Колко Сайта Притежавате?

Колко Сайта Притежавате?

  • 1

    Votes: 143 23.0%
  • 2-5

    Votes: 249 40.0%
  • 5-10

    Votes: 106 17.0%
  • 11-50

    Votes: 87 14.0%
  • 51-100

    Votes: 11 1.8%
  • 101-500

    Votes: 8 1.3%
  • 501-1000

    Votes: 2 0.3%
  • 1000+

    Votes: 17 2.7%

  • Общо гласове
    623
Re: От: Колко Сайта Притежавате?

Аз от следващата седмица започвам с първия сайт и дано да си струват усилията ми

Супер. Айде да се похвалиш. ;) Успехи ти пожелавам и дано срещаш по-малко пречки до крайната си цел. :)
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Благодаря много :) Ако не беше този форум едва ли щях да се захвана с правене на сайтове и онлайн бизнес. Имам още малко работа по сайта, нишов сайт е и се надявам да успея да го монетизирам както го планирам
 
Re: От: Колко Сайта Притежавате?

Благодаря много :) Ако не беше този форум едва ли щях да се захвана с правене на сайтове и онлайн бизнес. Имам още малко работа по сайта, нишов сайт е и се надявам да успея да го монетизирам както го планирам
Много мили думи. Мерси много. Дано продължава все така да учи и помага на хората. ;)

Може да се похвалиш после като си готов. Да видим за какво става дума, ако не - само се похвали. ;)
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Един сайт върху който работя вече от година и 3 месеца, с 1000 качествени статии на английски и реклами (Adsense + директна)

Може би от януари ще започна и изцяло нов сайт, за да диверсифицирам малко източниците на приходи.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

БЕЗБРОЙ - броят не е от значение. За всеки сайт, който носи ПРИХОД трябва да стои мой обучен акаунт мениджър - на договор. Но за сега не изпитвам нужда да назначавам такъв човек и то за 3 сайта. Търпение - чакам да се натрупа критична маса.
 
От: Колко Сайта Притежавате?

Аз също смятам, че един качествен е достатъчен като за начало :D
 

Горе