Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Купуват тези които после отварят една сергия и препродават (на тройна цена) :)
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Древна балканска традиция е, много отворените женуря да ядат шамари. Против мартениците си, ама не казваш нищо за това, а? Двуличница, която обича да я пошляпват :lol:

Тва древна тракийска техника за здраве и червени бузки ли е? Тц! Не обичам.:-o
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Защо да не купиш мартеница от интернет ? Има хора който нямат време да се разхождат като свободни електрони и да търсят най - евтините мартеници , че да спестят 1 или 2 лева .
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Защо да не купиш мартеница от интернет ? Има хора който нямат време да се разхождат като свободни електрони и да търсят най - евтините мартеници , че да спестят 1 или 2 лева .

Ти па нищо не каза
 
От: От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Епа язе обичам червени бузки,,, шо дасе караме, ааа :)

В никакъФ случай! Аз само казвам, че не обичам шамарите, като традиция за здраве и червени бузки, иначе ... щом ти харесват - добре.
Както казваха банскалии за Маделин Олбрайт: С бузи червени и бела и колко си сака дебела. :)
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Защо да не купиш мартеница от интернет ? Има хора който нямат време да се разхождат като свободни електрони и да търсят най - евтините мартеници , че да спестят 1 или 2 лева .

Е да де, ама то е по-лесно да купиш оф-лайн и по-изгодно. Освен ако не е на едро или с доставка директно при близки хора, не виждам смисъл да минаваш през сложната процедура на онлайн пазаруването за 5-10 мартеници. То трябва да си заложник в подземие, за да няма от къде да купиш, но пък тогава няма и на кой да ги подариш. :)

Аз твърдо няма да купувам тази година. От миналата у нас се търкалят поне 15 неразпечатени мартеници. С риск да ги подаря на някой, който ми ги е подарил, но не си заслужава да се занимавам с глупости. То пък и кой ли помни каква мартеница на кой е подарил.
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

@ Нанди, що се учудваш на мартениците?! Всичко се продава в Интернет... дори й въздух от Родопите !!! :-o

Ееее, това вече е въздухарска история.:lol:
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Ако са с много интересен дизайн бих купил и онлайн. Ще ги платя чак след като ги видя на живо и преценя до колко са качествени :D

И защо ти е толкова важен дизайна на мартеницата?? Любопитно ми е просто - сподели? Или ти си гъзар и носиш само дизайнерски мартеници на Долче и Габана - по стар български обичай... за здраве и червени бузки.:D
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Мартеницата си е традиция. Аз съм за традициите, но все повече хора виждам, даже и известни с вързан червен конец на китката против уроки, през цялата година ги носят. Не че нещо, ама, големи хора да си връзват червен конец против уроки... А то даже се е превърнало в мода :drama:
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Мартеницата си е традиция. Аз съм за традициите, но все повече хора виждам, даже и известни с вързан червен конец на китката против уроки, през цялата година ги носят. Не че нещо, ама, големи хора да си връзват червен конец против уроки... А то даже се е превърнало в мода :drama:

Точно така. Традициите са създадени с конкретна цел - колективно изпълняване на специфични ритуали, което обслужва по-висшите и държи низшите на това ниво - низкото. Модата с червения конец изпълнява същата функция - използва стадното чувство и суеверията на овчиците.

Знам, че не го разбирате и затова скачате срещу всеки инакомислещ. Това е, защото вие и аз гледаме на света (материалния) по коренно различен начин. Проблемът е, че аз мога да ви разбера, а вие мен - не :)

А вие купихте ли вече мартениците? Не се мотайте... подготвяйте се, че не остана време :)
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Проблемът е, че аз мога да ви разбера, а вие мен - не :)

ЗАГЛАВИЕ: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

тая езическа глупост с мартениците докога ще я продължаваме?

LnVFzxD.jpg
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Real Funny, хахахха разбрах те - спирам да лея вселенска мъдрост. :D
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Не преди да обясниш за "тая езическа глупост" моля:)

Какво точно не ти е ясно, относно езическите глупости? Че са древни (вероятно магически) ритуали, с които хората в древността са призовавали невидимите сили (най-вероятно лошите), като с времето замисълът се е изменил и днес се смята за нещо много позитивно. Истината е, че посланието си остава негативно, независимо с какви намерения го отправяте. Ако аз взема автомат с намерение да прекопая с него градината е по-вероятно някой да пострада, отколкото градината да бъде прекопана. Сори за леко куцата метафора, но това ми хрумна на момента. :)

Ако се интересуваш, мога да ти дам материал, който да те светне и за корените на велик ден, който днес е претърпял същата метаморфоза, но в основата си остава езически празник, създаден... с не съвсем благородни цели.

Абе образовайте се малко и сами, де. Стига сте слушали поповете и бабите си.
 
От: От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Какво точно не ти е ясно, относно езическите глупости? Че са древни (вероятно магически) ритуали, с които хората в древността са призовавали невидимите сили (най-вероятно лошите), като с времето замисълът се е изменил и днес се смята за нещо много позитивно. Истината е, че посланието си остава негативно, независимо с какви намерения го отправяте. Ако аз взема автомат с намерение да прекопая с него градината е по-вероятно някой да пострада, отколкото градината да бъде прекопана. Сори за леко куцата метафора, но това ми хрумна на момента. :)

Ако се интересуваш, мога да ти дам материал, който да те светне и за корените на велик ден, който днес е претърпял същата метаморфоза, но в основата си остава езически празник, създаден... с не съвсем благородни цели.


Абе образовайте се малко и сами, де. Стига сте слушали поповете и бабите си.
Малко като Дан Браун звучиш:) Давай материала:)
 

Горе