Кой от двата клипа е по-прост ?

Изберете си герой


  • Общо гласове
    31
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

Тези у Перник са много корави копеуета на секви гуедки издържат. :wink:

Като гледам тези клипове и стигам до извода, че в Абсурдистан и природните закони не важат - хора еволюират в маймуни. :D

Селски гангстери:
http://vbox7.com/play:fd1d6ebe
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

Разказаха ми как е било и май все още е така в бивша съветска република. Не мога да се сетя коя беше. Но там няма такива мутри и бандити и проблемни типове. Да затриеш някой / няколко на пътя с голяма си G класа, каращ дрогиран и да минеш тънко. Там виждаш път в една гора и един изоставен джип в нищото - разходи ли го и не се намира вече този човек. Аааа, сетих се - в гр. Минск, където гръмна бомбата, в тази държава. За това нацията така им се е стресна - не са имали такива неща - терористи. Поради гореспоменатите факти. За това си няма проблеми. Някой да отиде и да рекетира някои или да му се размине нещо по-сериозно като престъпление, глупости. Този човек просто изезвал. Нещо хубаво на комунизма. :)
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

Минск се намира в Беларус, а действието с полицаите се развива в Естония май. Клиповете с терминатора и диригента не ме изненадват. Тази гледка е обичайна за България. Влезте в някое квартално кафене или кръчма и гледката се разкрива отвсякъде именно такава, каквато я виждаме на тези клипове. За съжаление 80% от българите живеят и се разтоварват по този примитивен начин, не искам да се сещам как се празнуват празници http://www.youtube.com/watch?v=Ht4mlR5t0FI&feature=related безумно катерене по маси и столове, тресящи телеса под ритъма на бесния кючек и някакво непонятно задоволство върху гнусните, тъпи физиономии... не разбирам
Гласувам за селянина с лопатата, типичен български сельо, а онези поне са роми и им идва отвътре :)
 
Последно редактирано:
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

Защо клипчето от vbox7.com не ми го пуска. Изписва ми "Грешка! За съжаление, видеото, което се опитвате да отворите, не съществува!".
 
От: Кой от двата клипа е по-прост ?

Ми когато един клип не съществува и се опиташ да го отвориш ти изписва "Грешка". За това vbox7.com не ти го пуска :)

Ти да не си някой голд мембър там ? :)
 

Горе