Колеги, улицата с най-много и големи дупки в София, заклевам се!

От: Колеги, улицата с най-много и големи дупки в София, заклевам се!

Тва си е самолетна писта пред варненските улици ...
 
Искам да покажа един шедьовър, който крие потенциала си. Най-странното е, че се намира между голям супермаркет и себеуважаваща се марка бензиностанции - демек има си трафик:

25042012160.jpg
Тук може да се види колко "подредени" са паветата и как в един момент преминава в излят от нищото асфалт. Класика просто. Велика инженерна мисъл.

25042012159.jpg
Ако случайно искате да избягате от едната дупка, недейте, другата ви чака с голямо удоволствие. :)

25042012158.jpg
Тук не трябва да проявявате изобретателност с заобикалянето, защото попадането в дълбоката шахта е по-лошата опция.

25042012156.jpg
Нямаше начин да не кача и този шедьовър. Павета се преплитат любовно с асфалта, но като минеш някакси не е чак толкова романтично, както звучи тук.

Спестих още много, но горе долу се придобива представа за какво идва реч.

Ще се радвам да има и други любителски снимки за кампанията "моята дупка." :D
 
От: Колеги, улицата с най-много и големи дупки в София, заклевам се!

Фандъци, нали вие си я избрахте втора година, защо се оплаквате?
 
Re: От: Колеги, улицата с най-много и големи дупки в София, заклевам се!

Фандъци, нали вие си я избрахте втора година, защо се оплаквате?
В моя пост никъде не съм се оплакал. Просто давам изблик на творчеството ми. Надявам се темата да не е за това колко ни е зле столицата, а какви "ценности" крие тя.

Мисля, че добре се справяме. Ако видя и други, ще снимам. Даже "видя" не е правилния глагол, по-скоро "падна.' :)
 
От: Колеги, улицата с най-много и големи дупки в София, заклевам се!

Днеска минах през Слънчев Бряг целия път са нарязали а преди 1 седмица не беша така.Направо съм потресен цяла зима не можаха ли да го нарежат и оправят ми сега се сетиха като е пълно с хора и коли.Ако имах информационен сайт много щях да ги наредя !
 

Горе