Коледни оферти за писане на съдържание

От: Коледни оферти за писане на съдържание

И ти ли като Гъзосер Курултаев владееш по 3 вида бойни изкуства от всяка част на света :D :D :D

Имаш 1 час да си промениш мнението ( последното ) и ще изтрия и това и няма да разберат повечето потребители как си се изсрал, инак ще станеш за резил и клиенти няма да намериш

edit : ОК! Хубава етика имаш и ти : ) . Доста добра репутация си слагаш сам, като пишеш на "ВЕ" ( това WE ли трябва да означава :) )
 
Последно редактирано:
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Няма да си променя мнението ако щеш и батман да си пиши ми на лично стига си спамил. Много обичам да ме подценяват.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Мое лично мнение е че всеки има правото да си определи сам цената. Лично за мен 0.80лв. е наистина евтино, но все пак не знам какво е качеството (не очаквам кой знае колко високо, но да видим). Статиите биха били идеални за сателитен сайт.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Мое лично мнение е че всеки има правото да си определи сам цената. Лично за мен 0.80лв. е наистина евтино, но все пак не знам какво е качеството (не очаквам кой знае колко високо, но да видим). Статиите биха били идеални за сателитен сайт.

ще видиш сам ...като видиш заглавията и на теб ще ти стане любопитно да ги прочетеш
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Аз поръчах 9 статии и съм много доволен от услугата. Някои от тях дори са по-дълги от 250 думи, което не очаквах и беше приятна изненада. Затова и ще имам предвид bikonews занапред, успех! ;)
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Господа имам две статии за лесни пари в интернет, ако някой е заинтересован да драсне едно лично
Поздрави.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

че ти си ми таргет групата ама май само ти спиш ве хахаха

п.с. пък ако се обиждаме дай да си чукнем среща
Много професионално изказване..............
Тези цени,които си ги обявил могат единствено да работят в твой ущърб.Сега си вероятно на 15 години с мноогооо свободно време и тези 2-3 лева дневно могат да ти се струват приятни,но като почнеш след време да плащаш сметки ще разбереш за какво става на въпрос.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Абе какво награбихте човека не мога да разбера. Има си бизнес, има си (предполагам) разчет и е преценил, че може да работи за тези пари. Къде е проблема? Даже мисля да му поръчам малко статии ако е свободен, след което ще споделя мнението си.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Всъщност съм на 25 - програмист и уеб дизайнер с висше образование, пиша и няколко книги.Работил съм като спортен журналист и репортер в местна телевизия имам средно счетоводител-мениджър с професионална квалификация. Работя като фрийлансър от 5 години.
Плащам наем, ток, вода, интернет, студентски кредит сам, живея в София, а съм от от другият край на страната(не съм в Студентски град и не ям буркани :))...тази година преживях пожар и наводнение. Ако мислиш че си по-добър от мен здраве :)

Поздрави

п.с. Ако не ви отърва не си поръчвайте. Вие можете да имате различни цени, но както Akademica e казал планиране му е майката
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Ще си позволя да напиша една препоръка за Bikonews, тъй, като го познавам от над 10 години.

Работил съм с него над 6 месеца ( по различни сайтове и проекти ). Изключителен фундаменталист, интересува се от знанията на енциклопедично ниво и е единственият човек ( който познавам ) който имаше карта за градската библиотека, когато бяхме още в гимназията. Чете книги на кило.

Има богата обща култура и много добър стил на писане, което ще потвърдят и хората, поръчали си статии от него. Много бързо навлиза в нови материи и ниши, така, че Вашата екзотична ниша не е проблем.

Наемете го, СЕГА.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Ако някой има допълнителни въпроси относно предлагният от мен продукт, а за съжаление съм пропуснал да му отговоря (много хора станаха и да не се объркам за което предварително се извинявам) нека да пише в темата, нея поне си я следя редовно.

п.с. Маноле мерси за подкрепата
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

че няма нищо лесно на този свят т.е. ако искаш да се развиваш трябва да работиш здраво.
ЕВАЛА ЗА ДУМИТЕ.
Всеки сам преценя,колко му струва труда.може и да работи безплатно .
а от думите на другите ---------------той е виновен че народа се спира пред неговата сергия.
'Лидъл уби рибата в ряката'
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Браво, Bikonews,
аз и на ужким не мога да пиша за такава цена. Идеята е чудесна, просто с моето темпо на писане няма да изкарам и два лева. Прочетох в темата, че става въпрос например за 400 статии. Сигурно наистина имаш енциклопедични знания и много бърза мисъл. Но съм сигурна също, че ще си намериш и клиенти. Така че си заслужава да попишеш за стотинки, дори и безплатно, стига да можеш да измислиш толкова много статии.
Завиждам ти благородно, ако може да се каже така.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

mersi rkamenska. Всъщност темпото наистина е чудовищно и търся тясна специализация на труда и минимизиране на времето за писане на единица продукт. И все пак продължавам да твърдя че няма ограничение за поръчаните статии стига да са в разумни срокове на изпълнение (не мога да напиша 100 статии за един ден - максимум 30-40 :))

