Коледни емоции от Host.bg

Blinky

Owner
hostbg.jpg


Коледните промоции от Host.bg са факт. Промоциите ще са както за сегашните потребители на хостинг компанията, така и за нови.

Ето ги и тях:

С промокода HOSTEMOTION12 вие ще можете да закупите споделен хостинг с 25% отстъпка. Промоцията е валидна при закупуване на хостинг планове за период от 12 месеца и повече.

Ако искате да вземете виртуален сървър, независимо на какъв план сте се спрели, то с промокода VPSEMOTION12 ще имате възможност да намалите цената с 25% от официалната. За да може да го използвате, ще е нужно да сте в периода, в който тече промоцията и поръчката ви да е за 3 или повече месеца.

Промокодът SERVEREMOTION12 ви дава правото да закупите самостоятелен нает сървър с 25% отстъпка независимо от неговата конфигурация. Промоцията важи за нови потребители и не е обвързана с период, за който да го закупите.

За настоящите клиенти, имаме приятна изненада - При подновяване на плана "Споделен хостинг" за една година или по-дълъг период от време, вие ще получите безплатно три месеца отгоре. Това се отнася за всеки план, като за целта ви е нужен промокода HOST3MFREE.

При подновяването на виртуални сървъри за 6 или повече месеца, настоящите клиенти могат да получат 2 безплатни с код VPS2MFREE, докато клиентите със самостоятелни наети сървъри имат възможността да получат безплатно 1 месец бонус, ако удължат срока на услугата с 3 или повече месеци. За целта им е нужен кода SEVRER1MFREE. Кодовете могат да се използват за всички планове на наетите и виртуални сървъри.

Всички промоции важат до 06.01.2013 г.

Повече информация можете да получите тук: http://blog.host.bg/2012/12/koledni-emocii/
 
От: Коледни емоции от Host.bg

Много интересни промоции.

Аз хоствам сайтовете си при тях от няколко месеца и ми прави впечатление, че скоростта на зареждане е изключително бърза спрямо останалите хостинг провайдъри. Съпорта също е добър.
 
От: Коледни емоции от Host.bg

Да, от чужбина са доста бавни, но за България са добре.
 
От: Коледни емоции от Host.bg

Да, от чужбина са доста бавни, но за България са добре.

Как я мериш тази скорост на зареждане от чужбина? Ако е през прокси и после оценяваш зареждането все още не изключваш възможните ограничения на трафика от интернет доставчика. Дай повече инфо.
 
От: От: Коледни емоции от Host.bg

Че то има ли Българска хостинг фирма, където BG peer-a да е бавен? :lol: Трафика тук е практически безплатен, ще е срамота.

Как я мериш тази скорост на зареждане от чужбина? Ако е през прокси и после оценяваш зареждането все още не изключваш възможните ограничения на трафика от интернет доставчика. Дай повече инфо.

Има много tools из нета, разрови се. Ето един: http://www.watchmouse.com/en/checkit.php

66c2zc.jpg
 
От: От: Коледни емоции от Host.bg

ами как.. аз съм на 60Mb пакет от VirginMedia .. от всяка точка на света мога да тегля с максималната скорост за пакета ми.. което е 6MB/s.. Заради това че съм през WiFi скоростта ми пада на половина.. което значи че обикновено закачам 3 МБ и си ги държи стабилно ( торенти, http downloads и т.н. )
Имам сайт хостнат на хост.бг .. и когато ми се налага да свалям бекъпи или квото и да е от там.. никога не качвам повече от 1мб скорост.. обикновено е 600-700К .. Същото е и с BT ..
Ако искаш пък съвсем подробно ... мога да пробвам скоростите на няколко от VPS-ите които имам .. ( USA, France-OVH, Germany) но не мисля че ще е кой знае колко по-различна картинката..
Но пък виж.. ако мина през български VPN - нещата стават доста по-скоростни..
Така че на мене ми изглежда че лимитират досат международния си трафик..
Може и да греша.. това са само лични наблюдения

Как я мериш тази скорост на зареждане от чужбина? Ако е през прокси и после оценяваш зареждането все още не изключваш възможните ограничения на трафика от интернет доставчика. Дай повече инфо.
 
От: От: Коледни емоции от Host.bg

ами как.. аз съм на 60Mb пакет от VirginMedia .. от всяка точка на света мога да тегля с максималната скорост за пакета ми.. което е 6MB/s.. Заради това че съм през WiFi скоростта ми пада на половина.. което значи че обикновено закачам 3 МБ и си ги държи стабилно ( торенти, http downloads и т.н. )
Имам сайт хостнат на хост.бг .. и когато ми се налага да свалям бекъпи или квото и да е от там.. никога не качвам повече от 1мб скорост.. обикновено е 600-700К .. Същото е и с BT ..
Ако искаш пък съвсем подробно ... мога да пробвам скоростите на няколко от VPS-ите които имам .. ( USA, France-OVH, Germany) но не мисля че ще е кой знае колко по-различна картинката..
Но пък виж.. ако мина през български VPN - нещата стават доста по-скоростни..
Така че на мене ми изглежда че лимитират досат международния си трафик..
Може и да греша.. това са само лични наблюдения

Навън няма разлика между international и местен трафик, повечето случай даже скоростите са напълно симетрични. Това животно BG/INT за сега съм го виждал само в България. И да, лимитират се връзките, масова практика е.
 
От: Коледни емоции от Host.bg

Аз лично съм супер недоволен от Хост.бг. Миналия месец си платих за една година, преместих си сайта за 15 мин и се почна. IMAP за мейлите, три дена тикети, местене на други сървъри, след това смених някой неща като съдържание по сайта, след седмица какво да видя всички днс промени отново към стария сайт и аз онемях като ми се зареди стария сайт. Общо взето две седмици местим едни мейли заради имап-а. Мислих да пиша тикет за отказване от услугите им, но сметнах че нямам нерви да се занимавам наново.
 
От: Коледни емоции от Host.bg

И мен ме местиха преди 2-3 седмици и стана доста бързо. Аз като цяло съм доволен от тях. Може да е било нещо проблем с днс кеш...знам ли
 
От: Коледни емоции от Host.bg

Сега не зная как им е услугата, но преди години бяха окей.
 

Горе