Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съвет

se0.guru

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Нова редакция на цените ми, така как е?

Моля пак за размазваща критика от колегите и много нови клиенти, някой ако го мързи нещо да прави сам, да драсне мейл ... Вижте ако искате и убийствено яките ми цени


http://reklamavinternet.reklamiotgoogle.com/аз-съм/цени-за-консултации-при-реклама-в-инте/


Въпросът ми най-просто е яки ли са цените ми, свежо ли е написано и т.н. какво ще ме посъветвате да променя?


Е, очаквам размазваща хейт критика, подигравки, съвети, особени иронични, нападки, приятелска подкрепа, клиенти, предложение за бизнес сътрудничество, предложения от хора, които си търсят работа, особено тийнейджъри, оферти, хора, които искат да се добавят в моя рздел контакти и т.н.

Както казват американските президенти в края на своите публични изказвания ГОД БЛЕСС Ю енд много пара за евриуон хиър...
 
Последно редактирано:
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Пак ли ти бе.... Потърси потребителя Норман Кръстев за съвет...
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Особено ми допадна една от услугите: Смяна на интернет програмата, на която е направен сайта Ви – от 100 лв. до средно 500 лв.

П.П.
ВАЖНО: НА ВСИЧКИ ТРЯБВА ДА КАЗВАТЕ, ЧЕ ВИ ПРАЩА БОЙКО КОСТАДИНОВ (Боката) със скайп abraksos Ако ме заобиколите, много време ми изгубите и не платите … или не ме споменете, когато се свържете с тези експерти…. информативно (не е заплаха! да знаете, че мога да ви науча IP-то (вече го има в базата ми данни, щом сте тук и може да се разбере кой сте, къде сте и т.н.), номер на телефона и в крайна сметка ЕГН, адрес по лична карта и т.н. Имам познати във всички мобилни оператори и интернет доставчици големи!
Принадлежиш ли към някоя групировка? ТИМ, ВИС, СИК, друга?

П.П. 2 Ама ти не си Нормана??? Такава прилика в стила...
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Нормана няма домейн. Гой кара на гугълсайтс. Беше нещо от типа на httpflodareltihovobg
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

ВАЖНО: НА ВСИЧКИ ТРЯБВА ДА КАЗВАТЕ, ЧЕ ВИ ПРАЩА БОЙКО КОСТАДИНОВ (Боката) със скайп abraksos Ако ме заобиколите, много време ми изгубите и не платите … или не ме споменете, когато се свържете с тези експерти…. информативно (не е заплаха! да знаете, че мога да ви науча IP-то (вече го има в базата ми данни, щом сте тук и може да се разбере кой сте, къде сте и т.н.), номер на телефона и в крайна сметка ЕГН, адрес по лична карта и т.н. Имам познати във всички мобилни оператори и интернет доставчици големи!
Принадлежиш ли към някоя групировка? ТИМ, ВИС, СИК, друга?

Малеее, ако е някой с динамично IP голям бой ще пада!
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Ето едно предложение:
Отиди на хирург, да ти изреже малко от его-то, че много голямо.
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Колеги,

1. замислете се, че това е писано към 50-60 годишни бизнесмени, ане към 16 годишни тийнейджъри като Вас!

2. Горния цитат е някакъв отчаян опит да не ме заобикалят и да ми е заплащан труда, знаете ли колко фирми ви разкарват е така, губят ви времето и накрая ни лев? Вие предполагам сте 16 годишни, някои може и по-възрастни да сте, ама толко ви е акъла... та никой ли не е ходил на 20 интервюта за работа, на 50 срещи за хващане на клиент за сайт, реклама в интернет или seo оптимизация, никой ли не е бил разкарван и му е губено времето, никой ли не е бил заобикалян, никой ли не е давал безплатни консултации??? Вие знаете ли, че имаше един пич, мамино синче от една автошкола, който ми загуби една седмица в офиса му, а накрая не ми даде и 1 лв. , защото беше .... и не можеше сам да си сложи един зопим чат в сайта, а гаджето му (руса хубавица) си мислеше, че е някакъв мениджър във автошколата им (която масово мами хората и учениците си, има хиляди оплаквания, измамни оферти имат и т.н.)... Та нали трябва нещо да ги постресна тея хора...
Освен това, ДА, имам връзки във средите на някогашните СИК, ВИС имам такива приятели и познати, които са били в тези структори, имам приятели и в мобилните оператори, имам и роднини, познаващи такива шматки като Цветан Цветанов и други подобни... но вместо да се възползвам от тези ми познати, а се опитвам сам и с честен програмисти труд, 16 години вече цъкам на компютър и в интернет всеки ден, понякога по цял ден!!! програмист съм и то от класа, да! майната ви, за вас важи родната бг поговорка "не аз да съм добре, нека вуте да е зле"
Бог да ви е на пмощ, кретени...

