Коледен "Подарък" от Гугъл

Green Bars

Well-Known Member
От Гугъл ни подариха хубав коледен подарък,
новият им дизайн на Рекапча е супер нечетим,
така убиват не само ботовете, но и реалните потребители.
Да ни е честита новата рекапча от гугъл!
 
От: Коледен "Подарък" от Гугъл

Не е за учудване, Google освен прословутата търсачка, нищо смислено не създадоха през годините след това. Такава липса на идеи и реален поглед върху потребителите...
 
От: Коледен "Подарък" от Гугъл

Да, потвържадавам. Имам чувството, че са събрали някакви слабо мислещи хора. Не е възможно толкова слабо да се развиват, ако това го водиме някакъв вид развитие. След търсачката, може би хорма и андроид са така по-забележими техни открития. Другото не заслужава и коментиране.
 
От: Коледен "Подарък" от Гугъл

Реално ще загубят сайтовете, които ползват рекапча. То се взираш , взираш и естествено набиваш грешна, после втори опит, ама нервите ми не са вечни. Удрям хикса и сайта да го духа.
 
От: Коледен "Подарък" от Гугъл

къде мога да видя демо на новата
 
От: Коледен "Подарък" от Гугъл

къде мога да видя демо на новата
Може би на Google Keyword Suggestion Tool-a. Но ако някой има скриншот, да пусне да се позабавляваме. Спомнянм си преди време беше нещо много засукано и се искаше малко мисловен процес, не знам сега дали това не е по-лошо. :)
 
От: Коледен "Подарък" от Гугъл

за това с черното петно ли говорим...?
то не ми се струва толкова по-трудно... дори и за програмно разбиване
 
От: Коледен "Подарък" от Гугъл

Вадете речниците с йероглифите или викайте някой археолог

google.jpg
 
could ngatern :D Попадал съм на далеч по-завързани истории :)
 
От: Коледен "Подарък" от Гугъл

Той кийворд туула е за бизнесмяни принципно.

Тия дето прекарват часове у него и се налага да рефрешват капчата, обикновено са някакви шибани долнопробни оптимизаторчета, търсещи някоя субниша, която да експлойтнат и оспамят с шибаните си линкове към още по-шибаните си и пробити мизерни сайтчета...

Гугъл не обича оптимизаторската паплач. Нормално е да не ги взема предвид когато проектира тууловете си. И да им го набутва грубо и без романтични прелюдии при всяка удобна възможност. Особено неанглоговорящите - за тях това разчитането на увъртяни капчи е една идея по-трудно.

ПС: Аз ако съм, дори ще вкарам някоя граматическа задача или разшифроване на шекспиров откъс, та разни индийци, пакистанци, и прочие [censored] да се отчаят, да се фанат за ръце и да се метнат колективно и ритуално в река Ганг.
 
Последно редактирано:
От: Коледен "Подарък" от Гугъл

Представям си какво ще стане, ако Блинки сложи една такава recaptcha за всяко ново мнение. :mrgreen:
 
От: Коледен "Подарък" от Гугъл

Да, за това с черното петно става дума. От 10 да кажем че макс 5 се различават що годе лесно, но на някои колкото и да се взираш ....
 
Ей тези кепчи вече не могат да се попълнят

1018784_700b.jpg
 
  • Like
Реакции: snux
От: Коледен "Подарък" от Гугъл

А аз имах глупостта да им се вържа на верификация чрез sms на профила...Оттогава почти през ден ми искат да въведа код и то точно на имейла, който ми трябва най-много и когато хич нямам време. По-голяма простотия от това няма... Първо се обаждат и някакъв глас казва кода толкова бързо, че нищо не мога нито да запиша, нито да запомня, после го искам като sms, та да мога да си вляза в профила...кошмар.
 
От: Коледен "Подарък" от Гугъл

Ktomov - Картинките къртят :lol::lol:

ПС +1 ряпа за Коледа
 
От: Коледен "Подарък" от Гугъл

Бляхх, тия снимки са луди. Интересно ми е какво ще се чуе ако се цъкне да се изговорят :D :D
 

Горе