Кой ще пази дупето на Цветанов сега?

uni-web

Well-Known Member
Току що по бунак тв, казаха, че Цоцко останал без охраната си. Поне една позитивна новина от много време насам.

Сега ще има един С*кс дето никога не го е имало 6 апартамента 6 парчета, честито Цоцко!!! :D
 
От: Кой ще пази дупето на Цветанов сега?

По-интересна ще е, ако на твоят любимец му махнат охраната прав си!!!! :p
Ebati темата чесно..
 
От: Кой ще пази дупето на Цветанов сега?

Поне една позитивна новина от много време насам.

Що? няма ли други бе :lol:
много сте жалки, вече половин година "ГЕРБ" не ви излиза от устата - сега "вие" управлявате - няма ли да кажете нещо и за вас?

п.п. дано не свалят охраната на ГЕЯ...трябва някой да му пази гъза (буквално :oops:), че ше го...скъсат :D

:mrgreen:
 
От: Кой ще пази дупето на Цветанов сега?

А на сараите на доган, кога ще им махнат охраната?
И тогава вие, комуно-фесовете ще пускате ли теми?
 
От: Кой ще пази дупето на Цветанов сега?

А моето кой го пази ?

А аз все пак давам пари на тая държава!!!

Цветанов дал ли е нещо, или само е смукал облизвайки с език.

Никаква охрана не си е заслужил, да си грабва тиквичката под мишница и да се крие в миша дупка!
 
От: Кой ще пази дупето на Цветанов сега?

Ще пусна пак, и не си мисли, че съм кумонист или турчин тук много бъркаш. Аз просто мразя Тиквич и сие ;).

А на сараите на доган, кога ще им махнат охраната?
И тогава вие, комуно-фесовете ще пускате ли теми?
 
От: От: Кой ще пази дупето на Цветанов сега?

Ами да му я махнат бе братле, за него не знам ама на тиквата, ако му я махнат ще се напика без да се наака. :p
Що? няма ли други бе :lol:
много сте жалки, вече половин година "ГЕРБ" не ви излиза от устата - сега "вие" управлявате - няма ли да кажете нещо и за вас?

п.п. дано не свалят охраната на ГЕЯ...трябва някой да му пази гъза (буквално :oops:), че ше го...скъсат :D

:mrgreen:
 
От: Кой ще пази дупето на Цветанов сега?

Току що по бунак тв, казаха, че Цоцко останал без охраната си. Поне една позитивна новина от много време насам.

Сега ще има един С*кс дето никога не го е имало 6 апартамента 6 парчета, честито Цоцко!!! :D

Само един простичък въпрос ще ти задам, щом се радваш на тази "новина" как би ли коментирал в качеството на какъв г-н Доган има назначена такава охрана.?

Жокер - не е народен представител, нито лидер на някоя партия.
 
От: От: Кой ще пази дупето на Цветанов сега?

Ами да му я махат и на него да не мислиш, че го обичам и си лягам с негова снимка вечерно време! Всички ги мразя всички са за трепане ама Боко тиквата го искам за мен си !

Само един простичък въпрос ще ти задам, щом се радваш на тази "новина" как би ли коментирал в качеството на какъв г-н Доган има назначена такава охрана.?

Жокер - не е народен представител, нито лидер на някоя партия.
 
От: Кой ще пази дупето на Цветанов сега?

Мани Ореша ходи с 50 човека охрана и все задни входове ползва. Парламентът ограден от всякъде.

Как се упражнява власт като хората не те искат. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Кой ще пази дупето на Цветанов сега?

хаха така ли? Аз си помислих, че тв7, заради остроумния Бареков
 

Горе