Колички с дистанционно управление

Jordan Enev

Active Member
Здравейте,
търся за подарък някаква бегачка с дистанционно управление.
Знаете ли къде във Варна мога да намеря такива колички, понеже съм ограничен от към време и няма да имам възможността да поръчам от интернет.
Благодаря предварително :)
 
От: Колички с дистанционно управление

СпецРЦ е специализиран магазин за авто и авио модели. В Моделистика може да получиш информация за всичко, което те интересува. Може и да ме питаш на ЛС, занимавам се с това от близо 3 години.
 
От: Колички с дистанционно управление

Ако имате Джъмбо там, а мисля, че имате - виж дали няма нещо по въпроса. Последно като ходех в софийския видях наколко модела, направи ми впечатлението, че са от всякакъв тип, имаше даже и хеликоптери с дистанционно управление, и то бая големи и хубави. Вече е въпрос на качество какво ще получите, но изглеждаха добре. Определено закупуването на такава играчка ще е голяма тръпка за получателя й. Аз лично умирам за такава. Едно време една приятелка ми подари такава, но нещо не тръгна като започна да ми демонстрира функциите й. Не знам от къде я взе, но удари на дърво с него. Бях много разочарован и я подарих на едно сиропиталище, защото ставаше за деца да си играят. И от тогава подарък, който ми е излишен не се заседявам при мен. :) Сори, но не съм вехтошар.

А защо не погледнеш какво предлага мрежата? Там определено може да има нещо по въпроса. С търсения като: закупуване на количка с дистанционно управление; купи количка с дистанционно управление, количка с дистанционно управление онлайн магазин, закупуване количка с дистанционно управление, намалени колички с дистанционно управление (аз бих пробвал и това). А да, сложи и Варна някъде в лонг тейловете.

Все някъде трябва да има нещо по въпроса. Важното е да се купи нещо за парите, които си заслужава. Успехи ти пожелавам в търсенето и да пуснеш какво си купил. Аз въпреки и несгодите си, оставам твърд фен на тези играчки. Ще имам явно такава, когато ми се роди дете. :) Съдба. :)
 
От: Колички с дистанционно управление

Благодаря на всички, които ми писаха на ЛС и най-вече на теб @Blinky за изчерпателния отговор. В интернет попаднах на доста неща, но предположих, че тук ще се намери някой запознат с подобен тип играчка и знам, че всеки един съвет от тук ще е полезен :)
Ако всичко мине по план, ще снимам подаръка и ще го кача да му се порадваме :p
 
От: Колички с дистанционно управление

Ако всичко мине по план, ще снимам подаръка и ще го кача да му се порадваме :p
Задължително го качи. Интересно ми е от тази голяма селекция какво ще купиш. И аз много се надявах някой колега с такъв дропшип сайт да се включи и да предложи нещо от каталога си.

А ти нещо като образец имаш ли. Нещо към, което да се придържаш? Аз бих се зарадвал на такова нещо:

nitrotek.co.uk/bug-crusher-pro-nitro-remote-control-truck.html

или

nitrotek.co.uk/warrior-radio-controlled-nitro-rc-buggy.html

Много зависи и от бюджета де. Но ако го имаш - давай. Това в БГ няма да се види. Но определено е за ценители, а не да го подариш на някое малко, което ще го разбие в някоя стена с нитро опцията му. :D

Сори бате, ама това ми е детска мечта, която се превърна в комплекс. :)
 
От: Колички с дистанционно управление

Blinky, разгледай магазините на НитроПланет, Хобидик, Нитротек, Стелди и СпецРЦ. Има голям избор от модели, както на бензин и нитрометан, така и на батерии. Има и по-евтини и по-скъпи. Ако нещо те интересува, питай. :)
 
От: Колички с дистанционно управление

Blinky, разгледай магазините на НитроПланет, Хобидик, Нитротек, Стелди и СпецРЦ. Има голям избор от модели, както на бензин и нитрометан, така и на батерии. Има и по-евтини и по-скъпи. Ако нещо те интересува, питай. :)
Мерси, ще ги погледна. Жалкото е, че ще имам такова при първо дете или ако ми подарят такова. За сега, 2 метра мъж да се търкаля с такова нещо сам си е зов за помощ. Не искам да обидя никой, но на мен ми е страно.

А тези сайтове определно не отстъпват на американските и чуждестраноте. Васко, ти имаш ли нещо общо, или просто препоръчваш.
 
От: Колички с дистанционно управление

Мерси, ще ги погледна. Жалкото е, че ще имам такова при първо дете или ако ми подарят такова. За сега, 2 метра мъж да се търкаля с такова нещо сам си е зов за помощ. Не искам да обидя никой, но на мен ми е страно.

А тези сайтове определно не отстъпват на американските и чуждестраноте. Васко, ти имаш ли нещо общо, или просто препоръчваш.

Просто ги препоръчвам :)

НитроПланет, ХобиДик и Стелди имат магазини в София. Най-добре отиди в магазина на Стелди, и поразпитай. Те са направили и писта, на която организират състезания. По-горе съм дал и форум, там също си организират сбирки. Събират се от момчета 10-12-14 годишни до мъже 40-50 годишни.
 
