Коледна промоция от MyThemeShop

toniintro

Active Member
MyThemeShop правят коледна промоция, като предлагат всичките си премиум теми и плъгини на цена от 9 долара.
Можете да ги разгледате ТУК - (афф линк) за целта има 2 кода:
Holiday9 за темите и Holiday9USD ​за плъгините.

 
От: Коледна промоция от MyThemeShop

Warning: Missing argument 3 for best_the_homepage_article(), called in /home/generali//******..com/wp-content/themes/best/index.php on line 151 and defined in /home/generali/******.com/wp-content/themes/best/functions/theme-actions.php on line 151
И вече съжалявам :cry:
 
От: Коледна промоция от MyThemeShop

Uphero , съжалявам, че си уцелил греда с темата. Аз ползвам няколко техни теми и нямам проблеми. Но поне съпорта им е бърз, доколкото съм чувал. Пиши им и би трябвало да оправят проблема.
 
От: Коледна промоция от MyThemeShop

И сам се оправих. Ама като купувам и не гледам така е. Демото едно, при теб съвсем друго.
Uphero , съжалявам, че си уцелил греда с темата. Аз ползвам няколко техни теми и нямам проблеми. Но поне съпорта им е бърз, доколкото съм чувал. Пиши им и би трябвало да оправят проблема.
 
От: Коледна промоция от MyThemeShop

Радвам се, че си се оправил. Стана ми малко кофти, че постнах линка, а си се озовал в скапана ситуация, като си го използвал.
 
От: Коледна промоция от MyThemeShop

Има поне 1о теми с този проблем
http://community.mythemeshop.com/to...g-in-homepage-section-when-build-a-home-page/
Видя ли са го, знаят за него и не са го фикснали. Не взимайте нищо от такива прота
Радвам се, че си се оправил. Стана ми малко кофти, че постнах линка, а си се озовал в скапана ситуация, като си го използвал.
 

Горе