Колко думи в минута пишем?

Ivo94

Well-Known Member
Предполагам доста от вас са се питали колко ли думи пишат в минута на компютъра си, други дори са засичали :) ето тук http://10fastfingers.com/typing-test/bulgarian може да си направите бърз тест, за да знаете точно :) . Този УРЛ може да използвате и за да тествате как работите на смартфона си или таблета, така ще знаете за своята продуктивност повече когато ви се налага :)
 
От: Колко думи в минута пишем?

Моя резултат е много зле през телефона.
 
От: Колко думи в минута пишем?

Моя резултат е много зле през телефона.

То това е уловката :) някои си мислят, че могат да работят и на смартфон или таблет а с оказва, че продуктивността е реално много далеч сравнена с тази на компютъра :) освен ако не си купят мобилна клавиатура за тях :)
 
Re: От: Колко думи в минута пишем?

Моя резултат е много зле през телефона.

За това като някои ви каже, че работи добре с телефон, не му вярвайте. По-скоро да се разбира като "Става за момента, докато не съм пред нещо сериозно". :)
 
От: Колко думи в минута пишем?

Аз всъщност работата, която върша посредством телефона не е важна, знаете смс-и, писане по форуми, месинджър. При работа с текст, разбира се използвам лаптоп/компютър.
Предполагам писачите от форума не използват телефоните си за изпълнение на поръчки. :)
 
От: Колко думи в минута пишем?

Определено беше по-трудно отколкото очаквах, 82-думи в минута. Бил съм по-добър от 84-5 процента от хората в последните 24 часа. Интересно ми е, първият колко думи е направил..
 
От: Колко думи в минута пишем?

79 двм
По-добри сте от 80.91% от всички потребители (място 42 от 220 - последните 24 часа)

Брей, големи бързаци има тука значи :) Преди съм правил 90-92 мисля, загубил съм форма. :)
 
От: Колко думи в минута пишем?

От особена важност е клавиатурата и колко сте свикнали с нея :)
 
От: Колко думи в минута пишем?

С новата клавиатура (от вчера) :
Думи в минута (ДВМ) 32
 
От: Колко думи в минута пишем?

И аз съм с нова и повече от 47 не можах да ги докарам :) виновни са "ю"-то, "ч"-то, "ш"-то, "щ"-то, които са на друго място на тази и бутоните са по-малки, ще си търсим стария модел :) хаха, ужас
 
От: Колко думи в минута пишем?

още не съм отворил теста, но при мен скоростта зависи от това дали просто щрапам някакви думи или мисля текста на момента.
А обикновено като пиша и си го мисля на момента, спирам, връшам , редактирам, и е по бавен така процеса. Така че предполагам и при другите копирайтъри е подобно.
 
От: Колко думи в минута пишем?

още не съм отворил теста, но при мен скоростта зависи от това дали просто щрапам някакви думи или мисля текста на момента.
А обикновено като пиша и си го мисля на момента, спирам, връшам , редактирам, и е по бавен така процеса. Така че предполагам и при другите копирайтъри е подобно.
Е това е тест за бързо писане, четеш пишеш, четеш пишеш, без да мислиш :)
 
От: Колко думи в минута пишем?

71 двм, но имам и една грешна дума
Кво да направя мнага греша при писане и затова редактирам, ама не и във форуми
 
От: Колко думи в минута пишем?

Аз направих на теста на английски
Думи в минута (ДВМ) 51
Клавиши 267
(255 | 12)
Правилни думи 47
Грешни думи 2
По-добри сте от 73.09% от всички потребители (място 43452 от 161462 - последните 24 часа)
 
От: Колко думи в минута пишем?

Повече от 67 не можах... а си мислех, че пиша бързо :evil:
 
От: Колко думи в минута пишем?

Мале мале много зле съм бил през телефона
 
От: Колко думи в минута пишем?

36 думи с една ръка и бебе в скута. Направо съм герой.
 
От: Колко думи в минута пишем?


на клавиатурата в работа, явно другите клавиатури са ми неудобни нещо и трябва да се сменят, понеже там правя 80/85 :)
 
От: Колко думи в минута пишем?

Думи в минута (ДВМ) 72
Клавиши 360
(360 | 0)
Правилни думи 55
Грешни думи 0
По-добри сте от 67.1% от всички потребители (място 76 от 231 - последните 24 часа)

На лаптопче съм, с малка клавиатурка. Мисля, че мога и повече :)
 
От: Колко думи в минута пишем?

Думи в минута (ДВМ) 55
Клавиши 274
(274 | 0)
Правилни думи 43
Грешни думи 0
По-добри сте от 49.24% от всички потребители (място 133 от 262 - последните 24 часа)

Мислех се за бърз, но явно съм по средата.
 

Горе