Кой сайт изполсзвате, за да печелите пари

От: Кой сайт изполсзвате, за да печелите пари

Зависи кой клика. Ако трябва аз да кликам - не ползвам такъв сайт, както никой друг от този форум. Ако се поразгледаш из форума ще разбереш защо.
 
От: Кой сайт изполсзвате, за да печелите пари

bux.to:lol:
 
значи аз лично печеля най сериозно от бъкс.то и кешфиеста - може спокойно да си изкарваш 500-600 евро на месец без да се напрягаш , захващай се без да му мислиш много. мани ги тия дето правят някви тъпи сайтове и продават еди кво си . мн по лесно е с кликане да си печелиш и да си живееш...
 
От: Кой сайт изполсзвате, за да печелите пари

Аз заради bux.to си взех от по-широките монитори, за да мога да пускам 2 браузера един до друг. След 1 седмица тренировка с пасианса свикнах да кликам и с лявата ръка.. сега имам и 2 мишки и кликам в 2 браузера едновремено.. и за предните 2 месеца както каза @vetzkov си докарвам 2x500 евро.. щото нали 2 пъти повече кликам. Тоя месец сам почивка щото малко разноглед станах и си харча паричките на морето.. но от другия почвам наново, даже съм си драпнал една книга "Първи стъпки в цирковото изкуство".. идеята е да мога и с краката да мърдам мишките и да кликам..


П.П. Ей, ако знаех за тия сайтове от преди няколко години, досега пачка да съм станал.. а не по цял ден да блъскам блогове и да ги субмитвам по разни директории... :(
 
ми да аз пък от есента си наемам индийско семейство (18 човека) за 50 долара на месец и права монопол на бъкс-а
 
От: Кой сайт изполсзвате, за да печелите пари

Ройтерс съобщи, че от септември китайското правителство ще отпусне 65 милиарда долара, които ще бъдат инвестирани в реклама. Така ще се осигури работа за 5-те процента от населението, които са най-бедни. :d


Колеги, дайте да дадем думата на автора на темата, той не може да каже една дума от нас :)
 
От: Кой сайт изполсзвате, за да печелите пари

Predpriemach.com
 
От: От: От: Кой сайт изполсзвате, за да печелите пари

Какво пиеш, adelina? Имаш едно от админите :)

мерси и наздраве
но то си е чистата истина каквото не знам го намирам тук
забавно е ама се гъбаркат с момчето
 
От: Re: Кой сайт изполсзвате, за да печелите пари

ми да аз пък от есента си наемам индийско семейство (18 човека) за 50 долара на месец и права монопол на бъкс-а

Не мислиш ли, че циганските семейства са по-многочленни? Иди във Факултето и може да намериш :d
 
От: Кой сайт изполсзвате, за да печелите пари

Здрасти и добре си дошъл тук. Както си забелязал тази секция е лубимата на всички - тук се публикуват "издънките" на онлайн печеленето на пари. Само да спомена и факта че темата беше за някакъв безумен сайт.:)

приятен престой тук и весело изкарване.;)
 
От: Кой сайт изполсзвате, за да печелите пари

те буксовете почнаха един по един да окапват
аз цъкам в 2-3 за ранообразие, щото само да пиша статии ми омръзва
пък там поне цъкаш без да мислиш...почивка на мозъка....
 

Горе