п.с. отново имам проблем с интернета, но правя всичко възможно да го реша в най-кратки срокове
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Колкото и да се опитвам да си представя как се пишат 30 - 40 статии на ден от по 400 - 500 думи, нещо пак не мога да си го представя.
Колкото и бърза мисъл да имаш, ако ще и като ракета да е, не вярвам, че изобщо някой е способен да напише такъв огромен брой статии само за един ден. В същото време те да са качествени и хубави и да си вложил по нещичко от себе си в тях. :mrgreen:
И не мога да разбера, след като казваш, че си работил като журналист, че имаш богат речник и натрупан професионален опит, защо си продаваш труда за нищожни пари и се сърдиш като някой ти каже,че подбиваш цените на останалите( защото наистина си е така). Аз също съм се борила много, за да стана това, което съм и за да работя за хората, за които в момента работя, но дори и в началото си ценях работата повече, отколкото ти сега.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Dilqna, благодаря ти за смелостта. И аз не мога да си представя такава продуктивност. Честно казано, не знам дали ще мога да напиша толкова и за месец. Наистина са малки статии, но все пак. Мога да преведа най-много 15 страници на ден, ако текстът е лесен. Това значи 15 статийки. Но да ги измисля изобщо не мога. Редакторите в нормално месечно списание пишат най-много 5-6 статии. Изобщо, това, че творческият труд на човека се нарича просто съдържание, ми действа обезкуражаващо. То обрича читателите на несъзнателно затъпяване, защото всичкото това чудо се пише за търсачките, а не за тях. Но процесът си е процес, и то в световен мащаб, нищо не може да се направи.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Добре, съгласявам се и аз, че е така и честно казано се възхищавам на капацитета на колегата. Според мен е важно е сам да си прецени какво прави и иска да прави. В случая малко се получават нападки, което е кофти като спамене на темата. Нека си пише каквото иска и да предлага по-висока производителност щом може. Той преценява какво може да напише, в какъв срок и т.н. Възложителят ще прецени дали е добро или не. Не виждам защо трябва да има 'за' и 'против'. Да, цената е ниска, но пък на държавно ниво няма праг на заплащане за някои категории труд.. Изводът остава за нас. По-скоро от колегиалност трябва да се създава 'пазарно справедлива цена'. Това е според мен и на никого не налагам мнението си. И все пак аз бих се позамислила за позицията, която кореспондира с натрупания опит. Опитът и желанието за работа или временно 'закърпване' на положението, всеки преценява сам.
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Мили дами, животът е доста ироничен понякога. Причината да имам време за това, което правя е именно жена...:) Вече съм доста свободен човек.
Имам още много изненади за вас, като ще ви дам шанс да издигнете масовото мнение на ново ниво.
Склонен съм да повиша цените на статиите, ако вие успеете да накарате 20 човека(не прясно регистрирани, а преди този мой пост) да цитират в темата думите:

"Аз не искам демокрация! Цените са твърде ниски."



п.с. по темата "Аз съм професионалист и това не ми е хоби."
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

http://www.cpc.bg/ <- Т'ва не е ли част от демокрацията?
К'во го раздаваш тука като шеф? "Възбуди" мацките, защото половината и повечето от тях са авторки и/или преводачки. И започна вече да поставя условия, да говори за ирония и т.н.
Имаш късмет, че в тоя бранш повечето са все нови потребители, защото в противен случай старите, които ако беше настъпил, щяха да те изядат.
Жалко, че повечето от хората, които пишат отрицателни мненията в темата, не разбират, че така я вдигат и улесняват шанса за намирането на темата от евентуални работодатели, но нищо...

Живи и здрави!
 
От: Коледни оферти за писане на съдържание

Всеки си има глава на раменете или греша? Обади са на обудсмана...

п.с.
Чл. 17. (1) Не са забранени споразумения, решения и съгласувани практики по смисъла на чл. 15, ал. 1, които допринасят за подобряване на производството или разпределението на стоки или предоставянето на услуги или за развитието на техническия и/или икономическия прогрес

п.с. 2 Евала че си се подготвил
п.с. 3 Не е нужно да имаш 1000 мнения за да си някой, важното е да имаш поне 1. С други думи това че не съм от отдавна във форума не значи,че не съществувам...
 
Последно редактирано:

Горе