П.С.
1. Ако на някой съм му прецакал работата, като съм популяризирал, че не е нужно да му се плаща по 5 лв. на страница или по 1 лв. на страница за копирайтинг или превод, а може да се вадят от книги нещата с програма, извинявайте! Ама тая методика е като ръчния труд поставен до индустриалната ревлюция! Знам, че тука така изкарвате по 4-5 лв. на стараница, ама какво да ви правя, успех Ви желая. Ако някой иска статия, ши му напиша и аз за 5 лв. :)

2. Ако на някой съм му прецакал сделката, с която е искал да пише ръчно сайт на notepad за от 1 000 до 8 000лв., а аз съм обяснил на клиента му, че с wordpress и cms-ите се спестяват тея пари и може да ги вложи за реклама в google, ИЗВИНЯВАЙТЕ! Тоя въпрос е обсъден подробно след конференцията наскоро и имам съгласието на лектора по много въпроси, така че едвали вие , тийнейджъри и пубери тука, знаете повече!

3. Ако на някой съм му навредил на лъжите, измамите и некадърните рекламни послания - ИЗВИНЯВАЙТЕ!

4. Айде, са малко някой да се опита да ми помогне, а не само да плюе, злобари такива :)



Особено ми допадна една от услугите: Смяна на интернет програмата, на която е направен сайта Ви – от 100 лв. до средно 500 лв.

П.П.
Принадлежиш ли към някоя групировка? ТИМ, ВИС, СИК, друга?

П.П. 2 Ама ти не си Нормана??? Такава прилика в стила...
 
Последно редактирано:
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Колеги,

1. замислете се, че това е писано към 50-60 годишни бизнесмени, ане към 16 годишни тийнейджъри като Вас!
- На такива години бизнесмени във форума няма, значи напразно си хабиш думите. Циганката ли умря, която те хвалеше, че започна сам?


4. Айде, са малко някой да се опита да ми помогне, а не само да плюе, злобари такива :)
Злобари, кретени, пубери, все думи от теб към хората тук. Подигравките към теб тогава ще са основателни. Много е лесно да си зад компа и да си избиваш комплексите седнал по мръсни гащи и потник. Сигурно като чуеш майка ти да се прибира и се напикаваш от страх
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

С каква смелост го правите бе хора.. "Съвети за корпоративни клиенти - 10 000 лева" дай ми 10 бона, за да ти спестя 50? Аз лично изпитвам страх и несигурност, предлагайки нещо което бих казал, че умея..
1. замислете се, че това е писано към 50-60 годишни бизнесмени, ане към 16 годишни тийнейджъри като Вас!
Нищо лично към възрастовата група, всички ще се окажем там в определен момент, но силно се съмнявам да намериш такива тук, за да ти дадат обективно мнение
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Много яко да се представяш за голям спец, а същевременно на бизнес сайта ти да има адсенс.... Само това ще накара разбиращите да дадат "Х" на страницата
 
От: От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля

С каква смелост го правите бе хора.. "Съвети за корпоративни клиенти - 10 000 лева" дай ми 10 бона, за да ти спестя 50? Аз лично изпитвам страх и несигурност, предлагайки нещо което бих казал, че умея..

Нищо лично към възрастовата група, всички ще се окажем там в определен момент, но силно се съмнявам да намериш такива тук, за да ти дадат обективно мнение

Много, много ти благодаря!
Аз тук търся мнения от колеги и програмисти, които са работили като фриилансери или като собственици на фирми.

Аз този текст е поставен в сайта ми, където е насочен към нищо неразбиращи от интернет бизнес богати хора. Или към разбиращи от интернет реклама, програмисране, adwords и т.н. хора, но нямащи време и желание сами да си вършат тая работа, с тях цените са по договаряне, написал съм го.

