Google каза:
Any links intended to manipulate PageRank or a site's ranking in Google search results may be considered part of a link scheme and a violation of Google’s Webmaster Guidelines. This includes any behavior that manipulates links to your site or outgoing links from your site.

The following are examples of link schemes which can negatively impact a site's ranking in search results:

* Buying or selling links that pass PageRank. This includes exchanging money for links, or posts that contain links; exchanging goods or services for links; or sending someone a “free” product in exchange for them writing about it and including a link

* Excessive link exchanges ("Link to me and I'll link to you") or partner pages exclusively for the sake of cross-linking

* Large-scale article marketing or guest posting campaigns with keyword-rich anchor text links

* Using automated programs or services to create links to your site

Подчертал съм по коя Негова заповед си съгрешил.

Обърни внимание на сайтовете, от които получаваш линковете. Много хора са ги добавили чрез инструмента disavow - така Google набелязва кои сайтове са "лоши".
 
От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

В гатанката се пита, как аджеба да си оптимизираме сайтовете, така че да не ни накажат?

Като кажем не на Гугъл и се ориентираме към Бинг например!

Иначе наблягаш на онпейдж и социални мрежи от висока класа и се надяваш на някой беклинк от заблуден уебмастър.
Иначе шарко-парко на гугъл адуордс, което е и целта на всичко правено от Г последните години.
 
От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

Ей го де е: online3digri.net

@BurnX - добър монтаж на репликите. Супер комедия.



дай да го видим :)
 
От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

Правенето на линк билдинг с цел SEO не е по правилата принципно. Така че нямаш право да се оплачеш, щом не им спазваш правилата ;).
 
От: От: Кой, назначи Мат Кътс в Google? Мат Кътс Оставка!

А как се правят линкове с не цел SEO? Айде кажи ми никой като не ти види сайта и не го разпространяваш как и от къде ще получиш трафик, от приятелите си в скайп ли?

Правенето на линк билдинг с цел SEO не е по правилата принципно. Така че нямаш право да се оплачеш, щом не им спазваш правилата ;).
 

Горе