Кой от вас още работи на заплата и защо?

tanipo

Well-Known Member
Прити мъч заглавието на темата си казва своето. Има скрит отговор защо и кога това се прави от предприемачи, но да чуем и вашето мнение.
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

Заплата?
Това е неизгодно - трябва да се облага.
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

За Кеф, не забравяй ДДС-то, там е голямото плащане...корпоративен...дивиден....
Осигуровки - 40-50%

Предлагам да си смениш заглавието на "Кой от Вас още работи за държавата, депутатите, местните мутри, пенсионерите и всичката сган дето се храни на наш гръб, измислени пенсии след 100 години, които няма да стигат и за едно кисело мляко, ако ги доживееш де" и "Кой работи за себе си и за бъдещето си"?
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

Много интересно, спомена пенсионерите, а тъпите мангали не, нима родителите ти , ако се пенсионери дето са те създали, изгледали и платили за да можеш да правиш това което правиш сега не са хора, и не са заслужили да имат пари?
За Кеф, не забравяй ДДС-то, там е голямото плащане...корпоративен...дивиден....
Осигуровки - 40-50%

Предлагам да си смениш заглавието на "Кой от Вас още работи за държавата, депутатите, местните мутри, пенсионерите и всичката сган дето се храни на наш гръб, измислени пенсии след 100 години, които няма да стигат и за едно кисело мляко, ако ги доживееш де" и "Кой работи за себе си и за бъдещето си"?
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

Много интересно, спомена пенсионерите, а тъпите мангали не, нима родителите ти , ако се пенсионери дето са те създали, изгледали и платили за да можеш да правиш това което правиш сега не са хора, и не са заслужили да имат пари?

Подкрепям uni-web. С извинение или без, но само кретен може да сложи пенсионерите в един куп с мутри, цигани и депутати. Пенсионерите са онези хора, които са работили по 35-40 години, а сега за подигравка вземат 200 лв пенсии. Това са бабите и дядовците ни, които са ни отгледали, които са ни обичали. Това са майките и бащите ни и някой като bigdarkmad да ги нарече сган, само може да докаже простащината на някои българи, защото като него има още за съжаление. Не забравяй, че и ти ще станеш пенсионер, няма да си вечно млад
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

При сегашното положение на осигурителната ни система, мислите ли, че Вашите осигуровки ще ги ползвате Вие, жените, децата и т.н. Ви рода....или няма някои пенсионери дето цял ден се чудят какво да правят и да искат, да Ви източат направлениицата?
То и цигани има честни, затова се използвах сган, за да обознача тази част от групата, която злоупотребява.
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

Напълно подкрепям Уни и Анибани ! Пенсионерите са работили много повече и по-тежък труд от теб и заслужават много повече пари, отколкото получават ! На тях са им отдържани пари за пенсия... друг е въпроса, че взимат един микрон от всичките дадени пари. Ако има сган, която храним, то списъка е безкраен, но пенсионерите на са в тази група !
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

Ревеш, за червено, жалко не трябваше да си гърмя патрона за положителна репутация anibani, иначе да те бях святнал в трета глуха с това изказване, за предното се въздържах, защото си помислих, че нещо си се объркал.

Бас, държа че си от гроб, това само поклонник на оная тиквенска мутра може да го каже.... От такива като теб да го е гнус човек, дори собствените си родители да нарича сган, баба си или дядо си майка си или баща си..... Боклук

При сегашното положение на осигурителната ни система, мислите ли, че Вашите осигуровки ще ги ползвате Вие, жените, децата и т.н. Ви рода....или няма някои пенсионери дето цял ден се чудят какво да правят и да искат, да Ви източат направлениицата?
То и цигани има честни, затова се използвах сган, за да обознача тази част от групата, която злоупотребява.
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

Еб*ати тъпата тема...към автора - помисли малко, ако можеш и ще си отговориш сам на този въпрос.
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

Принципно всеки дошъл в този форум има желание да изкарва доходи онлайн и сам. Въпросът е че тези които успяват да се издържат само с това са малко. За повечето това са просто допълнителни доходи към основната работа.
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

Ревеш, за червено, жалко не трябваше да си гърмя патрона за положителна репутация anibani, иначе да те бях святнал в трета глуха с това изказване, за предното се въздържах, защото си помислих, че нещо си се объркал.

Бас, държа че си от гроб, това само поклонник на оная тиквенска мутра може да го каже.... От такива като теб да го е гнус човек, дори собствените си родители да нарича сган, баба си или дядо си майка си или баща си..... Боклук

Ами светни ме и в десета глуха, щом не си разбрал, че използвах цитата ти за да те подкрепя , а написаното беше към bigdarkmad
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

:D Ти не си разбрала, червенината беше насочена към келеша, на теб си ти дадох зеленичко :)
Ами светни ме и в десета глуха, щом не си разбрал, че използвах цитата ти за да те подкрепя , а написаното беше към bigdarkmad
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

При сегашното положение на осигурителната ни система, мислите ли, че Вашите осигуровки ще ги ползвате Вие, жените, децата и т.н. Ви рода....или няма някои пенсионери дето цял ден се чудят какво да правят и да искат, да Ви източат направлениицата?
То и цигани има честни, затова се използвах сган, за да обознача тази част от групата, която злоупотребява.

И пенсионерите с какво злоупотребяват? С направленията до които ти не можеш да се добереш ли? Хората, на тази възраст като тях имат здравословни проблеми. Баба ти и дядо ти сигурно не ходят на лекар .
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

аз бих работил на заплата, предлагаш ли :D 10 к биха ме устроили идеално да си клатя краката и да храня крави във фармвил :D
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

Прити мъч заглавието на темата си казва своето. Има скрит отговор защо и кога това се прави от предприемачи, но да чуем и вашето мнение.

Искам жокер за скрития отговор
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

:D Ти не си разбрала, червенината беше насочена към келеша, на теб си ти дадох зеленичко :)

Аз го направих и му дадох негативна оценка, задето обиди всички пенсионери в страната и му поисках извинение, че в тази обидна квалификация попадат и семейството ми.

Е, прати ми извинение - като ми върна негативната репутация, от немай къде намери някакво мнение от друга тема, което не е актуално за темата, а пък "извинението" му заедно с репутацията му са толкова цинични, че не става да ги пейстна тук, но му обещавам ако се случи да се видим реално, да си получи заслуженото, ще го прибират в носилка!
 
От: Кой от вас още работи на заплата и защо?

Що не пуснете една анкета и ще се види в проценти кой е на заплата и кой не или и двете?
 

Горе