Колеги, имам нужда от малко подкрепа

От: Колеги, имам нужда от малко подкрепа

Утре ще дам на един приятел да те сподели в една голяма страница :) Успех!
 
От: Колеги, имам нужда от малко подкрепа

Благодаря отнова на всички, супер сте:!:

Утре ще дам на един приятел да те сподели в една голяма страница :) Успех!

Супер, това би трябвало да събере доста, само дано да лайкват снимката а не самото споделяне.
 
От: Колеги, имам нужда от малко подкрепа

Бе за супер, супер сме ама от 15к форум, при условие, че те водят с 70-75 лайка не е истина, колко малко хора са отделили 15-те секунди да цъкнат два пъти с мишката...Всъщност май цъкнах първи след пускането и до момента 50-тина лайка, а иначе темата с 203 прегледа...
 
От: Колеги, имам нужда от малко подкрепа

Бе за супер, супер сме ама от 15к форум, при условие, че те водят с 70-75 лайка не е истина, колко малко хора са отделили 15-те секунди да цъкнат два пъти с мишката...Всъщност май цъкнах първи след пускането и до момента 50-тина лайка, а иначе темата с 203 прегледа...

На това му се вика "колегиалност" :) ако колегата Димитър беше казал, че ще даде по 2 лв. на всеки, който удари лайк, щеше да видиш какъв наплив ще има :lol: ама като е безплатно и за каузата, малко хора помагат. Да живее България :)
 
От: Колеги, имам нужда от малко подкрепа

Бе за супер, супер сме ама от 15к форум, при условие, че те водят с 70-75 лайка не е истина, колко малко хора са отделили 15-те секунди да цъкнат два пъти с мишката...Всъщност май цъкнах първи след пускането и до момента 50-тина лайка, а иначе темата с 203 прегледа...

Е колкото толкова сега, пак по-добре 50 от нищо. Ако трябва да съм честен, очаквах малко повече(100-150), защото 15к потребители има поне по 300 онлайн, а и не съм от вчера във форума, доста съм си писал :D Също така това е лайк, смисъл ако моля за шерване айде всичките ти приятели ще разберат, а тука лайкваш и никой нищо не знае и реално никой не го бърка.

Иначе с 1 колега с когото работим от половин година притежава едни от най-големите бг страници (300к+) и също ще пусне линк-че, но ми каза че в момента рийча на фб е ужасен, хората не се връзват и да не очаквам много.
 
От: От: Колеги, имам нужда от малко подкрепа

Е колкото толкова сега, пак по-добре 50 от нищо. Ако трябва да съм честен, очаквах малко повече(100-150), защото 15к потребители има поне по 300 онлайн, а и не съм от вчера във форума, доста съм си писал :D Също така това е лайк, смисъл ако моля за шерване айде всичките ти приятели ще разберат, а тука лайкваш и никой нищо не знае и реално никой не го бърка.

Иначе с 1 колега с когото работим от половин година притежава едни от най-големите бг страници (300к+) и също ще пусне линк-че, но ми каза че в момента рийча на фб е ужасен, хората не се връзват и да не очаквам много.

Ами и аз за тва си мърморя тука. Как ще е по-добре от нищо?! На толкова хора съм помогнал със съвет, а на мен колко повече са ми давали акъл. А за твоето в случая са точно 2 клика - 1 на линка да зареди и 1 за лайк. Пък и снимката е готина, не е комерсиално. Не знам. Аз не го очаквах.
 
От: Колеги, имам нужда от малко подкрепа

Аз да си призная разгледах и другите първо, но на колегата най ми допадна и ударих и аз един лайк
 
От: Колеги, имам нужда от малко подкрепа

Аз да си призная разгледах и другите първо, но на колегата най ми допадна и ударих и аз един лайк

хахаха ще си кажете всичко вие... :D
 

Горе