Колко дена още?

От: Колко дена още?

@Test, много пъти си казвал, че мерките на БСП са десни
относно другото - аз какво да направя като името на станиШеф е серГЕЙ?

Бойко бил мутра, Волен е болен
а Станишев какъв е? - остава да е гей :mrgreen:
аз не виждам нищо лошо в това
 
От: Колко дена още?

Това не съм го измислил аз. Почти всички го казват, защото е вярно. БСП ползват десни похвати на моменти. Десните партии пък от време на време въвеждат леви мерки. Нормално е и това не сме го измислили у нас. По целия свят е така.
 
От: Колко дена още?

В развитите държави доста отдавна се говори за добри и лоши политики. Политики, които водят до желания резултат и политики, които задълбочават или замаскират проблема, но не го решават.

Класическите разбирания за десни и леви политики са доста остарели. Че десните намалявали данъците и орязвали държавните разходи, а левите увеличавали данъците и съответно харчели повече пари. Това е отживелица поне от 10 години.


Конкретни примери от нашата мила родна картинка:

1. Усвояването на Еврофондовете лява или дясна политика е? Определено усвояването е добра политика, докато загубата им е лоша.

2. Налагането на върховенство на закона - лява или дясна политика е?
 
От: Колко дена още?

Не си наясно пак.
Навън лявото си е ляво и дясната си е дясно
В България няма ляво и дясно, а бизнес интереси на две групи, изпълзяли от партизанската школа
 
От: Колко дена още?

Навън ляво и дясно трудно може да се различи.

Пробвай да различиш лявото и дясното в една Германия, например. Ще ти е много трудно.

А оня ден левия Оланд вкара дясна мярка, където уж във Франция би трябвало лявото и дясното да са по-различими.
 

Горе