Кой хостинг провайдър да избера?

От: Кой хостинг провайдър да избера?

Прав си bnight. Но е хубаво да се знае с колко ресурси точно разполагаш още преди да си купиш хостинг. Разликата между хубавия хостинг и скапания е колко сайта гъчкат на сървъра, колкото повече са сайтовете толкова повече намаляват ресурсите за всеки сайт.

Аз съм напълно съгласен с теб за разликата межу хубавия и лошият хостинг. Естествено има и още други фактори при избора на хостинг като съотношението цена/качество/количество. И това за какво точно ти трябва хостинга. Но като цяло първият въпрос които трябва да си зададеш е какви ресурси ми трябват. Отделно е тема на разговор че аз най-тежките сайтове които съм виждал рядко правеха повече от 60-70GB трафик изобщо. И за да не бъда голословен говоря за сайт със 130 хиляди уникални посетителя на месец и 6 милиона импресий при генериран трафик 40 GB. Сами си правете изводите за това дали наистина трябва да плащате за повече 100 GB трафик.
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

За какво използваш хостинг акаунта... в смисъл дали ползваш някакви Open source CMS - Joomla, Drupalи т.н. - и което е по-важно какъв тип support ти трябва - технически или административен, свързан с управление на услуги, домейни и т.н.

Поздрави
Димитър
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

ICN нещо напоследък се издъниха. В момента ползвам суперхостинг.бг и съм много доволен за момента.
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

абе много се чудя
тея хостгатор добри ли са наистина да хоствам бг сайтове?
няма ли да е проблем че е далечко и по бавно да зареждат?
и какво е това ънлимитет сичко неможе такак как така ънлимитет трафик и място ? ако всичко е вярно да си ходя ?
си зема един там хостинг и да си набутам сичкото сайт
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Няма такова животно ънлимитит за 5-10 долара.Далаверата е,че милиони хора си правят странички,в които я влезе някой я не :) ако почнеш им печеш сървара се променя офертата :mrgreen: Щом ти е за БГ сайта поне всички така разправят София било най-добре.Милисекунди и прочие ама 2-3 сайта пробвам м/у кактусите в тексас се хостват при мене под секунда се отварят другите да му мислят :lol:
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

BlueHost.com и HostMonster.com не са ли едни и същи?
 
От: От: Кой хостинг провайдър да избера?

BlueHost.com и HostMonster.com не са ли едни и същи?

аз също съм се чудел същото... някой с някакво инфо? или това си е направо за нова тема :)

Що се отнася до хостинга.. скачай смело на HostBulgaria.com пичове от всякъде :)
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

А защо да не си направите и собствена хостинг компания срещу 199 британски лири ?
[url]http://www.yourbusiness.x9.net/[/URL]
Ето и една работеща на този принцип [url]http://www.charterhost.co.uk[/URL]
Човек като се рови в мрежата и какви ли неща не открива...
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Koe ви кара да мислите, че са една компания?

BlueHost и HostMonster предлагат:
- еднакви цени за хостинг
- еднакви бонуси за афилиейт
- еднаква платформа за поръчка на хостинг
- страницата "за нас" гласи:

BlueHost has been providing hosting solutions to thousands of business and personal web sites since 1996. Our internet hosting package helps businesses and individuals get high-powered service at a fraction of the cost.

HostMonster has been providing hosting solutions to thousands of business and personal web sites since 1996. Our internet hosting package helps businesses and individuals get high-powered service at a fraction of the cost.

EDIT: Дори има Google Suggest: Bluehost Hostmonster - same company :)
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Аз ти предлагам да си избереш някой чужд хостинг
hosting24.com или hostgator.com

20 % сърварно време за хостинг24
ИСН СА 4-5 процента
Да наистина всички викат в софия било най-добре че по бързо зареждало както каза и колегата
Точно обратното е .
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Ако ще е български, по-добри от СуперХостинг просто няма. Изключително съм доволна от съпорта им :)
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

BlueHost и Hostmonster са една е съща фирма. Една марка е по-популярна от другата и продават през нея по скъпо ;)
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

BlueHost и Hostmonster са една е съща фирма. Една марка е по-популярна от другата и продават през нея по скъпо ;)

лайк ns1.bg и goto.bg :)
редовна практика в търговията и аз съм го приложил
и има полза :) един и същт продукт се продава на различни цени !
Какво ни принуждава да правим гадният капиталистически строй...
:twisted::twisted::twisted::twisted:
 
От: От: Кой хостинг провайдър да избера?

без да звучи като реклама но суперхостинг ще ти препоръчам, нямам сайтове при тях но няколко пъти ми се е налагало да оправям такива на клиенти и съпорта им е на ниво и изключително отзивчив, иначе oт Cbox нямам особени впечатления, но мога да ти помогна кои да не избореш. а и от ICN също съм доволен

1. Хост.бг - под всякаква критика и без коментар, там винаги проблема е при теб.
2. Топхост - тук също толкова зле, проблема обаче винаги е при тях, съпорт след 18:00 няма до другата сутрин, редовно им спира ток, вода, парно, а с това и сървърите, единственото добро е 4е е евтино, но голям праз като са ти по 12 часа оффлайн сайтовете.
3. всякакви измислени и нови фирмички с ниски цени и т.н.
За Топхост съм съгласен , но за хост.бг , явно ти си бил проблемния.След суперхостинг предпочитам тях, дори съпорта им е по-добър и от на суперхостинг , като им пиша и до една минута имам адекватен отговор.
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

Суперхостинг.БГ
Дано само си останат така добри. Ако продължават така и занапред
ще ги ползвам завинаги !!!!!
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

superhosting и icn.bg това са двата най - добри български,ползвам ги от години и не съм имал никакъв проблем :d
 
От: Кой хостинг провайдър да избера?

На мен понеже ми писна от хостове неразбирателства и тем подобни...
си праснах един компир наблизо - пуснах му една жица, вързах му нет
и сега си го ползвам като турбо хост...
фърчи чи са нитрай :)
и със сигурност има по голяма мощ от орязаните впс-си и тем подобни...

ТЕ В МОМЕНТА ОТ 3 ДНИ ЧАКАМ SPACE.BG ДА БЛАГОВОЛЯТ ДА МИ ВЪРНАТ ЕДИН БЕКЪП!!!
 

Горе