От: Колички с дистанционно управление

Бах, не знаех, че има колички по 1500лв. Чак с бензинов двигател :D Иначе Blinky на тоя, най-големия хеликоптер в Джъмбото отдавна съм му хвърлил око и само да порасне още малко бебето и му го взимам. Ама дали ще хвърчи...малко ме съмнява.
 
От: Колички с дистанционно управление

Малките бяха тези:
Helicopter.jpg

Но оня големия беше внушителен. Не мога да го издиря.

Абе като цяло са много хубави машинки и са направени да ти доставят някакъв ентъртеймънт. Само дано си заслужават парите. Но май вървят с гаранция, ако не 3 месеца, то поне 1, че техниката е леко финна, като я гледам.

Аз като малък имах електрическо влакче, което беше нещо такова:
електрическо-в&#10.jpg

...само без дистанционото. Беше фън и сега ми е кофти, че не го запазих или съхраних по някакъв начин. Няма го онова дето баща предава на син. :)

Това са перфектните коледни подаръжи за подрастващи деца. Но май са по-скоро за мъжката част.
 
От: Колички с дистанционно управление

Количките са мания, малко скъпа, ама мания. Ама не мога да разбера тия влакчета кво им е кефското ? Само обикаля и толкова. Тия хеликоптери от Джъмбо колко струват ?
 
От: Колички с дистанционно управление

На мен "Дядо Коледа" колко влакчета ми е донесъл и така им се радвах. Tuger ако не те влече влака тогава няма да го оцениш. Аз още обмислям варианта да стана машинист и да се радвам на голямо влакче. :)
 
От: Колички с дистанционно управление

Иначе Blinky на тоя, най-големия хеликоптер в Джъмбото отдавна съм му хвърлил око и само да порасне още малко бебето и му го взимам. Ама дали ще хвърчи...малко ме съмнява.


АЗ ГО ИМАМ ТОЯ
ДАЖЕ ДВА ПЪТИ...

НАЙ ГОЛЕМИЯ 130 ЛЕВА ЛИ КОЛКО БЕШЕ ЗАБРАВИХ
ПЪРВИЯ ПЪТ КАТО СИ ГО КУПИХ...
деба и капс лука деба...

И ГО ПУСКАХ ИЗ СТАИТЕ И ПАДНА ДЕСЕТИНА ПЪТИ И МУ СЕ СЧУПИ НА ПЕРКАТА ОТГОРЕ ТОМАХАВКИТЕ ДЕТО ПАЗИ С ТЯХ РАВНОВЕСИЕ...


беее нали го изключих бе деба капса деба


а втория така и не съм го ползвал
но не съм доволен
много малко държи батерията

в джъмбо стоките са БОКЛУЦИ С ОГРОМНА НАДЦЕНКА!
ЗАБРАНИЛ СЪМ НА ВСИЧКИ БЛИЗКИ И ПОЗНАТИ ДА ХОДЯТ ТАМ :)
 
От: Колички с дистанционно управление

Да, определено влакчетата са за ценители. Много трудно би ти харесало, ако истински не си му фен. Аз на всичко електрическо, което се мърда се кефя. Даже ако си спомняте имаха много яко Лего, което след сглабяне на играчката се слагаше и двигател - електродвигател, който да си цъка с дистанционно. Проблема, който си спомням беше в това, че дистанционното беше с кабел.

Ето го:
lego_arm.jpg

Имаше и колички, болити, танкове, камиони, хеликоптери и други.

А само за тези, които не харесват влакчетата мога да покажа, че има много различна представа от това, което знаем и каквото има на бял свят:

electric-train.jpg

....има и по-добри, но на този попаднах. :)

А сравнение със сайтовете и други специализирани магазини, в Джъмбо определено са дръвца.
 
От: Колички с дистанционно управление

Не мога да го издиря във vbox7, но имаше един самолет играчка, който беше свръхзвуков.

Излгеждаше, ей така или малко по-скъсен, но направо разцепване:
supersonic-airplane.jpg

Интересна е и цената му. Не съм се интересувал, но може би това е вече топ на всичко, което може да се измисли за играчка за игра.
 
От: Колички с дистанционно управление

f82fcc765dd808539378___67er-mustang-rc-auto-3.jpg
До последно бяхме решили да вземем тази количка, но поради обстоятелствата взехме друг подарък.
Благодаря на всички писали.
Поздрави и весели празници :)
 
От: Колички с дистанционно управление

Виж файлът 2723
До последно бяхме решили да вземем тази количка, но поради обстоятелствата взехме друг подарък.
Благодаря на всички писали.
Поздрави и весели празници :)
Ееее, това е много добър избор. Старият (не най-старият де) Мустанг винаги е бил еквивалент на мощ. А какво реално взе? В смисъл такъв стъпва ли по тешкария и изящество пред този подарък, който първоначално си бе замислил.

Ако имаш някоя друга снимка, ще се радвам да я видя. Както казах, много ме влекат тия нещица. :)
 

Горе