Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Бедна душа си. Добре че кликнах да ти отворя повърните, та се сетих защо си в игнор листата.

Иначе по темата - разбира се, че никога не бих си купил мартеници по интернет.
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Да си купя мартеница онлайн трябва да е със закачен жена към нея на промоция :p
 
От: От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Бедна душа си. Добре че кликнах да ти отворя повърните, та се сетих защо си в игнор листата.

Иначе по темата - разбира се, че никога не бих си купил мартеници по интернет.

Как пък все ме слагате в игнора, пък не прекъсваме комуникацията, да му се не види?!

Бедна душа си ти, защото си малко злобно човеченце. Аз съм великодушна, даже към хейтъри, като теб. Разбираш ли значението на думата ''великодушна''? Велика душа??? Е, такава съм си. ;)
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

На някой май му липсва внимание....

Съдейки по глупавия ти коментар, явно си ти. Как можем да те удостоим с внимание, повече от това, което правя в момента?


п.с. За да не разводняваме темата с хейтърските намеси, да се върнем на въпроса: Значи никой тук не купува мартеници онлайн и само един ги продава? Баси печелившия бизнес!
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Аз продавам. Мой приятел е един от големите вносители на мъниста и материали, освен готовите. Да, продава се. Да, купува се. Да, основно на едро.
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Е, за търговия на едро на материали и готови продукти уточнихме, че има логика да се купуват/продават онлайн. Въпросът беше за продажба на единични бройки...

На мен наистина ми беше любопитно дали някой купува мартеници за себе си и близки хора по интернет? Познавам хора, които купуват какви ли не глупости по този начин, та нямаше да се изненадам ако някой купува и мартеници. По-скоро се изненадах, че никой от включилите се в темата не го прави.
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Може да си купуваш по интренет всякакви други боклуци, а мартеници не, защо, та нима офлайн не са ни заринали също с всякакви неща.

Разбира се мартрница за 2 лв не си заслужава да си купиш онлайн и да платиш 5 лева доставка, но кой по дяволите купува по една мартеница, аз примерно винаги купувам 20-тина.

А що се отнася за това глупава ли е традицията, дай да си зарежем всички обичай тогава.

Виж "тричане на куче" каквото и да се води ритуал или традиция си е наистина тъпо:), но то е характерно само за определен регион слава богу, а и не е база за сравнение, но все пак.
 
Последно редактирано:
От: От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Може да си купуваш по интренет всякакви други боклуци, а мартеници не, защо, та нима офлайн не са ни заринали също с всякакви неща.

Разбира се мартрница за 2 лв не си заслужава да си купиш онлайн и да платиш 5 лева доставка, но кой по дяволите купува по една мартеница, аз примерно винаги купувам 20-тина.

А що се отнася за това глупава ли е традицията, дай да си зарежем всички обичай тогава.

Виж "тричане на куче" каквото и да се води ритуал или традиция си е наистина тъпо:), но то е характерно само за определен регион слава богу, а и не е база за сравнение, но все пак.

И какво толкова лошо ще се случи ако си зарежем всички езически обичаи? Каквото и ако ги спазваме - нищо! Абсолютно нищо лошо. Ако има промяна, то тя ще е по-скоро за добро.

Предполагам, че за онлайн търговците е добре да се пазарува по този начин, въпросът е струва ли си, когато става дума за някакви джиджавки? Една приятелка скоро ми се похвали с една пластмасова кошничка, тип сушилня за вилици и лъжици, закупена онлайн. При цена на стоката 3-5 лева, да платиш 5 лв. доставка??? Струва ми се глупаво, ама.. що пък да съдим хората, щом така им харесва. :)
Успешен ден на всички и много онлайн продажби на продавачите.
 
От: От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Аууу, ама много бял ли си в собствените си представи, щото за ''белите'' общества сме си най-обикновена циганска нация, спазваща все още езическите си ритуали?

Колко мартеници продаде днес онлайн? :)

На кое баш викаш бели общества? Щото от експанзията на робовладелството такива няма...


Halloween, Феята на зъбките, боядисването на яйца и доста други са все езически ритуали преработени и почитани от така наречените християни на запада. Щях да забравя и коледата дето се води баш за християнски празник пак е с езически корени.

Християнството, католицизма и всичките им разновидности и секти са същото като да вярваш в Перун, Тангра, Один, Митра, Шива, Буда, Мара Отварачката или Слави Трифонов. Целта им една контрол и подчинение на масите
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Аз веднъж си купих мартеници от тук http://www.mart-bg.com/, но влязох в сайта защото ми трябваха кутийки за бижута.
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Стига, човек може да купи 3 мартеници през сайт и да заяви адрес за доставка на брат си и семейството му, които са на другия край на България.

Иначе трябва да ги купи от улицата, да отиде в Еконт и да направи пратка.

Кое е по-лесно?
 
От: От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

На кое баш викаш бели общества? Щото от експанзията на робовладелството такива няма...


Halloween, Феята на зъбките, боядисването на яйца и доста други са все езически ритуали преработени и почитани от така наречените християни на запада. Щях да забравя и коледата дето се води баш за християнски празник пак е с езически корени.

Християнството, католицизма и всичките им разновидности и секти са същото като да вярваш в Перун, Тангра, Один, Митра, Шива, Буда, Мара Отварачката или Слави Трифонов. Целта им една контрол и подчинение на масите

НАЙ-ПОСЛЕ!!! Някой мисли като мен - не вярвам на очите си.:D Благодаря ти!
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Стига, човек може да купи 3 мартеници през сайт и да заяви адрес за доставка на брат си и семейството му, които са на другия край на България.

Иначе трябва да ги купи от улицата, да отиде в Еконт и да направи пратка.

Кое е по-лесно?

Да! В това има логика. :)
 
От: От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Аз веднъж си купих мартеници от тук http://www.mart-bg.com/, но влязох в сайта защото ми трябваха кутийки за бижута.

Не се извинявай, де. Свободен човек си да правиш каквото си искаш. :)

И, понеже ми стана любопитно: Какво сложи в кутийката за бижута? И по-важно - спази ли древната традиция (за здраве вероятно) от американските бозави филми да заемеш поза ''на коленце''? ;)
 
От: Кой по дяволите купува мартеници по интернет?

Древна балканска традиция е, много отворените женуря да ядат шамари. Против мартениците си, ама не казваш нищо за това, а? Двуличница, която обича да я пошляпват :lol:
 

Горе