Как не ме е страх да искам 10 000 лв. от някого ли, естествено, че ме е страх, никога не съм взимал толкова много, но видях, че има много некадърни програмисти, които взимат, а аз съм много по-добър от тях, ако не като програмиране, то като цяло аз винаги гледам да помогна на клиента, дори да е в мой ущърб, т.е. аз оползотворявам техните пари на макс, така като е най-изгодно за тях. А защо не ме е страх? Защото ако някой ми повери 10 000 и аз видя, че ти, братле, си по-добър от мене, няма да се поколебая да ти ги дам повечето на теб, за да свършиш качествено работата, а аз само щевзема малка част, а ще свърша другата черноработническа работа.

Ако умееш програмистки хитрини, дизайнер си добър или си спец в друга такава област, с радост може да работим заедно. Бъди здрав!
 
От: От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля

С какво си го доказал? За да кажеш нещо такова трябва да имаш и нещо насреща, не само да пускаш ненужни приказки.
Много, много ти благодаря!
Аз тук търся мнения от колеги и програмисти, които са работили като фриилансери или като собственици на фирми.

Аз този текст е поставен в сайта ми, където е насочен към нищо неразбиращи от интернет бизнес богати хора. Или към разбиращи от интернет реклама, програмисране, adwords и т.н. хора, но нямащи време и желание сами да си вършат тая работа, с тях цените са по договаряне, написал съм го.

Как не ме е страх да искам 10 000 лв. от някого ли, естествено, че ме е страх, никога не съм взимал толкова много, но видях, че има много некадърни програмисти, които взимат, а аз съм много по-добър от тях, ако не като програмиране, то като цяло аз винаги гледам да помогна на клиента, дори да е в мой ущърб, т.е. аз оползотворявам техните пари на макс, така като е най-изгодно за тях. А защо не ме е страх? Защото ако някой ми повери 10 000 и аз видя, че ти, братле, си по-добър от мене, няма да се поколебая да ти ги дам повечето на теб, за да свършиш качествено работата, а аз само щевзема малка част, а ще свърша другата черноработническа работа.

Ако умееш програмистки хитрини, дизайнер си добър или си спец в друга такава област, с радост може да работим заедно. Бъди здрав!
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Към автора: Не знам на какво си, но сменяй дилъра!

Сега сериозно: Дреме ми на капата кой си от къде си, можеш или не можеш да ми видиш ИП-то. Смешен си още от 1вият ред, да не кажа от заглавието с грешките в него. Освен да търсиш оранжерия за култивиране на идиоти, където пак е съмнително, че ще пожънеш клиенти аз друго не виждам. Само като ти гледам стила на изразяване и писане ми става ясно, че оферта за 10лв не можеш да направиш и представиш, а си ми тръгнал за А-професионална със суми до 10к...

Ама не ми пречиш - то винаги при резки смени на температурите и сите кукувици изпълзявате от бърлогите си...
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

Към автора: Не знам на какво си, но сменяй дилъра!

Сега сериозно: Дреме ми на капата кой си от къде си, можеш или не можеш да ми видиш ИП-то. Смешен си още от 1вият ред, да не кажа от заглавието с грешките в него. Освен да търсиш оранжерия за култивиране на идиоти, където пак е съмнително, че ще пожънеш клиенти аз друго не виждам. Само като ти гледам стила на изразяване и писане ми става ясно, че оферта за 10лв не можеш да направиш и представиш, а си ми тръгнал за А-професионална със суми до 10к...

Ама не ми пречиш - то винаги при резки смени на температурите и сите кукувици изпълзявате от бърлогите си...

Като ти гледам подписа, верен ти е може би, реши проблемите си със себе си първо, после на другите. Иначе, дилър нямам :) Просто не схващаш идеята на публикацията ми :) Правописните грешки са от бързане, не мисля да си губя целия ден да ви пиша правилно и без грешки... А САЙТА МИ Е ЪНДЪР КОНСТРУКШЪН, виж раздел контакти, не работя с клиенти сега! Просто тренирам и разучавам нещата, правописни грешки правят всички! И професорите в софийския! Като земеш една книга освен автор, там има редактор, коректор.... доста си луд ти май, не е ли така? Ти си кукувицата всъщност :)
 
От: От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля

С какво си го доказал? За да кажеш нещо такова трябва да имаш и нещо насреща, не само да пускаш ненужни приказки.

