Колко би струвало изграждане на приложение за магазин, базиран на Android?

A.Grigorov

Member
Здравейте, ще се радвам отговорите да бъдат точни и ясни, още повече ако има и някой програмист, който да си каже цената.
Не мисля да купувам нищо в момента! Просто извън България, ми обявиха цена дето като паднах от стола и едва станах 15минути по-късно. И му обяснявам на индиеца, че за толкова пари трябва да ми чисти къщата и оре двора 1 месец, той не вярва цигането.
Та така де, чакам да видя цени.

Цената е за работещо приложение вързано с PrestaShop (в случая) и хората да могат да си ползват пълноценно магазина, както от компютъра.
 
От: Колко би струвало изграждане на приложение за магазин, базиран на Android?

Разговорите започват от 5 цифрена сума, ако ще е написано от нулата. Ако ще се използва готово може да се гравитира около 4 цифрена сума.

Ето ти Магенто Мобил - http://www.magentocommerce.com/products/mobile#see-plans-and-pricing виж сам колко искат за вече готово приложение.

Ако ще е просто приложение тип web browser - това и 5то класник може да го направи за час.
 
От: Колко би струвало изграждане на приложение за магазин, базиран на Android?

Разговорите започват от 5 цифрена сума, ако ще е написано от нулата. Ако ще се използва готово може да се гравитира около 4 цифрена сума.

Ето ти Магенто Мобил - http://www.magentocommerce.com/products/mobile#see-plans-and-pricing виж сам колко искат за вече готово приложение.

Ако ще е просто приложение тип web browser - това и 5то класник може да го направи за час.

Недей така, че и тебе ще повика да ореш и да копаеш двора. :D
 
От: Колко би струвало изграждане на приложение за магазин, базиран на Android?

за 25 лева и кутийка тик-так /от оранжевите/ е офертата ни.
 
От: Колко би струвало изграждане на приложение за магазин, базиран на Android?

s1yf0x, за $3600 и получаваш платформа с реклами дето е идентична с на всички поръчали я, бая копан ще падне!

zaelot, + две кутиики от белия ако и ми го качите в google play :D
 
От: Колко би струвало изграждане на приложение за магазин, базиран на Android?

тук има оферта за магазин с опен карт система
 
От: Колко би струвало изграждане на приложение за магазин, базиран на Android?

Колега, той магазина го има на платформа PrestaShop. Идеята е приложение за андроид, което да е вързано със съществуващия.
 
От: Колко би струвало изграждане на приложение за магазин, базиран на Android?

@zaelot имаш ли до сега направено приложение? Интересувам се, прати някое приложение да разгледам.
 
От: Колко би струвало изграждане на приложение за магазин, базиран на Android?

s1yf0x, за $3600 и получаваш платформа с реклами дето е идентична с на всички поръчали я, бая копан ще падне!

За толкова пари не можеш ме накара, даже и Google Play да ти попълня регистрационния формуляр.
 
От: От: Колко би струвало изграждане на приложение за магазин, базиран на Android?

За толкова пари не можеш ме накара, даже и Google Play да ти попълня регистрационния формуляр.

колега кой отговаря дали нечитав апп се качи в Google Play изобщо там тестват ли ги?
 
Re: От: От: Колко би струвало изграждане на приложение за магазин, базиран на Android

колега кой отговаря дали нечитав апп се качи в Google Play изобщо там тестват ли ги?

Да, минават ревюта от едиторите. Яко си държат на качеството и нормално. ;)
 
От: Колко би струвало изграждане на приложение за магазин, базиран на Android?

Щом падаш от стола при цената на индиеца, тука може и да припаднеш направо :p
Ако ти го прави фрилансър, в най-добрия случай може и да се спазарите за 4 цифрена сума, но към края на 4-те цифри. Ако ти го прави аматьор, който не е виждал пари може и 3 цифрена, ама не ми се мисли за качеството на кода. Не се хващай за най-ниската оферта, ако мислиш да правиш нещо с потенциал.
 
От: Колко би струвало изграждане на приложение за магазин, базиран на Android?

и в крайна сметка
имам каталог за хотели за колко ще го вържат към андроида:)
 
От: Колко би струвало изграждане на приложение за магазин, базиран на Android?

и в крайна сметка
имам каталог за хотели за колко ще го вържат към андроида:)


Ако не е native, а е с apache cordoba или подобна платформа, може да се спазариш между 1000-1300.
 
От: Колко би струвало изграждане на приложение за магазин, базиран на Android?

Не е точно апп, но може да ти свърши работа. А и пише че е за без пари, така че му хвърли един поглед. :)

apptha.com/prestashop/prestashop-mobecommerce

Не съм го ползвал, така че разцъкай им сайта за повече подробности.
 

Горе