Колко Сайта Притежавате?

Колко Сайта Притежавате?

  • 1

    Votes: 143 23.0%
  • 2-5

    Votes: 249 40.0%
  • 5-10

    Votes: 106 17.0%
  • 11-50

    Votes: 87 14.0%
  • 51-100

    Votes: 11 1.8%
  • 101-500

    Votes: 8 1.3%
  • 501-1000

    Votes: 2 0.3%
  • 1000+

    Votes: 17 2.7%

  • Общо гласове
    623
Надявам се много скоро и аз да пусна първия си сайт.
Открих много полезна информация тук и реших, че мога да отделя малко време и пари за да се пробвам.

Здравей и добре дошъл тук. Скоро съм сигурен, че ще ни се похвалиш с новия си сайт или блог, но си прав, че има много информация и част от нея ще те подготви за първите стъпи към пускането на сайт. А другата информация - към рекламата и печелене онлайн. Приятен престой тук с нас. Успехи. :)
 
От: Колко Сайта Притежавате?

За мен това е лично предизвикателство, не е въпрос за пари. просто искам да усвоя нещо ново за мен.
само че тук успеха се измерва с посещения а посещенията се обръщат в пари...
Не че ако генерирам посещения от които могат да се вадят пари ще се правя на ощипана примадона,
но не това мие целта и със сигурност не предвиждам никакво монетизация в близката година.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

аз имам само 1, но някои ако се разделя с негов сайт на приемлива цена да драсне лс.
 
Re: От: Колко Сайта Притежавате?

аз имам само 1, но някои ако се разделя с негов сайт на приемлива цена да драсне лс.
Здравей и добре дошъл. Супер, радвам се, че искаш още сайтове да си имаш. Пожелавам ти хиляди и всичките с много трафик. :) Иначе, гледай в пазара, вчера имаш форум за политика, което не е лоша ниша. Все пак българина и то това много разбира, нали знаеш. Успехи и до нови срещи. :)
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Едва 1. И още дори не съм го направил изцяло ;)
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Автор на един и съавтор на друг, в момента размишлявам над 3 идеи и по-конкретно коя от тях да започна да реализирам, тъй като поне към днешна дата нямам средствата и най-вече времето, за да тръгна и с 3-те.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Аз имам едно сайтче... най чаровното малко афилиейт магазинче в света. Обаче още никой не знае за него...хаха:)
 
От: Колко Сайта Притежавате?
 
Последно редактирано:
От: Колко Сайта Притежавате?

И аз 0 , но имам голямо желание да си направя онлайн магазин..
 

Горе