Кой ще ходи на p2p конференцията в Търново?

От: Кой ще ходи на p2p конференцията в Търново?

Аз мисля да се вясна, подяволите - роден съм там. Все пак ми се ходи, но датите са изместени, както и цена не бе обявена преди месец по блоговете. Но доколкото знам, Бого ще го организира и ще видиме какво правим. Ще гледам да се свържа с него и да дам повече инфо, говоря за точно. Защото май всеки си пълни контент без да е насно с това. :)
 
От: Кой ще ходи на p2p конференцията в Търново?

Аз аз аз съм там ;)
25 лева е цената, 50 лева е випа ;)
 
От: Кой ще ходи на p2p конференцията в Търново?

Аз мисля да се вясна, подяволите - роден съм там. Все пак ми се ходи, но датите са изместени, както и цена не бе обявена преди месец по блоговете. Но доколкото знам, Бого ще го организира и ще видиме какво правим. Ще гледам да се свържа с него и да дам повече инфо, говоря за точно. Защото май всеки си пълни контент без да е насно с това. :)


само за 1 ден или с престой в хотел?
ние с ioio се чудим
 
От: Кой ще ходи на p2p конференцията в Търново?

Еми аз там ще сум за повече може би защото имам роднини, които не сум виждал от 100 години и се надявам да видя. Май с престой. Но още се чудя, както и дали ще си струва. Опредлено ще е интересно, но не видях подробни описание на това какво ще присъства като теми и хора, водещи ги. ;)
 
От: Кой ще ходи на p2p конференцията в Търново?

интересно, ако имаше повече неща свързани с бизнеса и създаване/поддръжка на сайтове може би щях да отида, но невиждам да има много подобни неща
 
интересно, ако имаше повече неща свързани с бизнеса и създаване/поддръжка на сайтове може би щях да отида, но невиждам да има много подобни неща

Еми надявам се скоро време да излезе и програмата: какво ще се съдържа в това мероприятие като теми и лекции. Предполагам, че ще има спонсорство от някоя друга it фирма, което е в рамките на нормалното и задължителното. :)
 
От: Кой ще ходи на p2p конференцията в Търново?

Аз мисля да се разходя ... стига да не ми мине котка път!
 
От: Кой ще ходи на p2p конференцията в Търново?

Може да се организира нещо на място. Ама чак организирано ходене. Малко ме стряска факта, че примерно сме в различни краища на България :)
 
От: Кой ще ходи на p2p конференцията в Търново?

Абе среща на х-л Етър или пред пощата еди кога си - много ясно че ще се чуваме, кой къде е естествено. :) Абе ще се пише в темата и ще видиме кой колко познава града и къде ще се чакаме. Божа работа е кой е сигурен за това, защото остават 1-2 месеца до тогава. ;)
 
От: Кой ще ходи на p2p конференцията в Търново?

На сайта има малко повече яснота по програмата. Скоро и още.

Бого
 
На сайта има малко повече яснота по програмата. Скоро и още.

Бого
А би ли дал инфо (или е само за определена алдитория) за спонсорство, има и доста собственици на сайтове, които ги интересува и от това как въврят спонсорските пакети и какво съдържат те. Аз лично имам силен интерес да се запозная, защото често се провежда и беше инетересно последните 2 пъти. ;)

Иначе ще продължава да се обсъжда, все пак тук се събираме и да ходим, нали така? :)
 
От: Кой ще ходи на p2p конференцията в Търново?

А би ли дал инфо (или е само за определена алдитория) за спонсорство, има и доста собственици на сайтове, които ги интересува и от това как въврят спонсорските пакети и какво съдържат те. Аз лично имам силен интерес да се запозная, защото често се провежда и беше инетересно последните 2 пъти. ;)

Иначе ще продължава да се обсъжда, все пак тук се събираме и да ходим, нали така? :)

wtconferences.com/?page_id=51
Пише си всичко тук. Ако имаш въпроси - пиши
 
От: Кой ще ходи на p2p конференцията в Търново?

Аз и партньора се записахме миналата седмица.Даже вчера прескочихме да погледаме "Царевец" - уви изтървахме светлинното шоу , но ... Така де 24-ти април сме на линия, силно заинтересован съм от всичко, което ще чуя. Преди тръгване може да се уговорим , да разменим някой друг телефон и да се видим.
 

Горе