Колко време се чака за dmoz?

BlackFriday

Well-Known Member
Скоро подадох заявка за добавяне на сайт в dmoz.
Някой знаели за колко време одобряват или ако не е одобрен сайта дали пращат съобщение с причината?


Поздрави
 
От: Колко време се чака за dmoz?

В БГ каталога или? Ако е в БГ всичко е на късмет - ако не те обработят до 1-2 седмици, значи най-вероятно няма да те приемат.
 
От: Колко време се чака за dmoz?

Мерси за бързия отговор,да за бг каталога-съмненията са ми че добавих по голямо заглавие около 40 символа...
Ами около седмица от когато съм го предложил, значи все още има шанс.
 
От: Колко време се чака за dmoz?

Преди около 7-8 месеца ме одобриха в Dmoz в директория от много базово ниво с висок ранг. Заглавието, с което ме одобриха е основната ключова дума, по която се бори сайта. Преди това сайтът беше на 5-то място по тази ключова дума в Google. Към днешна дата е на 8-мо.

Аз очаквах да изкъртя SERP-а с тази връзка, а те позициите ми вместо да се подобрят се понижиха. Изводът е, че Dmoz вече няма никаква или почти никаква тежест пред Гугъл и усилията да се занимаваме с него не си заслужават. Подавате заявка като във всяка друга директория и каквото и когато стане.
 
От: Колко време се чака за dmoz?

Преди 11 месеца пуснах за един нов сайт и не го приеха - преди месец пак го пуснах вече е с ПР2 и се класира на първо място по ключовата си дума - пак не го приеха - и оставам с впечатлението че или няма пилот в самолета или за по лесно сайтове дето са под една година сигурно въобще не ги разглеждат за по лесно.
 
От: Колко време се чака за dmoz?

Преди 11 месеца пуснах за един нов сайт и не го приеха - преди месец пак го пуснах вече е с ПР2 и се класира на първо място по ключовата си дума - пак не го приеха - и оставам с впечатлението че или няма пилот в самолета или за по лесно сайтове дето са под една година сигурно въобще не ги разглеждат за по лесно.

Сайта е на повече от 2 години.
след като не е одобрен, пращат ли писмо с причината?Или те с мен ще се занимават :)
 
нищо няма да ти пратят ако не те одобрят. и не се надявай много, бг дмоз е жалко подобие на истинския и почти всичко става с наши хора. сайтовете, които се публикуват са си на админите или на близки и познати. или пък са някакви жалки подобия на сайтове, които няма опасност да вземат да конкурират техните.
а cloxy е съвсем прав - ползата е твърде съмнителна и няма смисъл да се тормозиш за това.
 
От: Колко време се чака за dmoz?

Не че очаквам нещо да се случи ако бъде одобрен просто за престиж,но щом казват
@cloxy, @vaskoa, @VtoriChepik
явно не е нужно да се кахъря,Благодаря Ви че споделихте
 
От: Колко време се чака за dmoz?

Аз за няколко сайта пусках зачвки нито един не се появи, колегите са прави явно Българската версия е една бесна шуробаджанащина - както повечето неща в България!( е за тва скоро няма да се оправим )
 

Горе