Коледна разпродажба на народни цени

SK0RP10N

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте :)
Настъпват празниците и както във всеки бранш някой пуска коледна оферта, така и аз реших да пусна тук 1-2 сайта на промоционална цена.

1. http://mysite-bg.info/ball/ - сайт за футболни залози.След регистрацията си, всеки потребител започва с определен от собственика на сайта брой точки, които може да залага на мачове.После тези точки могат да се върнат при него + печалба според коефициента, ако познае мач, на който е заложил.Принципно сайтът работи с cron jobs или scheduled tasks (в зависимост от ОС, на която се държи), за да се добавят нови мачове и обновяват резултатите, така че всичко си е автоматично.В момента съм спрял ботовете за добавяне/преглеждане на мачове, но ако някой има интерес, ще ги пусна, за да се види, че всичко си работи точно.
Цена: 10 лв.

2. http://base-bg.info/ - интернет търсачка + новини + хостинг + какво ли още не на едно място.Има си администраторски панел с настройки за сайта, форума, пускане на ботовете да обхождат различни интернет страници и да събират информация от тях, администрация на рекламите.Събирането на информация е автоматично.Администраторът просто трябва да зададе начална страница, от която да тръгне ботът.Новините също автоматично се добавят.
Цена: 50 лв.

И двете системи са авторски, писани са от мен, но се оказа, че не разполагам с необходимото време, за да поддържам сайтовете.

За контакти:
- ЛС
- Skype: geheimestaatspolizei
 
От: Коледна разпродажба на народни цени

Здравей

Резултатите се взимат от сайта на еврофутбол, а функцията на ботовете е следната:
Те са 2 на брой.
Първият добавя всички появили се мачове за деня от сайта на еврофутбол.Мачовете не се повтарят (т.е. ако даден мач вече е добавен, не го добавя отново).
Вторият пък проверява за свършилите мачове.Ако някой от свършилите мачове присъства в базата данни, маркира го като приключил и проверява за познали потребители, като им дава точките, умножени по коефициента.

Изобщо веднъж като се настроят, после няма какво да се занимава човек с тях.Даже забравяш, че съществуват и остава само да си развиваш сайта и да намериш начин за приходи от него
 
От: Коледна разпродажба на народни цени

Сигурен ли си, че системата ще бъде продадена само веднъж?
Здравей

Резултатите се взимат от сайта на еврофутбол, а функцията на ботовете е следната:
Те са 2 на брой.
Първият добавя всички появили се мачове за деня от сайта на еврофутбол.Мачовете не се повтарят (т.е. ако даден мач вече е добавен, не го добавя отново).
Вторият пък проверява за свършилите мачове.Ако някой от свършилите мачове присъства в базата данни, маркира го като приключил и проверява за познали потребители, като им дава точките, умножени по коефициента.

Изобщо веднъж като се настроят, после няма какво да се занимава човек с тях.Даже забравяш, че съществуват и остава само да си развиваш сайта и да намериш начин за приходи от него
 
От: Коледна разпродажба на народни цени

Може и аз да не съм видял добре но не виждам някъде момчето да е написал че продава ексклузивни права за системите, а и за 10лв едва ли.
 
От: Коледна разпродажба на народни цени

Може и аз да не съм видял добре но не виждам някъде момчето да е написал че продава ексклузивни права за системите, а и за 10лв едва ли.
Затова и питам :)
 
От: Коледна разпродажба на народни цени

Точно така - за тези 10 лева получаваш файловете + инструкция/помощ за инсталацията и за употребата на системата (ако има нещо неясно - да го разясня), но не и правата
 
От: Коледна разпродажба на народни цени

В какъв смисъл ?
Тези 2 системи се продават още
Иначе имам разни други разработки, които също са за продан, просто не съм ги обявил в темата
 
От: Коледна разпродажба на народни цени

Коледа отдавна мина, но реших да пусна отново сайтовете за продажба на описаните по-горе промоционални цени :)
Поздрави
 

Горе