Колко дълъги трябва да са линковете към сайта ми?

Blinky каза:
Що не го линкнете и дваматаот тук. :lol:

5-те най-важни характеристики на anchored text
Сложих ти линк така или иначе :)

DeyanMarkovski каза:
Защото хем линка ще е по-тлъст и хората ще го скиват отдалече, хем ако го оставя така ще дава повече информация на хората и те като прочетат например за печеленето от събиране на линкове или за печеленето от сърфиране ще си кажат "Ъ, тва сигурно е интересно, я да го видя" и ще влязат в сайта ми и ще ми напълнят джоба.
Бих ти препоръчал анимиран банер с подходящ alt :)
 
georgimateev каза:
Сложих ти линк така или иначе :)
Eeee, бате ти си супер. Мерси. :wink: Кажи когато имаш нужда от връщане на услуга. Ще съм на линия. :wink:

А за банера - май идеята е добра, като се има предвид че се кефиш на масивните рекламки. А бруталният Alt Tag ще е лудница - ща закрива целят банер, но като гледам това е идеята, а? :lol:
 
Blinky каза:
georgimateev каза:
Сложих ти линк така или иначе :)
Eeee, бате ти си супер. Мерси. :wink: Кажи когато имаш нужда от връщане на услуга. Ще съм на линия. :wink:

А за банера - май идеята е добра, като се има предвид че се кефиш на масивните рекламки. А бруталният Alt Tag ще е лудница - ща закрива целят банер, но като гледам това е идеята, а? :lol:

Не съвсем, по-скоро бруталния текст да е на банера, а тясно свързания - в alt. Нали целим тежест на думите.
 
Бате, DeyanMarkovski. Просто ако искаш да си с текст линкове знай че болта им дава по-голяма тежест от обикновенно, това банера няма да ти предостави. Но идеата за банера е добра - само внимай каво ще драснеш в Alt Tag-a че да не се получиш "шедьовър". :lol:

Ако е на страница занеш че може да използваш за болд: и даже и подчертаните думички дават по-голяма тежест от обикновенно написаните:... абе не се сещам как беше за подчертаните думи ама я чекни тук: http://www.w3schools.com/html/html_formatting.asp

Яде със здраве. :wink:
 
Ta, така е. Много неща могат да се кажат в банерите:)
А DeyanMarkovski, ако ти е за подписи във форум - дръж го кратко и точно. Така ще е най-добре. Само главните думички в смислен текст. И е хубаво да не е на 2 реда, че много дълго и грозно става.
 

Горе