Кой плаща за 1000 импресии

vitko5

New Member
Здравейте!
Как големите сайтове могат да рекламират на импресии а по малките не?
Може ли един блог сайт да рекламира на принципа 1000 импресии? И има ли някоя реклмна мрежа която да рекламира подобен тип реклама.

Кажете ако искаме да печелим от показване на импресии какво да направим?

Blinky

Owner
Готино блогчета, еми може да се контактнеш с някой форуми, списания, музикални канали, студиа, заведения за да видиш дали проявяват интерес. Незнам какво друга да ти предложа в момента. Но определено знам че таргет маркета ти е доста голям. Както искам да ти кажа дабре дошъл и приятен престой тук. Успехи с готините си проектчета.:)

vitko5

New Member
Готино блогчета, еми може да се контактнеш с някой форуми, списания, музикални канали, студиа, заведения за да видиш дали проявяват интерес. Незнам какво друга да ти предложа в момента. Но определено знам че таргет маркета ти е доста голям. Както искам да ти кажа дабре дошъл и приятен престой тук. Успехи с готините си проектчета.:)

Можеш ли да дадеш примери кои биха искали да рекламират на импресии във фолк сайта примерно?

folk-maniq.blogspot.com

Blinky

Owner
Можеш ли да дадеш примери кои биха искали да рекламират на импресии във фолк сайта примерно?

folk-maniq.blogspot.com

Еее, бате и си в този бранш. Мисля си че ти ги знаеш големите риби, които имат финанси за онлайн популяризиране. Но знам че зайтересованите трябва да са от сферата ти, както и да в тази група в която е популярна тази музика. Не знам, но гет.бг нямат ли афилиейт програма и продукти като дискове, плакати и т.н. Ако имаш интерес може да проучиш. Тук се избистрят идей, не се дават готови решения. Искаме, но не раязбираме от всяка ниша. Особенно от тази. :)

vitko5

New Member
Според вас Кока Кола , Глобул , Мтел , Вивател дали могат да сключат партьорство, защото те плащат само за импресии според мен.

А пък Гет.бг те плащат на поръчка , а пък ако няма поръчка пак на сухо оставаме.

HavVvoC

New Member
със гет.бг хич не се захващай... за да намериш рекламни партньори направи следното:

1 Състави проучване (чрез гугъл) кои са най - големите (следователно платежоспособни) сайтове в твоята ниша. Направи си списък с поне 20 от тях. Ако можеш потърси и фирми или институции от нишата, които нямат онлайн присъствие, но евентуално биха се заинтересували от подобна реклама.

2 Състави точно и ясно офертата си към тях. Рекламни позиции, цени, промоционални пакети (Примерно текстов линк + банер = ххх лв. ) и направи шаблонно писмо в което разкриваш, защо те биха спечелили от реклама при теб.

3 Свържи се със всички фирми, сайтове и каквото и да било там от списъка ти и им изпрати писмото, което ще ги убеди в необходимостта да си платят за реклама при теб.

пп. цитирам по памет поста на един съфорумец в тема, която не помня вече...

nik0la

New Member
От: Re: Кой плаща за 1000 импресии

Според вас Кока Кола , Глобул , Мтел , Вивател дали могат да сключат партьорство, защото те плащат само за импресии според мен.

А пък Гет.бг те плащат на поръчка , а пък ако няма поръчка пак на сухо оставаме.

бате, кой ще ти даде пари на импресии като нямаш дори и свой домейн? такава приказка няма и няма да има. земи се сериозно, инвестирай и рано или късно ще може да искаш кинти за импресийки :)

vitko5

New Member
От: Кой плаща за 1000 импресии

Ами добре щом казвате ще инвестирам :)
Скоро сайта ще е в топ 10 в бгтопа

netsurfer

Well-Known Member

Ами добре щом казвате ще инвестирам :)
Скоро сайта ще е в топ 10 в бгтопа
и какво от това??
Виж топ 10 в гугъл за силна дума е друго нещо.
Ако не е тайна на колко години си??

alexer

Active Member

Да не си на 5 или ника означава друго :d

Горе