Кой от водещите сайтове е най-зле

Akademika

Active Member
Здравейе не мие попадала подобна тема ако има, моля да ме извините. Интересно ми как оценявате дизайна и архитектурата на водещите български сайтове. Темата кои са водещи е много дикусионна, за това цък тук и да се доверим на статистиката.
Кой от сайтовете е най-зле според вас и всичко ли е въпрос на маркетинг и навици.
 
От: Кой от водещите сайтове е най-зле

То в тази статистика липсват много от водещите сайтове :)
 
Dir.bg естествено. Толкова неподредена и зле поднесена информация няма никъде. А и с тия поддомейни и различни визии за всяка секция.. не ги знам как се оправят в тая бъркотия. Единствено това, че са пионери в областта си им помага донякъде.
 
Re: От: Кой от водещите сайтове е най-зле

Явно не са толкова водещи :)

това е несериозно. ти погледна ли изобщо що за сайтове има в топ 100 там? намери коя класация да гледаш.
 
за гемиус се плаща да ти мерят посетителите (Source: Gemius, gemiusAudience, August 2010) и това са само тези които са си платили иначе водещите сайтове са тук

http://www.alexa.com/topsites/countries/BG
 
От: Re: Кой от водещите сайтове е най-зле

за гемиус се плаща да ти мерят посетителите (Source: Gemius, gemiusAudience, August 2010) и това са само тези които са си платили иначе водещите сайтове са тук

http://www.alexa.com/topsites/countries/BG
Благодаря за критиката по класацията, но все пак да се върнем на въпроса. Какво мислите за водещите сайтове и кой според вас има нужда от "прекрояване"
 
От: Кой от водещите сайтове е най-зле

Фейсбук може да не е собственост на българи, но заема голям дял от пазара. В този ред на мисли, ако се бъгва по-малко ще е супер. Все пак нали е сайт за милиарди :)

Дир.бг да махнат някои от разделите си или поне да ги модернизират, отделни категории са напълно излишни според мен /запознанствата/.

Дата.бг много го претрупаха с категории и модули. И там трябва нещо да се промени.
 
От: Кой от водещите сайтове е най-зле

как ще се радвам някой ден да обсъждат как нашият сайт е най-зле от водещите :)
иначе Бг Мама и и Дир-а са многозле........... не харесвам и Vbox-a , като дизайн и потребители, а й Свежото нещо издъхва ;)
 
От: Кой от водещите сайтове е най-зле

как ще се радвам някой ден да обсъждат как нашият сайт е най-зле от водещите :)
иначе Бг Мама и и Дир-а са многозле........... не харесвам и Vbox-a , като дизайн и потребители, а й Свежото нещо издъхва ;)
Ох, това за Свежо си е точно така след промяната му преди колко ...няколко месеца вече. Много повече ми допадаше преди. По-подреден някак.
 
От: Кой от водещите сайтове е най-зле

dir.bg - и аз мисля че сайта не струва много ... колкото пъти съм решил да го ползвам , все нещо се обърква ...
data.bg - преди години ми беше един от любимите , но от както правиха промени и разни там простотии ... ми писна от него и не се занимавам с него :)
 
От: Кой от водещите сайтове е най-зле

Не плюйте по дир бг. Правят по 1 000 000 импресии на ден. При 16.50 за 1000 показвания на банер 300х250.
 
От: Кой от водещите сайтове е най-зле

И аз се пресъединявам, към дир-а време им е да инвестират в нов дизайн
 
От: Кой от водещите сайтове е най-зле

За мен са два сайта на първо място и мисля, че никога няма да мръднат от там. Това са: dir.bg & bg-mamma.com. Не мога да поварвям, че водещи сайтове като тези имат колкова кофти визия.
 
От: Кой от водещите сайтове е най-зле

Ето още едно доказателство че не е важен външния вид а съдържанието и правилното таргетиране на клиентите/посетителите .
 

Горе