Колко време прекарвате в интернет ?

Колко време прекарвате в интернет в работа върху сайтове си ?

  • 4-6 часа

    Votes: 56 32.0%
  • 8-10 часа

    Votes: 44 25.1%
  • 10-12 часа

    Votes: 25 14.3%
  • над 12 часа

    Votes: 50 28.6%

  • Общо гласове
    175
От: Колко време прекарвате в интернет ?

Зависи дали съм поела ангажимент свързан с услугите, които предлагам или съм свободна. Между 3 - 4 часа дневно.
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

Прекарвам около 10 часа и гледам уикенда да са по-малко.
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

8-10 , като повечето са в глупости и по-малко в полезни неща
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

Всеки път различно, но между 1 и 2 часа ;)
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

За щастие има интернет, където прекарвам най-много от будното си и част от небудното си състояние. В нета с едно хиксче мога да се спася от досадници, докато в другия живот не става. Тук виртуалния живот ми харесва.
P.S. virtual
14c., "influencing by physical virtues or capabilities," from M.L. virtualis, from L. virtus
"excellence, potency, efficacy" (see virtue). The meaning of "being something in essence
or fact, though not in name" is first recorded 1654. Virtually (late M.E.) originally meant
"as far as essential qualities or facts are concerned."
От: English Etymology Dictionary
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

10-12 часа, но работата го изисква. През уикендите гледам да съм далеч от светещите монитори :)
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

оф, правилно има по-горе забележка, аз прекарвам около 12 часа, като за сайтове отделям на ден не повече от 3-4 часа, работата ми е свързана с интернет и там средно аритемтично 5-6 плътни часа на ден, останалите 2 часа са за удоволствие
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

Отправям лично обвинение към по-активните членове на този форум и най-вече към админите, за непредвидената зависимост, която придобих непосредствено след регистрирането си тук. Сега съм с официална диагноза СППН (Синдром на Придобита Преприемаческа Недостатъчност), която автоматично увеличи престоя ми в нета с няколко часа на ден.
Плащате ли вредни? :)
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

Отговорих 4-6 ,но това е когато сам на работа в почивните дни може да се каже и 16 часа на ден.
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

Реално стоене пред компютъра, свързан с интернет - около 7-8 часа.
Реално компютъра свързан с интернет без "задкомпютърно устройство" - около 15-16 часа.
 
Последно редактирано:
От: Колко време прекарвате в интернет ?

Имайки предвид, че работата ми е пряко свързана с Интернет, то 8-10 дача на ден са по default.
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

В интернет 5-6 часа, а пред компютъра общо около 14.
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

Между 10 и 12 часа въпреки, че напоследък ми се случва, да прекарвам по-дълго време в мрежата.
 

Горе