Колко време прекарвате в интернет ?

Колко време прекарвате в интернет в работа върху сайтове си ?

  • 4-6 часа

    Votes: 56 32.0%
  • 8-10 часа

    Votes: 44 25.1%
  • 10-12 часа

    Votes: 25 14.3%
  • над 12 часа

    Votes: 50 28.6%

  • Общо гласове
    175
От: Колко време прекарвате в интернет ?

Беше ме срам да си кажа, но като гледам не съм единствена. Много над 12 часа, което не е много добре, защото човек трябва и да се движи, да спортува. Поне аз напоследък това си давам сметката, за вас не знам:) Иначе що е това уикенд май не го познавам...нито ден без компютър освен един празник и ако не съм в движение..
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

alfina87 - повечко спортувай че много се натрупва на разни специални места:)

аз съм по 3-6 часа на ден..работя по въпроса всичко да ми е "automatic" :)
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

Повече от колкото би ми се искало; напоследък почти непрекъснато. По принцип се гледам да са между 4-8/ден :)
 
Последно редактирано:
От: От: Колко време прекарвате в интернет ?

Доста време прекарвам но се старая повече да чета полезна информация.
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

не ги броя но ако е лошо времето цял ден.
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

Не броя часовете, но "...и още не отворил гуреливи очи..." не звънвам на Боби, а вече съм влязъл в пощата си. :)
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

Не подценявайте спорта, за сметка на работата. Време има за всичко, стига да има и желание. Фактът, че работите предимно онлайн, в никакъв случай не може да бъде оправдание за слаба физическа форма. Познавам програмисти, работещи 15 часа дневно, които изглеждат като професионални фитнес модели. Едното не изключва другото...въпрос на характер.
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

Трябва да се намери правилната граница.Работа,излизане,спортуване,хранене,сън - всичко трябва да е комплексно и винаги да има време за всяко нещо.Когато си наредите програмата и почнете да я следвате стриктно ,след време ще имате изградени навици.
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

работата ми е свързана с интернет, неминуемо това се отразява и на времето прекарано в мрежата ...
отбелязвам 8-10 часа
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

A friend told me a funny story of driving in his car with his two sons during a particularly beautiful sunset. His 15 year old son commented, “Look at those great graphics!” It’s a really funny story, but it gets you thinking.
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

Ми незнам зависи, ако намеря в замунда хубави филми може би повечко :)
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

Не излизам от Интернет.
 
От: Колко време прекарвате в интернет ?

- Ей, знаеш ли, че имало живот и извън интернет?
- Верно ли?!? Дай линк!

Този виц най-точно описва към днешна дата времето ми в нетя
 

Горе