Кой трие теми от форума и защо?

От: Кой трие теми от форума и защо?

Еййййй, голям клюкар си значи :lol:
Ще помоля някои, който знае за що иде реч да линкне кешираната версия, ако я е хванал бота, че форумен сеир за изтърване ли е! :rolleyes:
 
От: Кой трие теми от форума и защо?

Еййййй, голям клюкар си значи :lol:

Всички обичаме форумния кьотек, няма спор :D
По принцип малко ми дожалява като разчепат някой, ама бързо ми минава :)
 
Аз нямаше да я изтрия щях да кажа че е мнението си е собсвеност на всеки и всеки трябва сам да си изтрие каквото е писал като натисне бутона едит и си го замени с ....


през деня игнорирах заявката за триене на контакт формата но но напоследък имам повечко работа и почти не ми остава време за форума
 
От: Кой трие теми от форума и защо?

Много тестостерон има тук и за това не ви издържат нервите :) вкарайте повее жени от мамите или от форумите за цветя :) тука без жени се яко надървяме и не ми намеквайте за Надя отново :) хахааааааа тя пусна вече Black Friday калфа акаунт мениджър ми е :)
 
От: Кой трие теми от форума и защо?

Много тестостерон има тук и за това не ви издържат нервите :) вкарайте повее жени от мамите или от форумите за цветя :) тука без жени се яко надървяме и не ми намеквайте за Надя отново :) хахааааааа тя пусна вече Black Friday калфа акаунт мениджър ми е :)

Би ли обяснил по-ясно като на жена, защо като има жени между шамарите и ритниците ... "надървянето" няма да е толкова ... болезнено и неефективно, всъщност? Мерси.

По темата, кефи ме колко са различни Блинки и Кулис. Добрия и Лошия. И странно, че не като по филмите все сме на страната на Лошия.
(моля да няма обидени! "Лошия" не е като "Злия" :|)

Но честно казано ... на мен ми става жал понякога като видя как ръфате, дори и тези, които са си го заслужили ... ама щото съм момиченце, щом ви харесва ... може и да залагате следащия път!
 
От: Кой трие теми от форума и защо?

Cassiopeia - като админ на форум ли говориш или като потребител на форум. Защото аз говоря като админ и са ни различни гледните точки.

Като почнеш от Фолцваген форума, където 90% от пишещите жени са гаджета/съпруги и стигнеш до Форума на продавалника където само аз и още 2-3 мъже пишем - тарикати сме :) мен яко ме кефи да пиша и в БГ мама............. яко трафикира бизнеса когато мъжете са малцинство - жените мнозинство.

Но обратно никога няма да стане.... тоест тука не знам как приемат жените ако са 1-2 ок - ама дай боже да станат 50 :)

Във фото форума единствено приемат всички за равни :) май и в геймърските форуми :)

Може и да бъркам, но нямам време да пиша години :)
 
От: Кой трие теми от форума и защо?

... сериозно ли написа "ФОЛЦВАГЕН"??? :lol: не е истина! ноооо може и такъв форум да има за ... футбол примерно, ако има такъв футболен клуб ...

С риск да те подразня, не разбрах от отговорът ти, защо, и по-важното КАК жените биха помогнали на мъжете (си) в един форум да не се дървят мноу-мноу?
Те мъжете, ако си решат ... могат и много добре да си изкарват и без жени, и без да са гейове. Нали все пак за това ще си говорят и обсъждат ... а иначе е ясно, че имат идеалните половинки и просто повече свободно време, а не че им е скучно с жените или е нужно да им обръщат повече внимание, отколкото в темите на някакъв си форум.
 
От: Кой трие теми от форума и защо?

Къде ги тез жени у тоя форум? Малкото къде фаштат окото са заети.... Останали са само момиченца на възраст по близо до критическата отколкото до гимназиална. По добре да се сасредоточим върху претприймачеството.
 

Горе