Портфолиото и порепоръките в сайта ми ще отнемат време, защото :

1. трябва управителите и познатите, на които съм правил сайтове и реклама в интернет, да ми напишат референции, препоръки
2. някои от сайтовете ми вече не са платени отново и трябва да ги намеря и кача някъде, зависи и от милостта на хостбългария примерно, на хит.бг дори отпреди 12 години са първите ми сайтове...
3. аз не съм виновен, че клиентите не могат да продават, имат скъпи и прескъпи оферти или не могат да намерят правилната бизнес стратегия. за това и не всички са доволни, защото може би освен сайтове и реклама, трябва да им наемам офис, служители, да им измислям бизнес, а те само да инвестират. до сега обаче такова нещо не съм правил изцяло по мой тип, хората развалят рекламата дори, влизат и я променят, правят я неадекватна и т.н.
4. имам все пак препоръки, портфолио и много добре класирани сайтове и то в труднинисши, където е най-голямата конкуренция, тази на най-добрите, мойте колеги, минал съм ги... на първа страница съм аз, всичко друго са фирми богати с много служители, много хора, много пари... а аз съм ги минал САААМ, без пари, без инвестиция, освен за домейн и хостинг... Имам и доволни клиенти, правил съм чудеса за по 50 лв., на първа страница сайт и сега имам за 50 лв. правен, ехооооо

Вие май всички тука сте доста глупави, извинявайте!
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

има ли хора които да четат глупостите на тоя ненормалник? би било срам за форума ако има...
 
От: От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля

Дай пример за трудна ниша де, като си толкова добър. Хайде, изкарай ми сайт за игри, и igri в топа, после може да се тестваш и за обяви, филми, имоти. Много ми е интересно как го казваш това и с каква гордост, но няма пример. Ако наистина го беше направил щеше да се появи все-някой колега който да те защити и да кажа: Да това момче наистина е добро и си знае работата, изкара ми сайта в топа в много зорна ниша. Аз обаче не виждам някой да го е направил.

И с тез големи букви прекаляваш, не съм сляп мога да чета все-още.....

Портфолиото и порепоръките в сайта ми ще отнемат време, защото :

1. трябва управителите и познатите, на които съм правил сайтове и реклама в интернет, да ми напишат референции, препоръки
2. някои от сайтовете ми вече не са платени отново и трябва да ги намеря и кача някъде, зависи и от милостта на хостбългария примерно, на хит.бг дори отпреди 12 години са първите ми сайтове...
3. аз не съм виновен, че клиентите не могат да продават, имат скъпи и прескъпи оферти или не могат да намерят правилната бизнес стратегия. за това и не всички са доволни, защото може би освен сайтове и реклама, трябва да им наемам офис, служители, да им измислям бизнес, а те само да инвестират. до сега обаче такова нещо не съм правил изцяло по мой тип, хората развалят рекламата дори, влизат и я променят, правят я неадекватна и т.н.
4. имам все пак препоръки, портфолио и много добре класирани сайтове и то в труднинисши, където е най-голямата конкуренция, тази на най-добрите, мойте колеги, минал съм ги... на първа страница съм аз, всичко друго са фирми богати с много служители, много хора, много пари... а аз съм ги минал САААМ, без пари, без инвестиция, освен за домейн и хостинг... Имам и доволни клиенти, правил съм чудеса за по 50 лв., на първа страница сайт и сега имам за 50 лв. правен, ехооооо

Вие май всички тука сте доста глупави, извинявайте!
 
От: От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля

Оф, щях да пиша коментар, но комплексите нямат нужда от коментар, а психолог...
 
От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля съве

правил съм чудеса за по 50 лв.
И аз познавам една кака дето за 50 лв прави чудеса.

Наистина, махни адсенс-а. Интересно ми стана портфолиото. Хубаво си го заключил само за потенциални клиенти(или защото няма нищо вътре), но с тея рекламни карета прилича на долнопробен сайт за шернати файлове. Просто не върви с тематиката на сайта и услугите които предлагаш. Все едно да сложиш адсенс на електронен магазин. Идва потенциален клиент, щрака на рекламата и някой друг му извършва услугата. Ти печелиш десет стотинки, някой друг десет хиляди лева. И после плачеш, че няма клиенти. Всъщност, тея неща като специалист трябва да са ти ясни и не разбирам защо го правиш. Така ли ще ме съветваш за 10 бона, както подхождаш към собствените си сайтове?


пп: ако си мислиш, че ти правим безплатно сео... е всяко забавление си има цена. ще следя темата с интерес :rolleyes:
 
От: От: Колеги, приятели, неприятели, понзати и непознати, клиенти и партньори, моля

Дали да не ми пратиш номера и (да попитам за чудесата) :rolleyes:
И аз познавам една кака дето за 50 лв прави чудеса.
 

Горе